MumCiuch sklep charytatywny

Nazwa: MumCiuch sklep charytatywny Kraj:
Polska
Miasto: Kraków Ulica: Prof. W.M.Bartla 19E/25 Kod pocztowy: 30-389
Telefon: + 48 574 939 275 Email: shop@mumciuch.pl Strona WWW: mumciuch.pl/

Opis

O MumCiuch - charity shop

Czy wiecie, że na mapie Krakowa jest takie miejsce, w którym możecie znaleźć prawdziwe perełki, a przy okazji nieść pomoc?


Charity shop to inicjatywa znana za granicą. Pomysłodawcami i pionierami idei sklepów charytatywnych są Brytyjczycy. Pierwszy sklep charity został założony przez Armię Zbawienia w XIX wieku i zajmował się sprzedażą taniej odzieży.

Dziś szacuje się, że w Wielkiej Brytanii jest ponad 11 tys. takich sklepów. Właściwie trudno znaleźć miejscowość, gdzie nie można by znaleźć choćby jednego..


 ☛ Więcej informacji

Znajdziecie nas, o tu:
ul. Prof. W.M. Bartla 19E/LU 44, Kraków

Taki mały, taki duży

Wiecie już kim jesteśmy i co robimy. Pora na to, abyście poznali nas kompleksowo.
Zapraszamy Was do naszych charytatywnych stref.

Przyszłym Mamom oferujemy ubrania, w których mogą czuć się kobieco, stylowo i wygodnie. Nasze ubrania Mamy mogą nosić także po porodzie, kiedy kobieta chce wrócić do dawnej sylwetki. Mamy znajdą u nas także bieliznę ciążową i poporodową, pasy ciążowe i wszelkie akcesoria potrzebne do przygotowania wyprawki dla dziecka. 

 

Dziewczynki potrzebują czegoś więcej. Dodatków, na które wszyscy zwrócą uwagę i kolorów podkreślających ich osobisty urok. Kupując w naszym sklepie odzież dla dziewczynek dbamy o to, by Twoja córka czuła się w nich wygodnie i elegancko od dnia narodzin. Zobacz, jakie produkty dla dziewczynek przygotowaliśmy w naszym sklepie.

    

Ubranka dla chłopca muszą być i praktyczne i wygodne. Dbamy o to, aby nasze produkty były uszyte w sposób gwarantujący ich trwałość i wygodę nawet w trakcie najbardziej szalonych zabaw. W naszym sklepie znajdziesz śpioszki, kaftaniki, ale i eleganckie sweterki, marynarki i wiele innych.

 

Pamiętamy także o Was. Wiemy, że nie każdy z Was lubi na co dzień nosić garnitury czy krawaty i wyprasowane w kant koszule. Czasem jednak jest taka potrzeba. Dlatego mamy dla Was markowe rzeczy, które możecie nosić z dumą. Znajdziecie też portfele, wizytowniki i inne akcesoria.

    

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, to zmienia się funkcjonowanie rodziny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców, przygotowaliśmy szeroką ofertę akcesoriów do karmienia, pielęgnacji i higieny, spaceru i podróży, aranżacji pokoju, zabawy, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie.

Pamiętaliśmy także o upominkach, pamiątkach i zabawkach.

 

Ciąża, małe dzieci, chęć zadbania o formę, dbałość o zbilansowaną zdrową dietę…skąd my to znamy… Pomożemy Wam, aby codzienny zastrzyk sił i witamin nie przysparzał trudności. Jedz Świadomie Wspieraj Swoich! Możesz zostać bohaterem lokalnej rewolucji żywnościowej – dołącz do Grupy Zakupowej Lokalny Rolnik!

Zdrowie najważniejsze, dlatego chcemy Wam zapewniać wygodny dostęp do najlepszej żywności w rozsądnej cenie prosto od sprawdzonych rolników oraz drobnych wytwórców.

Z nami ponownie odkryjesz zapomniane smaki polskiej wsi: pachnące warzywa i owoce z czystych regionów Polski, tradycyjne wędliny bez chemii i ulepszaczy lub ręcznie robiony chleb i pierogi jak u Babci. Dzięki eliminacji pośredników kupujesz taniej niż w sklepach ze zdrową żywnością, a wytwórca dostaje godziwą zapłatę za swoją ciężką pracę.

 
 
 

Poznaj naszą kawę

Oto ona…Choć pochodzi z najdalszych zakątków świata i najlepszych plantacji, do naszego sklepu trafia od lokalnego dostawcy – Krakowskiej Palarni Kawy. To ona zajmuje się sprowadzaniem ziaren z najlepszych obszarów ziem uprawnych oraz wypalaniem ich na bieżąco, aby odznaczały się świeżością oraz niepowtarzalnym zapachem i smakiem.

 
 

Poznaj naszą Czekoladę

Mała czarna w połączeniu ze smakiem Porto, Tokaja, Sauvignon Blanc, Chardonnay czy innych winnych smaków ukrytych w ręcznie wyrabianej belgijskiej czekoladzie, tworzonej przez pasjonatę wina i Mistrza Polski Cukierników w ramach linii czekolad inspirowanych winem Choco Wine – TAK, to możliwe. Zapraszamy do degustacji naszych czekolad – cegiełek, które przygotowuje dla nas Dwór Kombornia Hotel & SPA****

 
 

Ciasta i ciasteczka

Rozsmakujcie się w pomaganiu, w naszym charity shop można również zamówić ręcznie robione ciasta, ciastka, torty, desery oraz lody i sorbety,które powstają w oparciu o własne autorskie, tradycyjne receptury i sprawdzone technologie w Cukierni Wadowice.

Czy Wy wiecie, czy nie wiecie…

Czy wiecie, że na mapie Krakowa jest takie miejsce, w którym możecie znaleźć prawdziwe perełki, a przy okazji nieść pomoc?
Czy wiecie, że możecie oddać tam rzeczy, których już nie potrzebujecie, a one pomogą innym?
Czy wiecie, że dzięki zakupom u nas przyczyniacie się do wsparcia celów statutowych naszej Fundacji?

Dzięki Wam, możemy Uczyć jak się uczyć – dzieci, młodzież, dorosłych.

Bez Was nie wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z ciekawych form edukacji organizowanych przez Multikreatywną Fabrykę,
ludzie nie będą mieli pracy, a lokalni dostawcy nigdy nie zawitają do Waszych domów.

Witajcie w naszej bajce…

  • gdzie kupić można ubrania, buty, akcesoria i zabawki dla dzieci, książki, maskotki i inne oryginalne drobiazgi przekazane naszej Fundacji przez darczyńców,
  • ręcznie robione lalki, które wg życzenia mogą być podobne do Waszych pociech,
  • gdzie zjecie przepyszne lody z Cukierni Wadowice, zamówicie ciasta i torty również do Waszych domów,
  • gdzie napijecie się domowej lemoniady, kawy czy herbaty i odbierzecie towar od Lokalnego Rolnika..
 
Mam ja, możesz mieć i Ty, a wszystko w charity shop Mumciuch na krakowskich Klinach.
 
 
 
 

Zaczęło się od…

Charity shop to inicjatywa znana za granicą. Pomysłodawcami i pionierami idei sklepów charytatywnych są Brytyjczycy. Pierwszy sklep charity został założony przez Armię Zbawienia w XIX wieku i zajmował się sprzedażą taniej odzieży. Dziś szacuje się, że w Wielkiej Brytanii jest ponad 11 tys. takich sklepów. Właściwie trudno znaleźć miejscowość, gdzie nie można by znaleźć choćby jednego.

Dlaczego zatem Krakowianie mieliby być pozbawieni takiej możliwości niesienia wsparcia?
Dlaczego nie mieliby aktywnie uczestniczyć w tej inicjatywie świadomego pomagania, którą można opisać w trzech słowach: PODARUJ – KUP – POMAGAJ. W naszym sklepie większość stanowią rzeczy nowe lub bardzo mało używane i niezniszczone. Każdy kto przyniesie rzeczy lub kupi coś dla siebie albo swoich najbliższych pomaga Fundacji w realizacji jej celów statutowych.

Ekoidea Charity Shop MumCiuch

Jeżeli chcesz pomóc ludziom i zwierzętom, nie wyrzucaj swoich ubrań do śmieci, nie pal ich, nie niszcz, przynieś do nas, nadamy im drugie życie. Drugie życie naszych ubrań, to nowa jakość życia dla ludzi i zwierząt na przyszłość. To także inne życie, dla tych, którzy je kupią. Jeśli nie musisz mieć koniecznie nowych ubrań, kupuj w naszym sklepie Charity Shop Mumciuch.

Obserwuj nas

 

Uczymy, jak się uczyć

Misją Fundacji JMP – inspiracje w edukacji jest budowanie świadomości edukacji medialnej poprzez kształtowanie cyfrowych kompetencji dzieci, młodzieży i dorosłych. Propagujemy wykorzystanie IT w edukacji i zarządzaniu oświatą.

Wizja Fundacji JMP – inspiracje w edukacji wyraża się w tworzeniu środowiska, metod i narzędzi, przy pomocy których łatwiej jest pozyskać uwagę młodego człowieka i zilustrować znaczenie wiedzy oraz rozumieć nas samych i otaczający nas świat.

 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.