Kategorie

Budownictwo, Wykończenia wnętrz, Remonty
https://www.firmbook.eu/namika-wykonczenia-wnetrz-pleszew

NAMIKA - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Nazwa: NAMIKA - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Kraj:
Polska
NIP: 6080023815    Sprawdź rejestry   
Miasto: Pieruchy Ulica: Pieruchy 27B Kod pocztowy: 63-304
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Michał Lewandowski NAMIKA

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług budowlanych. Przeprowadzamy prace remontowe i wykończeniowe, zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak i całych budynków. Zajmujemy się remontami domów oraz mieszkań.

Remontowo-budowlane / Stolarskie Gdynia: Malbud - Kompleksowe wykończenia  wnętrz

Nasze usługi obejmują szpachlowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów oraz tapetowanie. Zajmujemy się układaniem glazury i terakoty, prowadzimy także montaż podłóg, w tym parkietów, paneli podłogowych oraz kafli. Oferujemy montaż zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, wykonamy dla Państwa ścianki działowe i sufity podwieszane. W zakres naszych usług wchodzą także prace elewacyjne, wykonujemy ocieplenia budynków.

10 Najlepszych Specjalistów Od Ocieplania Budynków w Łodzi, 2023

Nasz firma dokłada wszelkich starań żeby praca była wykonana fachowo i w danym terminie. Za sobą mam wieloletnie doświadczenie które pozwala swobodnie poruszać się w branży budowlanej. Gwarantujemy uczciwość, terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Zachęcamy do współpracy !

Wykończenia wnętrz Warszawa - Adrem

Do pracy wybieramy najlepszych pracowników budowlanych: murarzy, tynkarzy, stolarzy, dekarzy. To dzięki tej współpracy możemy oferować swoim klientom najlepsze wykonanie prac remontowych "pod klucz". Oferta skierowana jest do osób prywatnych jak właściciele mieszkań i domów. Z oferty korzystać też mogą przedsiębiorcy tacy jak: restauratorzy, deweloperzy, hotelarze czy właściciele biur i sklepów. Nasza firma wykonuje kompleksowe remonty łazienek i kuchni. W ramach świadczonych usług znajdują się między innymi: położenie paneli, położenie płytek, malowanie ścian i elewacji, docieplenie budynku, docieplenie użytkowego strychu oraz wiele innych.

Kompleksowe wykończenie wnętrz – co warto wiedzieć?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i priorytetowo. Dokładamy wszelkich starań, by zadania wykonane były profesjonalnie. Podejmujemy się także trudnych remontów i jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.
W pracy wspomagamy się nowoczesnym sprzętem budowlanym. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały budowlane. Udostępniamy klientom do wglądu wycenę prac remontowych. Oferujemy terminowe wykonanie zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Wykańczanie mieszkań pod klucz Kraków - SaniWell - Usługi wykończenia wnętrz  Kraków Śląsk

NAMIKA na polskim rynku budowlanym istnieje od wielu lat. Na początku naszej działalności postanowiliśmy „Przede wszystkim jakość”, tej dewizy przestrzegamy po dziś dzień. Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców, którzy budują z nami od lat. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie będzie się uczył na Państwa wymarzonym domu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

NAMIKA - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Michał Lewandowski NAMIKA

Pieruchy 27B

63-304 Pieruchy

tel. 725 513 117

e-mail: michalleo2@onet.pl

www.firmbook.eu/namika-wykonczenia-wnetrz-pleszew

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.