Domofony_Wideodomofony_Warszawa

polubienia   0
   
odsłony   413

Firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje państwu usługi w zakresie montażu, napraw oraz konserwacji systemów domofonowych, jednoabonamentowych oraz wielolokatorskich na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się domofonami analogowymi, cyfrowymi oraz wideodomofonami.

 

WYKONUJEMY:

  • Montaż, naprawę lub wymianę istniejących systemów domofonowych, kierując się potrzebami klientów oraz możliwościami jakie stwarza nam zainstalowana instalacja domofonowa;
  • Przy systemach cyfrowych jak i analogowych, montaż lub naprawę zewnętrznych kaset domofonowych, central oraz unifonów. Wymianę kaset na wersje wyposażone w czytnik Rfid lud dodanie czytnika do kaset istniejących, co w znacznym stopniu ułatwia wejście przy pomocy breloka/karty zbliżeniowej.
  • Montaż, naprawę systemów wideodomofonowych. Nowe urządzenia proponujemy po wcześniejszym sprawdzeniu instalacji (ilość żył w przewodzie, jakość i stan przewodu). Uszkodzone urządzenia naprawiamy we własnym zakresie bez konieczności wysyłania do producenta, co pozwala do minimum skrócić czas oczekiwania na zdemontowany sprzęt. Wystawiamy protokoły „poburzowe” dla towarzystw ubezpieczeniowych.
  • Montaż, naprawę elektrozaczepów w drzwiach/furtkach, zamków wpustowych, samozamykaczy, zwór elektromagnetycznych.
Domofony_Wideodomofony_Warszawa