PLATYNOWY

SOKÓŁ STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ

Nazwa: SOKÓŁ STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ Kraj:
Polska
NIP: 8141696953    Sprawdź rejestry   
Miasto: KOLBUSZOWA DOLNA Ulica: TARNOBRZESKA 181 Kod pocztowy: 36-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

SOKÓŁ

STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ

 

Sklep internetowy STOWARZYSZENIA WSPIERAJĄCEGO ROZWÓJ powstał z pasji do realizacji własnych projektów. To miejsce dla pasjonatów stolarstwa i mechaniki. Dobrze wiemy jaką satysfakcje daje samodzielna realizacja projektów.

Czy to w przydomowym garażu czy profesjonalnym warsztacie. Czy to budowa huśtawki w ogrodzie czy wymiana klocków hamulcowych w Twoim aucie. Czy podchodzisz do tematu po raz pierwszy czy jesteś mistrzem w swoim fachu.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo nietypowych i profesjonalnych narzędzi, które ułatwią Ci prace i wyniosą Twoje możliwości na wyższy poziom.

 

Narzędzia ręczne w hurtowni BHP – materiały ścierne i taśmy

 

Kontaktuj się z nami! Pytaj przez formularz kontaktowy, maila czy telefonicznie. Nie obawiaj się. Opisz nam swój projekt/ problem, my znajdziemy narzędzie/ rozwiązanie dla Ciebie!

Internetowy sklep narzędziowy STOWARZYSZENIA WSPIERAJĄCEGO ROZWÓJ powstał z myślą o kliencie detalicznym, jednak nie zapominamy o firmach i zakładach produkcyjnych. Mamy doświadczenie w organizacji ergonomicznych stanowisk pracy spełniające wymogi certyfikacji. Stale współpracujemy z fabrykami z branży automotive i stolarskiej. Nie jest nam obca obróbka skrawaniem czy kontrola wymiarowa. Jesteśmy obecni u naszych stałych klientów i razem dążymy do optymalizacji pracy, tak aby była ona przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna i w dechę. :)

 

Artykuły BHP do biura, zakładu przemysłowego i na posesje

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy stowarzyszeniem zajmującym się kompleksową obsługą zamówień klientów z branży BHP, a także branży Przemysłowej.

W naszym asortymencie znajdą Państwo następujące produkty: odzież roboczą, rękawice robocze, nauszniki ochronne, okulary ochronne, obuwie robocze, apteczki, gaśnice oraz wiele innych artykułów ochrony indywidualnej, niezbędnej do ochrony zdrowia i życia na stanowisku pracy. Co więcej dysponujemy również różnego rodzaju wyłącznikami do elektronarzędzi.

 

Artykuły BHP i PPOŻ dla spawacza – przyłbice automatyczne

 

SKLEP INTERNETOWY STOWARZYSZENIA SOKÓŁ

Sklep internetowy STOWARZYSZENIA SOKÓŁ za główny cel obrał sobie dostarczanie klientom produktów o jak najwyższej jakości, dlatego naszą współpracę podejmujemy tylko z wiodącymi producentami na rynku, oferując przy tym właściwy stosunek jakości do ceny produktu.

 

Narzędzia budowlane i artykuły BHP

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się nieustannie poszerzać posiadany asortyment oraz spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Na życzenie klienta dowieziemy towar na terenie Rzeszowa i okolic.
W razie jakichkolwiek pytań nasi doradcy zawsze służą fachową pomocą przy wyborze odpowiednich produktów.

 

Sklep BHP Inowrocław- odzież bhp, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy

 

ODZIEŻ ORAZ ELEMENTY OCHRONNE - BHP

W poniższym asortymencie sprzedajemy wysokogatunkowe ubrania robocze oraz środki BHP przeznaczone do ochrony twarzy, oczu, rąk, nóg, dróg oddechowych i pozostałych części ciała. W ciągłej sprzedaży mamy odporne na przetarcia kurtki, spodnie i bluzy, rękawice ochronne, wzmacniane wodoodporne buty, maski, gogle, kaski, nauszniki i wiele innych niezbędnych akcesoriów. Prawidłowo dobrana odzież pozwala uniknąć ryzyka wypadku i zapewni bezpieczeństwo zgodnie z aktualnie obowiązującymi rygorystycznymi normami i wymogami prawa pracy.

 

Artykuły BHP - przegląd rozwiązań

 

UBRANIA ROBOCZE DO ZRÓŻNICOWANYCH ZASTOSOWAŃ

Przepisy nakazują, aby osoby wykonujące swoje służbowe zadania w niebezpiecznych lub trudnych środowiskowo warunkach pracy były wyposażone w odpowiednie ubrania i środki BHP. Prezentowana tu odzież robocza wykonana została z solidnych i wytrzymałych materiałów zapewniających wysoki poziom ochrony indywidualnej. Oferowane hełmy, okulary i różne rodzaje ochronnych rękawic doskonale sprawdzą się zarówno w czasie wykonywania prostych czynności warsztatowych, magazynowych, budowlanych, jak i ochronią głowę, oczy i ręce podczas specjalistycznych prac laboratoryjnych, spawalniczych czy ślusarskich.

 

Artykuły BHP - Karino

 

SKLEP INTERNETOWY STOWARZYSZENIA SOKÓŁ to miejsce, w którym znajdziecie Państwo w najbogatszym wyborze artykuły bhp konieczne dla Państwa działalności. Oferujemy sprzęt bhp najwyższej klasy i wytrzymałości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo miedzy innymi odzież roboczą, artykuły ochronne, maski przeciwgazowe, artykuły bhp do ochrony wzroku i słuchu, a także szereg przydatnych narzędzi. Wyposażenie bhp każdego zakładu pracy z optimumbhp.pl jest proste, szybkie i tanie. Nasza oferta to starannie selekcjonowane, wysokiej klasy produkty, z którymi ochrona zdrowia i życia pracowników w Państwa zakładzie będzie kompleksowa i efektywna. Stawiamy na jakość oraz ciągłe poszerzanie oferty o nowe artykuły bhp.

 

Pro Wear - Odzież robocza - Artykuły BHP

 

Wybierz artykuły bhp od doświadczonego i rzetelnego dostawcy

Dostępne na stronie SKLEP INTERNETOWY STOWARZYSZENIA SOKÓŁ artykuły bhp to szereg dostosowanego do rodzaju wykonywanej pracy i niezbędnego na danym stanowisku wyposażenia – od wygodnej, wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne odzieży roboczej, po specjalistyczne urządzenia ochronne przeznaczone na stanowiska o wysokim ryzyku zawodowym. Wyposażenie bhp każdego stanowiska pracy powinno uwzględniać wszystkie zagrożenia, mogące na nim wystąpić. Dlatego też oferujemy kompleksowe wyposażenie bhp każdego stanowiska pracy, niezależnie od ryzyka na nim występującego. Nasza propozycja obejmuje ponadto wyjątkowo korzystne ceny, a także najwyższy poziom obsługi.

 

KRIS BHP - Szczecin-Wrocław-Świnoujście - sklep internetowy, Artykuły BHP:  odzież robocza, obuwie robocze, rękawice, akcesoria, narzędzia ręczne. -  Szczecin - PanoramaInternetowa.pl - katalog firm, baza firm

 

SKLEP INTERNETOWY STOWARZYSZENIA SOKÓŁ to zdecydowanie najlepsze miejsce, w którym zakupisz niezbędne artykuły bhp w najlepszych cenach. Bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią niezwykle istotne zagadnienie w zakładach pracy, szczególnie tych, w których zagrożenie kontaktu pracownika z substancjami szkodliwymi dla zdrowia i życia jest wysokie. Mając na uwadze zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu pracy, dostarczamy najwyższej jakości sprzęt bhp, który z całą pewnością przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że pomożemy Państwu wybrać najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb sprzęt bhp. SKLEP INTERNETOWY STOWARZYSZENIA SOKÓŁ serdecznie zaprasza.

 

 

KONTAKT :

SOKÓŁ STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ

SOKÓŁ

STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ

UL. TARNOBRZESKA 181

36-100 KOLBUSZOWA DOLNA

tel. 603 645 015

e-mail: sokolkolbuszowa@o2.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.