PrintExPress Agnieszka Rozbicka-Dobosz

Nazwa: PrintExPress Agnieszka Rozbicka-Dobosz Kraj:
Polska
NIP: 7282414117    Sprawdź rejestry   
Województwo: łódzkie Miasto: Łódź Ulica: Henryka Sienkiewicza 52/47 Kod pocztowy: 90-058

Opis

Candlelights.com.pl to sklep internetowy zajmujących się sprzedażą naturalnych świec z wysokiej klasy wosku sojowego. Dzięki starannemu doborowi surowców i metod wytwarzania poszczególne produkty dostępne w asortymencie sprzedawcy można uznać za ekologiczne. Do wyboru są różne warianty zapachowe. Producent świec sojowych używa odpowiednio dobranych olejków eterycznych, aby komponować autorskie kompozycje aromatyczne.

Candle Lights - poznaj nas

O Nas

 

Zajmujemy się rzemieślniczym wyrabianiem naturalnych świec sojowych. Wszystkie nasze produkty są przygotowane przez nas własnoręcznie wkładając w to nasze serce i pasję do tego co robimy. Tak samo jak i ty uwielbiamy te wieczory w domu, a wokół nas niepowtarzalny i klimatyczny zapach świecy sojowej. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy i robimy to dla was. 

Nasze Produkty

Inspirowane są podróżami, naturą i dzieciństwem które tak dobrze wszyscy wspominamy. Tworzymy świece w 100% ekologiczne, każdy składnik użyty przez nas, jest sprawdzany pod każdym względem od A do Z. 

Nasza działalność

Firma pojawiła się na rynku w styczniu 2020 roku. Od tej pory udało nam się zdobyć zaufanie wielu Polaków jak i polskich firm z którymi stale współpracujemy. Nasz zespół codziennie produkuje setki przepięknych świec które wysyłamy w każdy zakątek kraju. 

COCO Main title
NASZE ATUTY
Dlaczego My?
 
 

Darmowa Dostawa

Oferujemy darmową przysyłkę, przy zamówieniach powyżej 189zł.

 
 

15 Dni Na Zwrot

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu zamówionych produktów, masz na to aż 15 dni, bez podawania przyczyny.

 
 

Szybkie I Proste Formy Płatności

Współpracujemy z serwisem HotPay, dzięki czemu możesz dokonać szybkich i łatwych płatności online.

 
 
JAK TO ROBIMY?
Dbamy o Ciebie i Twoje Zdrowie
 

100% WOSK SOJOWY

Używamy tylko sprawdzonego, certyfikowanego wosku sojowego. Wosk sojowy do świec pozyskiwany jest z ziaren soi, która zazwyczaj jest wolna od wszelkiego rodzaju modyfikacji genetycznych (GMO). Głównie z tego względu świeczki z wosku sojowego są ekologiczne. Kupując świece sojowe, możesz być spokojny o swoje zdrowie, wydzielają one o wiele mniej sadzy.

PARAFINA?

To już przeszłość
Popularność świec parafinowych na rynku wynika głównie z niskiej ceny tworzywa, z którego są wytwarzane. Dodatkowo parafina jest łatwo dostępna, dlatego tak wielu producentów świec stawia właśnie na nią. Kupując świece parafinowe narażasz swoje zdrowie przez takie substancje jak : Toulen, Benzen, Formaldehydy i wiele innych.

WSPÓŁRPACE
Przełożyliśmy nasze pomysły w rękodzieło
 

Zdobyliśmy zaufanie wielu polskich celebrytów oraz firm, dzięki czemu nasi nowi klienci zawsze wychodzą od nas w pełni zadowoleni. Jesteśmy wyznacznikiem jakości oraz gwarancją dobrego wyboru. 

 
Zaobserwuj nas na Instagramie
@candle_lights._
 
Dołącz do Newsletter'a
I otrzymuj informację o nowościach i promocjach.

 

 
Candle Lights (4)

E-Mail

CONTACT.CANDLELIGHTS@GMAIL.COM
Telefon
(+48) 504 848 886

(+48) 507 352 911

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.