Execo

Nazwa: Execo Kraj:
Polska
Miasto: Kraków Ulica: Ogrodniczek 7/10 Kod pocztowy: 30-051
Telefon: 690 006 005 Email: sklep@execo.pl Strona WWW: execo.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRMEXECO

Witamy na stronie spółki inżynierskiej „EXECO”. Zajmujemy się szeroko pojętą automatyką biurową. Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszych usług, nazwa „EXECO” będzie dla Państwa synonimem profesjonalizmu, rzetelności, wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz terminowości wywiązywania się z podjętych zadań. Przygotowując naszą ofertę staraliśmy się usprawnić działanie Państwa firmy.

OFEROWANE PRZEZ NAS ROZWIĄZANIA POMAGAJĄ

Obniżyć koszty funkcjonowania firmy dzięki dzierżawie kserokopiarek, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych na optymalnych warunkach dostosowywanych po audycie do potrzeb klienta
Usprawnić obsługę serwisową (wystarczy jeden telefon lub formularz wypełniony na naszej stronie aby pojawił się u państwa nasz inżynier serwisu do wykonania naprawy wybranego sprzętu)
Wybrać a następnie zakupić odpowiednie urządzenia biurowe, wdrożyć rozwiązania w zależności od potrzeb i przeznaczonych funduszy

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN:

 
Nowe kserokopiarki czarno-białe i kolorowe firm Konica-Minolta, Canon, Olivetti, Toshiba
 
Kserokopiarki kolorowe poleasingowe Konica , Minolta, Ricoh, Canon
 
Kserokopiarki cz-b poleasingowe
 
Nowe i tanie centrale telefoniczne Slican i Panasonic wykorzystujące systemy taniej telefonii internetowej VOIP, dające niesamowite możliwoci nie tylko dla biur
 
Faksy: Panasonic, Canon
 
Drukarki: HP, Brother, Canon, OKI, Panasonic, Konica-Minolta, Lexmark
 
Materiały eksploatacyjne : Cartridge, Tonery, Tusze, Bębny (do drukarek i kserokopiarek laserowych kolorowych – najtańsze w Krakowie!)
 
Niszczarki: Kobra, Wallner, Sunwood, Dahle, HSM
 
 

„EXECO” zatrudnia dyplomowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem co pozwala na kompleksową obsługę całej gamy sprzętu biurowego oferowanego na rynku m.in. kserokopiarki, kopiarki, drukarki laserowe, niszczarki dokumentów, faksy, centrale telefoniczne, centrale alarmowe, alarmy, wideodomofony, laptopy itp.

 
 

Ciągle staramy się rozwijać i wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, szczególnie krytyczne w ocenie naszego działania.

 
 

Miejscem prowadzenia naszej działalności jest głównie Kraków jednak dojeżdżamy również do innych miejscowości w regionie małopolskim np.: Nowy Targ, Myślenice, Tarnów, Miechów.

 
 

Nawiązaliśmy współpracę również z producentem zamienników do drukarek, kserokopiarek oraz faksów, dzięki temu możemy zaproponować jedne z najtańszych na rynku tusze i tonery z 24 miesięczną gwarancją.

NASZ ADRESODWIEDŹ NASZ SKLEP!

ul. Ogrodniczek 7/10
30-051 Kraków
+48 690 006 005
e-mail: sklep@execo.pl

Godziny otwarcia:

Pn – Pt:  9:00 – 17:00

Dział handlowy: 788-004-004
  607-571-261
  12 294-46-66
Serwis i informacja techniczna: 607-571-261
Fax: 12 341-52-56
  12 288-22-99
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.