PLATYNOWY

MATI - OBSŁUGA PLANÓW FILMOWYCH

Nazwa: MATI - OBSŁUGA PLANÓW FILMOWYCH Kraj:
Polska
NIP: 6762384189    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kraków Ulica: Przemiarki 6a Kod pocztowy: 30-384
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MATI - OBSŁUGA PLANÓW FILMOWYCH

 

Firma MATI powstała w 2020 roku, jako odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku filmowego. MATI oferuje kompleksową obsługę planów zdjęciowych, usługi transportowe, wynajem toalet i busów. Firma ma na swoim koncie obsługę planów zdjęciowych dla telewizji, znanych seriali telewizyjnych, filmów reklamowych, filmów fabularnych i wielu imprez okolicznościowych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma zamierza regularnie wprowadzać do swojej oferty specjalnie zaprojektowane nowe pojazdy.

SFXpro Specjal effects for movies

Ofertę MATI wyróżnia przede wszystkim jakość dostępnych samochodów, jak również to, że firma zatrudnia tylko profesjonalnych kierowców, którzy mają doświadczenie w obsłudze planów zdjęciowych. Do specjalnych ujęć MATI oferuje kierowców wyścigowych z licencją Polskiego Związku Motorowego.

Rodzaje kadrów filmowych, czyli co to jest plan filmowy?

Usługi świadczone są zarówno na terenie kraju, jak i w krajach Unii Europejskiej. Firma pomaga w poszukiwaniach odpowiedniej lokalizacji, jak również realizuje indywidualne zamówienia klienta na samochody osobowe. MATI lubi wyzwania, dlatego na specjalne życzenie, firma dostosuje projekt pojazdu zgodnie z wymaganiami klienta.

Firma świadczy usługi 24 godziny na dobę 365 dni w roku!

TOALETY SAMOJEZDNE / MOBILNE

Jeśli planujecie Państwo dłuższą pracę lub pobyt większą grupą osób w plenerze, na przykład w ramach kręcenia filmu, bardzo istotnym jest, by zapewnić sobie na ten czas odpowiednie warunki sanitarne. W naszej flocie dedykowanej obsłudze plenerowych planów zdjęciowych znajduje się również toaleta przenośna w zabudowie samochodowej.

EKSKLUZYWNA MOBILNA TOALETA (Błonie) ❤️ Wynajem namiotów id:38783 - Wesele z klasą

To wygodne, mobilne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zaplecze nie zapewnia stałego dostępu do łazienek i wc. Nasza zabudowa samochodowa składa się z takich przestrzeni jak toaleta przenośna damska i męska. Każda z nich wyposażona jest w umywalki, lustra czy suszarki do rąk, dzięki czemu nawet w polowych warunkach będziecie Państwo mogli doświadczyć prywatności podobnej tej z łazienki w domu czy biurze. Dokonujemy wynajmu wraz z obsługą, która dokona wszelkich napraw w razie awarii.

Toaleta samojezdna, toaleta mobilna, sanitariaty, toaleta na plany filmowe, toaleta na eventy, toaleta VIP - Firma Transportowa

Wykończenie i zastosowane rozwiązania ułatwiają utrzymanie pełnej higieny, sprawiając, że każda nasza toaleta przenośna zapewnia maksymalny komfort oraz sterylność. Nie będziecie więc Państwo musieli, tak jak w przypadku Toi Toiów i innych standardowych zamienników dla konwencjonalnych łazienek, obawiać się tego, by na nich usiąść. W oferowanych ubikacjach mobilnych dostępne są między innymi takie rozwiązania, jak funkcja spłukiwania czystą wodą analogiczna do tej z tradycyjnego wc, co bardzo ułatwia zachowanie porządku. Pojemny, szczelny zbiornik na wszelkie nieczystości, jakim dysponuje każda proponowana toaleta przenośna, pozwoli zaś odprowadzać je w praktyczny i bezinwazyjny sposób, eliminując jednocześnie konieczność zmagania się z nieprzyjemnym zapachem.

 

Już dawno minęła era brzydko pachnących TOI-TOI na planach zdjęciowych, nasze toalety zbudowane od podstaw na samochodach i przyczepach z pełną ceramiką i bieżącą wodą - zadbane i pachnące, by uprzyjemnić państwu korzystanie zainstalowaliśmy nawet radio.

Nasza toaleta przenośna doskonale sprawdzi się jako element zaplecza pleneru zdjęciowego oraz wszelkiej innej zorganizowanej i dłuższej aktywności w oddalonym od zurbanizowanych przestrzeni miejscu. Nie zwlekajcie Państwo i skontaktujcie się z naszą firmą już dziś!

Toalety samojezdne i mobilne | MovieTec

Posiadamy toalety, wyposażone w agregat i własne ogrzewanie gazowe TRUMATIC, dodatkowe wyposazenie pozwala na pracę toalety w każdych warunkach w terenie, gwarantując: oświetlenie wewnętrze i zewnętrzna, ciepłą bieżącą wodę w okresie zimowym oraz nagrzane kabiny.

Toalety samojezdne i mobilne | MovieTec

Wyposażenie:

 • Dwie kabiny męska i żeńska
 • 1000 l. wody czystej
 • 1200 i. zbiornik na wodę brudną - hermetyczny nie wydzielający zapachów
 • Kompakt ceramika (Geberit)
 • Pisuar
 • Umywalki ciepła i zimna woda
 • Baterie bezdotykowe
 • Suszarka do rąk
 • Dozownik mydła
 • Dozownik ręczników papierowych
 • Wentylacja - mechaniczna i cyrkulacyjna
 • Ogrzewanie - 220V i gaz
 • Radio

Mobilne toalety - Beros kompleksowa obsługa planów filmowych, seriali, programów telewizyjnych, ewentów, reklam, koncertów

Wynajmujemy toalety samojezdne o podwyższonym standardzie, standardowe toalety na przyczepach.
Toalety samojezdne jak i na przyczepach charakteryzują się estetycznym wykonaniem, dużą powierzchnią oraz funkcjonalnością.

GARDEROBY/MAKE-UP

W naszej ofercie znajdują się również Autobusy Garderoby, to samochody o podwyższonym standardzie – profesjonalne garderoby ze stanowiskami do makijażu – często kluczowe podczas realizacji filmowych czy telewizyjnych. Samochody charakteryzuje estetyczne wykończenie, przestronne wnętrze oraz duża powierzchnia użytkowa wraz z udogodnieniami.

Garderoby mobilne - busy i autobusy | MovieTec

Dysponujemy kilkoma modelami samochodów służącymi do przewozu osób. W zależności od potrzeb proponujemy autobusy i busy spełniające różne wymagania, zarówno jeśli chodzi o ilość miejsc jak i wyposażenie. Auta wyposażone są w szereg różnych udogodnień, jak również pełen pakiet ubezpieczeń.

 

 

KONTAKT :

MATI - OBSŁUGA PLANÓW FILMOWYCH

MATI - OBSŁUGA PLANÓW FILMOWYCH

ul. Przemiarki 6a

30-384 Kraków

tel. 601 587 29

e-mail: marcin140581@gmail.com

www.firmbook.eu/obsluga-planow-filmowych-malopolskie

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.