TUDEJ ENERGY ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Nazwa: TUDEJ ENERGY ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII Kraj:
Polska
NIP: 7422101460    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kętrzyn Ulica: Martiany 33AD Kod pocztowy: 11-400
Telefon: 502 363 195 Email: cezaryjedut@hotmail.com Strona WWW: tudej.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

TUDEJ ENERGY

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

 

O Nas

Tudej Energy

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług i profesjonalizm wykonania, co ostatecznie przekłada się na trwałość i wieloletnie użytkowanie naszych instalacji. Wykorzystywane materiały oraz łączna cena inwestycji tworzą bardzo atrakcyjną ofertę, dostępną dla szerokiej bazy klientów.

W firmie zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby, a kadrę kierowniczą tworzą inżynierowie o wieloletnim stażu w przedsiębiorstwach polskich jak i zagranicznych.

Oferujemy szeroki zakres specjalistycznych konsultacji i wycen. Współpracę zaczynamy od przeanalizowania każdej potencjalnej instalacji wykonując konieczne obliczenia konstrukcyjne i elektryczne. Nasi inżynierowie obejmują szeroki zakres specjalizacji, co umożliwia wykluczenie błędów typowych dla tej fazy prac.

Ubezpiecz swoją instalację OZE i korzystaj z taniego prądu - ŚwiatOZE.pl

Następnie proponujemy kilka najlepszych rozwiązań, z którego wybierany jest ten najbardziej optymalny. Po dopracowaniu ostatnich szczegółów przystępujemy do realizacji, a do wykonania inwestycji dysponujemy specjalistycznym sprzętem do pracy na dachu i windy osobowe służące do działań przy elewacji.

Tudej Energy to firma służąca swoją pomocą również po oddaniu instalacji do użytku. Mogą mieć Państwo pewność, że kontakt z nami nie zniknie w przeciągu kilku miesięcy, ale będziemy do Państwa dyspozycji również za wiele lat.

 

 

Firmę Tudej Energy tworzy zespół kompetentnych fachowców, dzięki czemu każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i bezbłędnie. Oferujemy montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych on/off gridowych, pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji, instalacji elektrycznych, systemów inteligentnego domu oraz zarządzania energią w obrębie gospodarstwa domowego.

Instalacje OZE z dotacją unijną a VAT. Korzystny wyrok dla gmin -  GazetaPrawna.pl

W naszym sklepie dostępne są wysokiej klasy urządzenia, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Posiadamy nowoczesny sprzęt i oprzyrządowanie.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do posiadanego budżetu. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji, a także przygotujemy wycenę prac.

 

Firma Tudej Energy jest:

Autoryzowanym Partnerem Serwisowym klimatyzacji i pomp ciepła firmy Kaisai

Autoryzowanym serwisem pomp ciepła i klimatyzacji firmy Samsung

Autoryzowanym serwisem pomp ciepła firmy Kołton

Autoryzowanym partnerem serwisowym klimatyzacji firmy GREE

 

 

MONTAŻ INSTALACJI FILM YOUTUBE - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/odnawialne-zrodla-energii-instalacje-warminsko-mazurskie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.