PLATYNOWY

MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI

Nazwa: MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI Kraj:
Polska
NIP: 6562010082    Sprawdź rejestry   
Miasto: Żelisławiczki Ulica: Żelisławiczki 10 Kod pocztowy: 29-145
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI

Ogrodzenia i bramy wjazdowe – efektowny sposób zachowania prywatności i bezpieczeństwa

Dbając o swoją prywatność i granice własnej posesji skup się na odpowiednim ogrodzeniu. Tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo, ale również zadbasz o walory wizualne otoczenia Twojej nieruchomości. Stabilne, trwałe konstrukcje zabezpieczające Twój teren przed niepożądanym wtargnięciem oraz wyznaczające własność to ogrodzenia oferowane przez firmę MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI. Proponujemy najpopularniejsze i sprawdzone rodzaje ogrodzeń, takie jak ogrodzenia drewniane, betonowe, kamienne, panele ogrodzeniowe i wiele innych.

Wybieramy wygodną bramę wjazdową - murator.pl

 

W ofercie dotyczącej ogrodzeń znajdziesz również odrębną propozycję bram wjazdowych. Bramy wjazdowe dopasowane do ogrodzenia są najbardziej efektowną metodą pozwalającą na wygodne korzystanie z własnego podjazdu lub garażu. W pełni zmechanizowane lub tradycyjne bramy wjazdowe ułatwią codzienne korzystanie z posesji oraz pozwolą bezpiecznie przechowywać pojazd na własnym, zamkniętym terenie.

Ile kosztuje brama wjazdowa? Cena oraz najważniejsze informacje

 

Jeżeli nie wiesz, na jakie ogrodzenie lub bramę wjazdową się zdecydować, bądź szukasz odpowiedniej bramy wjazdowej do swojego ogrodzenia, nasi fachowcy służą kompleksowym doradztwem. Dostosowując się do potrzeb, wymagań oraz budżetu klienta wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla bezpieczeństwa Twojej posesji.

Bramy wjazdowe - Smart Bramy

 

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe

 • idealnie sprawdzą się w przypadku dłuższych i wąskich posesji
 • doskonale sprawdzi się na większości podjazdów
 • możliwość zainstalowania w nich instalacji elektrycznej, co znacznie ułatwi nam ich otwieranie i zamykanie, zwłaszcza w czasie deszczu, czy silnego wiatru
 • możliwy montaż domofonów lub wideodomofonów, które pomogą w otwieraniu bramy
 • przystępna cena
 • bez potrzeby wylewania fundamentów
 • wykonane ze stali, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz deszcz, promieniowanie słoneczne czy silny wiatr

Forum Branżowe | Jak zadbać o bramy w sezonie zimowym?

 

Bramy wjazdowe przesuwne

 • jedno z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez klientów rozwiązań
 • zajmują niewiele miejsca, otwierają się bowiem wzdłuż wewnętrznego ogrodzenia
 • możliwość zainstalowania w nich instalacji elektrycznej, co znacznie ułatwi nam ich otwieranie i zamykanie, zwłaszcza w czasie deszczu, czy silnego wiatru
 • bezpieczne, bowiem przy silnym wietrze nie musimy martwic się, że brama sama się zamknie podczas wjazdu
 • W przypadku pojawienia się jakiejkolwiek awarii, bramy przesuwne można bez problemu otworzyć manualnie

Astrum Gotex| bramy garażowe, automatyka do bram, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, bramy fasadowe ASTRUM-Gotex Łódź. Partner HANDLOWY HORMANN

 

Balustrady i inne konstrukcje

Oprócz ogrodzeń i bram, firma nasza wykonuje wszelkiego rodzaju balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, schodowe, zabudowy antresoli, balkony, daszki, zabudowę szafek gazowych, śmietników itp.

Balustrady aluminiowe balkonowe od pruducenta na wymiar

USŁUGI FIRMY MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI

DORADZTWO

Nasi pracownicy chętnie doradzą w kwestii wzorów, materiałów, wymiarów, rozwiązań konstrukcyjnych i mocujących. Chętnie zaproponujemy również rozwiązania mieszczące się w Państwa budżecie (doradztwo na etapie oferty).
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, zadawania pytań mailowo lub telefonicznie :-)

POMIARY U KLIENTA

Nie muszą Państwo martwić się pracochłonnymi pomiarami - po ofercie wstępnej przyjedziemy do Państwa, przeprowadzimy profesjonalne pomiary, na podstawie których ustalimy optymalne rozwiązania i je wycenimy (pomiary u Klienta są przeprowadzane po przedstawieniu wstępnej oferty, która pozwoli zapoznać się z orientacyjnym poziomem kosztów).

Furtka, brama, ogrodzenie – jak dopasować je do posesji? - Inspiracje i porady

PRODUKCJA NA WYMIAR

Ogrodzenia i balustrady produkujemy wyłącznie na wymiar, więc mają Państwo pewność, że wszystkie elementy będą symetryczne, dostosowane do uwarunkowań Państwa ogrodzenia i w pełni funkcjonalne. Oferujemy setki gotowych wzorów, ale jesteśmy elastyczni - możemy dowolnie zmienić kształt, układ, materiał, ozdobniki itp. - wg Państwa pomysłu.

MONTAŻ

Nasza oferta to również montaż dostarczonego ogrodzenia - zarówno w postaci prostej (tylko elementy zamówione u nas), jak i bardziej skomplikowanej (np. do istniejących elementów murowanych).
Nie montujemy ogrodzeń, które nie zostały zakupione w MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI.

Brama i furtka z metalu

 

AUTOMATYKA BRAMOWA

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem automatyki do bram przesuwnych, rozwiernych (dwuskrzydłowych) i rozwierno-przesuwnych. Bazujemy na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach firmy SOMFY.

Automatyka bram. Co warto wiedzieć przed wyborem systemu - Ładny Dom - Ogrodzenia

 

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jako firma zajmująca się kompleksowo Państwa ogrodzeniem oferujemy również montaż dzwonków, domofonów, videodomofonów, elektrozaczepów itp. wraz z całą instalacją. Montujemy domofony jedno- i wielorodzinne.

INNE

Dopełnieniem naszej oferty jest również montaż następujących elementów: skrzynek na listy (zwykłych i przelotowych), numerów posesji na ogrodzeniu, zasilania do automatyki i domofonów, synchronizacji automatyki bramowej z istniejącą automatyką bramy garażowej itp.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI

MONIKA - OGRODZENIA, BRAMY, FURTKI

Żelisławiczki 10

29-145 Żelisławiczki

tel. 507 596 692

e-mail: monika.ogrodzenia@interia.pl, kamakrzysztof@o2.pl

www.firmbook.eu/ogrodzenia-bramy-furtki-montaz-swietokrzyskie

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.