ŚWIAT OKIEN PIOTR CIECHANOWICZ

Nazwa: ŚWIAT OKIEN PIOTR CIECHANOWICZ Kraj:
Polska
NIP: 8581633572    Sprawdź rejestry   
Miasto: Mieszkowice Ulica: Plac Wolności 1/4 Kod pocztowy: 74-505
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 95 9370 1033 2003 0200 0902 0002

Płatność gotówką

Opis

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ŚWIAT OKIEN" PIOTR CIECHANOWICZ

Firma została założona w 2021 roku i początkowo specjalizowała się w sprzedaży okien. Jednak dzięki kilkuletniemu doświadczeniu firma szybko rozszerzyła swoją ofertę o pełną gamę stolarki otworowej oraz produktów z nią związanych.

Stolarka okienna: plastikowa, drewniana i aluminiowa - Architektura i  budownictwo

 

Dzięki temu firma ŚWIAT OKIEN stała się atrakcyjnym partnerem dla najbardziej wymagających klientów i zyskała przewagę nad konkurencją na rynku. Kolejny ważny krok w rozwoju firmy to rozszerzenie profilu działalności o sprzedaż dystrybucyjną największych producentów okien i drzwi. Obecnie ŚWIAT OKIEN to nowoczesne przedsiębiorstwo, które świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Firma cieszy się uznaniem i zaufaniem swoich klientów, a jej oferta stale się rozszerza, aby sprostać coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom rynku.

Czy branża stolarki budowlanej wyhamowuje? - DREWNO.PL

Wspólnie  dobieramy  najlepsze rozwiązania w zakresie wyposażenia Państwa  inwestycji w okna drewniane i okna PCV, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne , drzwi do mieszkań, oraz bramy garażowe, bramy przemysłowe , ogrodzenia posesyjne i rolety zewnętrzne .

Uwieńczając Państwa inwestycję zaproponujemy elementy dekoracyjne jak: plisy, żaluzje, roletki dzień i noc, klamki do drzwi, listwy przypodłogowe.

Stolarka budowlana – okna, drzwi, parapety i systemy osłonowe

Staranie wybraliśmy sprawdzonych i niezawodnych producentów stolarki oraz wykwalifikowanych montażystów, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, takich jak profesjonalny montaż i serwis okien.

Energooszczędna stolarka budowlana | Izolacje.com.pl

Przykładamy dużą wagę do własnego  rozwoju uczestnicząc w licznych  szkoleniach, seminariach, zdobywając coraz to nowe doświadczenie. Wszystko to po to, aby proponować Państwu szeroką gamę najnowszych rozwiązań technologicznych dotyczących okien, drzwi, rolet i ogrodzeń.

Gdzie oddać stare okna? - Okna Drutex, Rolety, Bramy, Drzwi – Montaż,  wymiana, konfigurator online

Współpracujemy z projektantami wnętrz, którzy pomagają naszym klientom stworzyć aranżację wnętrz, by była niebanalna i ponadczasowa. Jeżeli szukasz inspiracji okien, drzwi, bram, rolet czy ogrodzenia do swojego domu, firmy, inwestycji  to ŚWIAT OKIEN jest idealnym miejscem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

KONTAKT :

ŚWIAT OKIEN PIOTR CIECHANOWICZ

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ŚWIAT OKIEN" PIOTR CIECHANOWICZ

ul. Plac Wolności 1/4
74-505 Mieszkowice
tel. 510 452 920
e-mail: swiatokien4@wp.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.