M.GLASS PROJECT

Nazwa: M.GLASS PROJECT Kraj:
Polska
NIP: 9720268600    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Raszyn Ulica: Tenisowa 5 Kod pocztowy: 05-090

Opis

Na stronie mglassproject.pl można zapoznać się z ofertą firmy, która specjalizuje się w sprzedaży opakowań farmaceutycznych, kosmetycznych oraz spożywczych. Wśród asortymentu znajdują się przede wszystkim butelki szklane, a także rozmaite typy zamknięć, takich jak dozowniki, atomizery czy zakrętki. Wszystkie produkty spełniają wymogi stawiane na rynkach Unii Europejskiej.

Importer opakowań farmaceutycznych – O nas

W branży szklanych opakowań stosowanych w produkcji farmaceutycznej, suplementów, kosmetycznej i podobnych działamy od 2010 roku. Mamy duże doświadczenie oraz szerokie i dobre kontakty z wieloma renomowanymi producentami zarówno w Europie, jak i na Dalekim Wschodzie.

Oferujemy opakowania ze szkła oranżowego, transparentnego, kobaltowego i zielonego, jak również szeroką gamę zamknięć w postaci zakrętek, kroplomierzy, zakraplaczy, atomizerów, dozowników i innych.

Obsługujemy zarówno zamówienia duże – hurtowe, jak i niewielkie – detaliczne, a minimalny poziom zamówienia stanowią opakowania podstawowe, czyli zgrzewki lub kartony.

Posiadamy w Polsce (w Poznaniu) magazyn buforowy, co pozwala nam oferować Klientom krótkie terminy realizacji zamówień.

Naszą siłą jest doświadczenie, szerokie i dobre kontakty wśród producentów, krótkie terminy, racjonalne ceny, a także fachowość i profesjonalna obsługa.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół M.GLASS PROJECT

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.