Ortodoncja Wrocław

Nazwa: Ortodoncja Wrocław Kraj:
Polska
NIP: 6141614486    Sprawdź rejestry   
REGON: 387142237    Sprawdź rejestry   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: ul. Strachowskiego 34 Kod pocztowy: 52-210

Opis

Praktyka Stomatologiczna OrthoTeam powstała na solidnym fundamencie dużej bazy pacjentów ortodontycznych oraz interdyscyplinarnej współpracy, która od zawsze wyróżnia nasz zespół. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, skupiając się na terapii holistycznej, która przywraca piękny uśmiech, doskonałą funkcję i stabilne efekty na lata.

W naszej praktyce, twarze są nadrzędnym celem. Dążymy do poprawy zdrowia i estetyki zębów, harmonijnie wkomponowując uśmiech w twarz pacjenta. Stosujemy nowoczesne metody odbudowy, w tym implanty, aby przywrócić naturalne piękno uśmiechu. Nasza ortodoncja opiera się na najnowszych standardach, lecząc z użyciem aparatów stałych i zdejmowanych.

Dodatkowo, w OrthoTeam wykonujemy zaawansowane zabiegi implantologiczne oraz chirurgii stomatologicznej, oferując pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu. Nasza protetyka opiera się na nowoczesnych metodach leczenia protetycznego i implantoprotetycznego.

Dbamy o higienę jamy ustnej, zapraszając na profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia oraz osadu. Specjalizujemy się także w leczeniu schorzeń dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. W OrthoTeam, nasze podejście opiera się na szerokim spojrzeniu na problemy pacjenta i wnikliwej diagnostyce, konsultując się zespołem w celu ustalenia indywidualnego planu leczenia.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.