PLATYNOWY

PACHNICZÓWKA Sp. z o.o.

Nazwa: PACHNICZÓWKA Sp. z o.o. Kraj:
Polska
NIP: 7120153744    Sprawdź rejestry   
Miasto: Grębków Ulica: Polna 2 Kod pocztowy: 07-110
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION BARCLAYCARD DOTPAY FIRST DATA TPAY PAYU PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O nas

Pachniczówka Sp. z o.o. jest firmą wywodzącą się z gospodarstwa rolnego o silnych (pięcio pokoleniowych) tradycjach pasiecznych.

Od samego początku wyróżnikiem naszej działalności była dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów. Do tego dodać należy troskę o atrakcyjność oferty. Te działania doprowadziły nas do zaoferowania ”Miodowego Piwa Mazowieckiego”- jedynego w Polsce piwa warzonego bez udziału zbóż. Zainicjowało to nowy kierunek rozwoju firmy – przetwórstwo i miodosytnictwo w oparciu o naturalne metody wytwórcze.

Nasze starania zostały zwieńczone bardzo prestiżowymi wyróżnieniami w konkursach: "Sposób Na Sukces"-2009r oraz "Mikroprzedsiębiorca Roku 2010". Najcenniejsza nagroda to jednak zaufanie i rekomendacje naszych stałych klientów, których liczba z roku na rok jest coraz większa. Dziękujemy.

Kariera

Zapraszamy Państwa do współpracy przy budowie rynku zbytu naszych produktów. Poszukujemy zarówno odbiorców hurtowych jak i detalicznych, niezależnych przedstawicieli handlowych i kupców sieci handlowych zainteresowanych certyfikowanymi produktami tradycyjnymi. W tym miejscu pragniemy jednak złożyć ofertę naszym klientom bezpośrednim, chcącym wykorzystać swój czas i siłę własnej rekomendacji. Zachęcamy Państwa do promowania naszej działalności w Waszym sąsiedztwie, a w zamian wypłacimy Wam prowizję od wygenerowanej sprzedaży. Proponujemy system premiowy od uzyskanych obrotów łącznych. Oznacza to, że sprzedaż powstała w skutek Państwa rekomendacji będzie zliczana w skali miesiąca, a Państwo otrzymacie wynagrodzenie w wielkości zgodnej z tabelą procentową. Szczegóły współpracy, regulamin współpracy i tabela prowizji dostępne są po zgłoszeniu do nas chęci uczestnictwa w programie partnerskim. Zapraszamy do współpracy.

Galeria

Pachniczówka to firma, która oferuje naturalne miody i inne produkty pszczele, takie jak propolis, słodkie przekąski, pyłek kwiatowy, czy miodowe piwo. Nasz sklep z miodami jest doceniany w całej Polsce, o czym świadczyć może na przykład nasza obecność w mediach. W galerii znajdziesz zdjęcia z publicznych wystąpień Pachniczówki, targów oraz zdjęcia naszej pasieki. Zobacz, jak łączymy tradycję z nowoczesnością i ile rodzajów produktów pszczelich oferujemy. Sprawdź, w jakim otoczeniu produkujemy dla Ciebie miód wielokwiatowy, miód, fasolowy, miód gryczany, miodoladę miętową, czy maść propolisową i wiele innych, zdrowych, naturalnych produktów.

    

     

       

             

          

PACHNICZÓWKA Sp. z o.o.

pasieka i miodosytnia

ul Polna 2 , 07-110 Grębków

NIP: 7120153744

email: biuro@pachniczowka.pl
email: sklep@pachniczowka.pl

tel: 511-710-243

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.