Parys Furs

Nazwa: Parys Furs Kraj:
Polska
NIP: 5341977201    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Nowa Wieś Ulica: Polna 30D Kod pocztowy: 05-806
Telefon: 48 22 7585258 Email: futra@parysfurs.pl Skype parys.furs Strona WWW: parysfurs.pl/

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Produkty, które dla Państwa przygotowujemy tworzone są z najwyższym kunsztem tej profesji, wedle kreacji naszych projektantów, zgodnie z najnowszymi trendami.

Futro to luksusowa podstawa haute couture i prêt-à-porter – jest ono pokazywane na pokazach mody przez ponad 80% projektantów. Obecnie jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych dóbr, które posiada zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Naturalne futra są unikalne i wyjątkowe, przez co zawsze cieszyły się popularnością.

Firma PARYS FURS od 1985 r. jest producentem futer naturalnych, kożuchów i odzieży skórzanej a zaliczana jest do liderów w swojej branży. Sklep firmowy ma lokalizację we Wrocławiu, natomiast siedzibą firmy jest podwarszawska Nowa Wieś, gdzie znajduje się zakład produkcyjny i salon sprzedaży.
Najwyższa jakość materiałów, perfekcyjne wykonanie i rzetelne wykończenie to cechy charakteryzujące naszą firmę. Do produkcji modnych i unikalnych projektów używamy wysokiej klasy surowców, które wybieramy drogą ścisłej selekcji i skupujemy na światowych aukcjach. 
PARYS FURS to wysoki profesjonalizm i doświadczenie ludzkiej drużyny, która z zamiłowaniem i poświęceniem wkłada serce w wykonanie pracy. Efektem jest doskonały produkt - wyjątkowy, ponadczasowy, odbiegający od standardu, który łącząc w sobie tolerancję współczesnej mody z klasyką i elegancją cieszy ciało i duszę. 
Kolekcje zawierają: szlachetne futra, klasyczne płaszcze, eleganckie kożuchy i kurtki skórzane oraz dodatki: kołnierze, szale, czapki, etole, mufki. Zajmujemy się również produkcją narzut i kap oraz szyjemy na specjalne zamówienia.

Nasze doświadczenie jest gwarancją Twojego szczęścia.

 

CERTYFIKATY

advertisementadvertisementadvertisement

 

Siedziba firmy znajduje się w Nowej Wsi koło Warszawy (powiat pruszkowski), gdzie mieści się zakład produkcyjny oraz salon sprzedaży:

Nowa Wieś, ul. Polna 30D
05-806 Komorów
tel. +48 22 758 52 58, fax: +48 22 758 52 58

 

Sprzedaż detaliczną prowadzimy w naszych sklepach i stoiskach firmowych:
WROCŁAW „PARYS FURS”
ul. Kołłątaja 9/10
50-006 WROCŁAW
tel./fax +48 71 341 78 46