PLATYNOWY

PIASKOWANIE 24

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: PIASKOWANIE 24 Kraj:
Polska
NIP: 7181843443    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łomża Ulica: Zdrojowa 74a Kod pocztowy: 18-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Piaskowanie – sposób na renowację powierzchni.
 

Piaskowanie jest techniką polegającą na usuwaniu z powierzchni zanieczyszczeń, starego lakieru i innych powłok, które psują ogólną estetykę. Dzięki zastosowaniu piaskowania powierzchnia jest nie tylko perfekcyjnie oczyszczona, ale również i ujednolicona. Piaskowanie można zastosować także w celu nadania jej chropowatości lub wyszlifowania. W przypadku powierzchni metalowych można skutecznie usunąć z nich w ten sposób rdzę. Po piaskowaniu powierzchnia jest gotowa do innych działań, jak malowanie.

Oferujemy usługę piaskowania dla firm oraz osób prywatnych. Cechuje nas pełna mobilność – sami przyjeżdżamy do Klienta i wykonujemy usługę na miejscu. Naszym atutem jest nie tylko załoga składająca się z doświadczonych piaskarzy, ale również nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi masz gwarancję pełnej satysfakcji!

Nasze usługi.
 

Piaskowanie to nasza specjalność, ale nie jedyna usługa, jaką oferujemy. Oprócz tego mamy wieloletnie doświadczenie w innych działaniach czyszczących i konserwujących. Dlatego możemy pomóc Ci przy oczyszczaniu budynków z cegły i drewna, usuwaniu graffiti z elewacji, usuwaniu starych powłok lakierniczych z pojazdów, zbiorników itp. Możemy pochwalić się dziesiątkami realizacji i doskonałymi referencjami od zadowolonych Klientów.

Osobny aspekt naszej działalności stanowi renowacja tablic nagrobkowych. Zajmujemy się zarówno odnawianiem już istniejących, jak i tworzeniem nowych. W tym pierwszym przypadku pomagamy literom i cyfrom odzyskać pierwotny blask, przywracając godny wygląd napisom na tablicy. W drugim możemy umieścić na tablicy trwałe, estetyczne napisy według życzenia Klienta. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, gwarantujący sprawne i profesjonalne wykonanie obydwu czynności.

Szybka realizacja zlecenia, atrakcyjne ceny

Piaskowanie 24 to firma, która za cel stawia sobie jak najszybszą realizację każdego zlecenia. Jesteśmy mobilni i dojeżdżamy do Klienta zarówno w mieście, jak i poza nim. Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie, a przy ich ustalaniu bierzemy uwagę takie czynniki, jak m.in. wielkość powierzchni roboczej. Zawsze jednak dążymy do tego, aby cena była jak najbardziej atrakcyjna i przystępna. Sprawdź nas – już dzisiaj zamów wycenę usługi!

Dlaczego warto nas wybrać?
 
note

Czas realizacji

Gwarantujemy najszybszy możliwy czas realizacji każdego zlecenia. Możesz się z nami umówić o dogodnej dla Ciebie porze dnia

engineer

Doświadczenie

Nasz zespół składa się wyłącznie z fachowców mogących pochwalić dużym doświadczeniem w zakresie prac renowacyjnych

welder

Nowoczesny sprzęt

Podczas pracy korzystamy z atestowanego, nowoczesnego sprzętu. Daje to gwarancję wydajnej i szybkiej pracy

lightbulb

Fachowe doradztwo

Masz pytanie lub wątpliwości? Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Firmę PIASKOWANIE 24 wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK.

 

Kontakt z nami.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.