PIOMO - PRODUKCJA MATERACY

Nazwa: PIOMO - PRODUKCJA MATERACY Kraj:
Polska
NIP: 7260026336    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Jana Kilińskiego 210 Kod pocztowy: 93-106
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma "Piomo Pphu Centrum Maszyn I Urządzeń Tekstylnych Piotr Sawicki" widnieje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7260026336 a numer REGON firmy to: 470474797. Firma działa na rynku od 1991 roku.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Zapaśnicza 92. Korespondencyjny kod pocztowy to: 94-122 Łódź. Przedsiębiorstwo "Piomo Pphu Centrum Maszyn I Urządzeń Tekstylnych Piotr Sawicki" działa od lat w branży Maszyny krawieckie.

Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn krawieckich i tekstylnych chociaż produkujemy też wysokiej klasy materace które kierujemy do odbiorców nie tylko z Łodzi ale i z całej Polski. Nasze produkty cechuje najwyższa jakosć wykonania i najlepsze materiały użyte do produkcji, dbałość o detale i komfort oraz dobre ceny. Zapraszamy do kontaktu.

Producent materacy i łóżek - sklep internetowy z materacami - HILDING  MATERAC PIANKOWY 160x200 16CM PROFIL PIKOWANY CERT - 729 zł - Allegro.pl - Raty 0%, Darmowa dostawa ze Smart! - Przytkowice - Stan: nowy - ID oferty: 5913093902 

Maszyny i linie do produkcji materacy. Najlepsi producenci  Maszyny do produkcji i pakowania materacy MERTMAKINA novumpack.pl - YouTube 

Produkcja materacy jako plan na biznes – od czego zacząć? - Ta-Praca.pl

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Maszyny do szycia.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Piomo PPUH Centrum Maszyn i Urządzeń Tekstylnych Piotr Sawicki. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Kilińskiego 92, 93-106 Łódź.
 
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
 • automat szwalniczy
 • maszyny szyjące
 • maszyny szwalnicze
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Piomo PPUH Centrum Maszyn i Urządzeń Tekstylnych Piotr Sawicki.

 

Adres

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.