PLATYNOWY

PKN ORLEN S.A.

Nazwa: PKN ORLEN S.A. Kraj:
Polska
Miasto: Warszawa Ulica: Bielańska 12 Kod pocztowy: 00-085
Telefon: (24) 256 00 00 Strona WWW: www.orlen.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION BARCLAYCARD DOTPAY FIRST DATA TPAY PAYU PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Jesteśmy zintegrowanym koncernem multienergetycznym, prowadzącym działalność w Europie Środkowej i Kanadzie. Zapewniamy energię i paliwa ponad 100 milionom Europejczyków, a nasze zaawansowane produkty dostępne są w blisko 100 krajach na 6 kontynentach.

Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Nasze działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku. 

Chcemy tworzyć nowe rozwiązania w obszarze energetyki i mobilności oparte na zaawansowanych, czystych technologiach. To one będą kluczem do realizacji naszego długofalowego celu, osiągnięcia neutralności emisyjnej w 2050 roku.

Odpowiedzialna transformacja

Ścieżkę transformacji Grupy ORLEN wytycza energetyka odnawialna i nowoczesna petrochemia. Filary strategicznego rozwoju uzupełniamy nowym podejściem do sprzedaży detalicznej, która pozwoli nam skutecznie zaspokajać różnorodne potrzeby klientów. Naszą odpowiedzią na długofalowe trendy są poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w obszarze nowej mobilności, energetyki wodorowej i recyklingu.

Nowa energia

Globalna zmiana podejścia do korzystania z zasobów naturalnych na nowo definiuje wyzwania dla naszej branży. Wierzymy, że odpowiedzią na nie będą silne, zintegrowane firmy multienergetyczne. To one będą kreować nowe, efektywne i przyjazne środowisku technologie. To także one staną się partnerem dla głębokiej przemiany społeczno-ekonomicznej.
Odpowiedzialna transformacja

Przyszłość zaczyna się dziś

Rozwój nowych obszarów biznesowych napędzamy poprzez maksymalizację wyników i przebudowę dotychczasowej działalności. Stawiamy na zwiększanie efektywności i zrównoważony rozwój podstawowych obszarów biznesowych, w tym nowe, bardziej przyjazne środowisku biopaliwa i biokomponenty.

Jesteśmy przekonani, że pomostem dla transformacji energetycznej w naszym regionie będzie paliwo gazowe, dlatego już teraz przebudowujemy nasz portfel aktywów wydobywczych i inwestujemy w infrastrukturę energetyczną. To wszystko uzupełniamy dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Europie Środkowej.

 

Już dziś prowadzimy zaawansowane procesy przejęcia czołowych polskich firm energetycznych – Grupy LOTOS oraz PGNiG. Ich finalizacja pozwoli na stworzenie regionalnego lidera budującego nowe oblicze środkowoeuropejskiej gospodarki.

Odpowiedzialna transformacja
Budynek SENATOR
ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa
Telefony stacjonarne:
(24) 256 00 00
(24) 365 00 00
(24) 367 70 00
 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.