PLATYNOWY

Plandeki Jaro

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: Plandeki Jaro Kraj:
Polska
NIP: 8231216307    Sprawdź rejestry   
Miasto: Radzymin Ulica: Żeromskiego 41 Kod pocztowy: 05-250
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Jesteśmy prywatną firmą produkcyjno-handlowo-usługową. 

Istniejemy od 1 maja 2010 roku. Wcześniej od 13-tu lat ściśle byliśmy powiązani z Warszawską firmą specjalizującą się w  produkcji i naprawach plandek.

Realizujemy zamówienia od klientów indywidualnych i firm w zakresie zakupu i/lub montażu plandek oraz ich napraw , poszyć na namioty, wybrane konstrukcje stalowe typu stelaże na przyczepki. Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. W przypadku zakupu towaru i usługi istnieje  możliwość dojazdu do klienta .

Plandeki JARO

Przy okazji zapewniamy naszym klientom bezpłatne  informacje i porady przez telefon oraz wkrótce na łamach strony internetowej. 

Oferujemy fachowy montaż plandek oraz obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną.

Jesteśmy w stanie zaoferować klientom atrakcyjniejsze ceny, dzięki zmniejszeniu kosztów własnych. W tym celu nastawiliśmy się na sprzedaż poprzez stronę www.plandeki-warszawa.pl i prezentacje materiałów u klienta. Ekspozycja towarów jest w Słupnie k/ Warszawy – szczegóły kontakt.  Można u nas zamówić towar i/lub usługę nie ruszając się z domu. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości, większość informacji, zdjęć oraz cennik można znaleźć na stronie – oferta. Na konsultacje i pomiary w domu klienta nasi przedstawiciele przywożą katalogami i próbki wszystkich oferowanych wyrobów.  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 

 

Galeria

plandeka-003   plandeka-15   plandeka-17   plandeka   plandeka-3   plandeka-001   plandeka-002
 
daszek   kotara   altanka   kotara   pokrowiec   podwyższony stelaż i przedłużona plandeka   plandeka-007
 
pokrowiec na  piaskownicę   plandeka-009   plandeka-010   plandeka-16   plandeka-19
 

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami.

Kontakt

Wszelakie zapytania o sprzedaż, montaże, terminy, ceny, porady etc… proszę zgłaszać przez  formularz. Istnieje również możliwość kontaktu online z nami, gg lub skype w godz. 8.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku ; sobota 8.00-13.00. Zapraszamy

SKYPE
My status
Jarek   

Gadu-Gadu
GG: Jarek 

Plandeki Jaro 
Słupno,
ul, Żeromskiego 41
05-250 Radzymin

Telefony:
22 245 42 87 | 600 644 335
e-mail: plandeki@plandeki-warszawa.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.