KanEkspert

Nazwa: KanEkspert Kraj:
Polska
NIP: 9492035841    Sprawdź rejestry   
Miasto: Częstochowa Ulica: Mirowska 391 lok.2 Kod pocztowy: 42-202
Telefon: 663-393-666 Email: biuro@kanekspert.pl Strona WWW: kanekspert.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma KanEkspert

Firma KanEkspert powstała po to, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu obsługi instalacji kanalizacyjnych klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu bezproblemowego korzystania z sieci kanalizacyjnych, co może zostać zrealizowane poprzez profesjonalne usuwanie awarii oraz diagnozę przyczyny problemu za pomocą kamery inspekcyjnej.

Wprowadzamy kompleksowe rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie udrażniania, czyszczenia oraz inspekcji sieci kanalizacyjnych.

Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny w ciągu doby, gdyż wiemy jak uciążliwe bywają awarie związane z sieciami kanalizacyjnymi oraz jak istotne jest szybkie usunięcie ich. Zależy nam również na usunięciu przyczyny problemu.

Ponadto, na wypadek zdarzeń losowych, w trosce o naszych klientów, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Wycena usługi następuje najczęściej tuż po rozpoznaniu awarii, bądź po jej usunięciu. Oferujemy konkurencyjne ceny, doceniamy również stałych klientów przedstawiając im atrakcyjną ofertę. Istotny z Państwa punktu widzenia powinien być także fakt, iż nie pobieramy żadnych opłat za dojazd do klienta, wycenę naprawy czy też usterki, których nie wyeliminowaliśmy.

Co nas cechuje?

Doświadczenie
Profesjonalny sprzęt
Jesteśmy dostępni całodobowo
Oferujemy konkurencyjne ceny

Kontakt

Poniżej zamieszczone zostały pełne dane teleadresowe firmy KanEkspert oraz formularz umożliwiający nawiązanie kontaktu z naszą firmą za pomocą wiadomości e-mail.

KanEkspert świadczy usługi na terenie województwa śląskiego, opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego.

Realizujemy usługi w miejscowościach: Częstochowa, Katowice, Gliwice, Tychy, Rybnik, Opole itp.

W razie wątpliwości zapraszamy do działu Zasięg działalności

Dane firmy KanEkspert

KanEkspert Pogotowie Kanalizacyjne - udrażnianie, czyszczenie, inspekcja kanalizacji
Marcin Jeziorowski
ul. Mirowska 391 lok.2
42-202 Częstochowa
NIP:949-203-58-41
Tel: 663-393-666
e-mail: biuro@kanekspert.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.