Pole namiotowo-campingowe „Pod brzozami”

Nazwa: Pole namiotowo-campingowe „Pod brzozami” Kraj:
Polska
NIP: 6711147769    Sprawdź rejestry   
Miasto: Ustronie Morskie Ulica: Targowa 2A Kod pocztowy: 78-111
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Pole namiotowo – kempingowe „Pod brzozami” – Ustronie Morskie

300 metrów od plaży Bałtyku!

Nasze całoroczne pole namiotowe „Pod brzozami” Ustronie Morskie położone jest 300 metrów od plaży w miejscowości Ustronie Morskie (dojazd do pola namiotowego), w powiecie kołobrzeskim (około 12 kilometrów od Kołobrzegu).

Ponad półtora hektarowy, trawiasty ośrodek znajduje się w odległości 100 metrów od centrum miejscowości, ale jednocześnie umiejscowiony jest nieco na uboczu, przy drodze wychodzącej na liczne pola zbóż i łąki, co sprawia, że wczasy nad Bałtykiem spędzone w naszym ośrodku będą spokojne i bezpieczne.

Gwarantujemy niezapomniane wczasy nad morzem…

Całoroczny Camping Pod brzozami  Ustronie Morskie, który oferuje tanie wczasy nad morzem, jest połączeniem nowoczesności i możliwości obcowania z przyrodą. Wysoki standard pola gwarantuje spokojny wypoczynek, umilony dodatkowo walorami krajobrazowymi, rzadko spotykanym widokiem ugwieżdżonego nieba oraz szumem morskich fal, który dobiega do samego ośrodka i pomaga w zaśnięciu.

Na terenie ogrodzonego kempingu, gdzie położony jest nasz całoroczny pensjonat nad morzem, znajduje się ponad 3000 drzew różnych gatunków, które zapewniają, szczególnie nad ranem, przyjemny chłód w namiotach i przyczepach naszych wczasowiczów; z kolei późnym latem gwarantują niesamowitą przyjemność płynącą z grzybobrania.

Czym kierujemy się przy prowadzeniu naszego pola namiotowego?

Zachód Słońca nad Morzem Bałtyckim

Zachód Słońca nad Morzem Bałtyckim

W prowadzeniu naszego pola namiotowo – kempingowego kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem naszych wczasowiczów i przyjemną atmosferą, o co dba nasza zgrana i pomocna kadra. Jednocześnie jednak stawiamy na nowoczesność. Rezultatem tego jest między innymi bezpłatny, bezprzewodowy Internet, nowoczesne boxy przygotowane dla przyczep kempingowych oraz kamperów, nowe, czyste sanitariaty

Korzystanie ze wszystkich atrakcji i przywilejów nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą (cennik pola namiotowego).

Na teranie obiektu znajdują się ubikacje i prysznice z zawsze gorącą wodą, pralnia, kuchnia z lodówką, mikrofalówką, czajnikami, zlewozmywakiem, naczyniami, żelazkiem i deską do prasowania, a także ze sprzętem plażowym. Nasi zmotoryzowani goście mają możliwość korzystania z parkingu, a goście zelektryfikowani, podłączenia do prądu. Dysponujemy także niezbędną infrastrukturą do obsługi nowoczesnych przyczep kempingowych oraz kamperów pod względem sanitarnym. Duży ogrodzony ogród stanowi idealne miejsce do wypoczynku ze zwierzętami. Poza tym dysponujemy licznymi miejscami do spędzania czasu – zarówno w dzień, jak i wieczorami. Do wyposażenia pola należą również  plac zabaw dla dzieci, trampolina, a także wymiarowe, trawiaste boisko do siatkówki, na którym co wieczór rozgrywane są pasjonujące potyczki, z których słynie nasz Camping. Serdecznie zapraszamy na pole namiotowe  Pod brzozami Ustronie Morskie.

Kontakt z polem namiotowym „Pod brzozami”

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wolnych miejsc lub rezerwacji zapraszamy do kontaktu z nami:

Pole namiotowo-campingowe „Pod brzozami” Ustronie Morskie

ul. Targowa 2A (zobacz dojazd do pola namiotowego)

78-111 Ustronie Morskie (przeczytaj informacje o Ustroniu Morskim)

Recepcja: Olga Grajek
Telefon: 505-707-985
e-mail: olga@brzozy.pl

Właściciel: Jakub Grajek

e-mail: jakub@pod-brzozami.pl

https://www.facebook.com/campingpodbrzozami

Fax: 94-35-15-709
NIP: 671-114-77-69

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.