PLATYNOWY

PONTONY -wędkarstwo, turystyka

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: PONTONY -wędkarstwo, turystyka Kraj:
Polska
NIP: 8133591116    Sprawdź rejestry   
Miasto: Rzeszów Ulica: al. Tadeusza Rejtana 53 Kod pocztowy: 35-326
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

    Sklep wędkarsko-turystyczny sklep-pontony.pl powstał z pasji do turystyki wodnej i wędkarstwa. Od ponad 10 lat zaopatruje entuzjastów tej szlachetnej dyscypliny w niezbędny sprzęt i akcesoria wędkarskie, niezależnie od tego czy są zawodowcami z wieloletnim doświadczeniem czy stawiającymi pierwsze kroki nad wodą amatorami.

Ponton wędkarsko-turystyczny Kolibri km 300 D kil
      W sklepie sklep-pontony.pl oferujemy naszym klientom nie tylko markowy sprzęt w atrakcyjnych cenach, ale również nasze doświadczenie oraz pomoc, zarówno przy wyborze odpowiedniego sprzętu , jak i w doskonalieniu techniki oraz umiejętności wędkarskich. Aktualnie sklep oferuje produkty dedykowane głównie wędkarstwu i turystyce.

Daszek do pontonu przeciwsłoneczny/przeciwdeszczowy

Sklep internetowy sklep-pontony.pl oferuje duży wybór pontonów turystycznych, wędkarskich, a także wojskowych. Wyróżniają się one najwyższą jakością, gwarantującą pełne bezpieczeństwo podczas dziennych lub nocnych wypraw. Konstrukcje wykonane są ze zbrojonego PVC, odpornego na promienie UV, substancje ropopochodne oraz niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Silnik PARSUN F5 BMS zaburtowy spalinowy

Wśród naszego asortymentu dostępne są pontony pochodzące z kolekcji znanych w branży marek – m.in. NawiPoland, Kolibri. Każdy ponton posiada gwarancję – minimum 5 lat.

Klienci mogą wybrać zarówno klasyczne pontony wiosłowe, jak i pontony motorowe. Oferowane pontony wiosłowe posiadają opływowe kształty dziobów podnoszące sterowność, co znacznie ułatwia sterowanie na wodzie. W sprzedaży posiadamy modele pontonów oraz łodzi RIB o długości od 190 do 550 cm, szerokości od 100 do 240 cm oraz ładowności od 170 do nawet 890 kg. Zróżnicowane parametry techniczne sprawiają, że z powodzeniem można u nas kupić ponton idealny dla siebie, a także do różnych warunków i przeznaczenia.

Kajak Tomahawk TH-325 10'8'' 1-osobowy

Jak wybrać najlepszy ponton?

Pod uwagę warto wziąć wytrzymałość pontonu (uzależniona jest ona od gramatury materiału wykorzystanego do stworzenia rusztowania konstrukcji) oraz kategorię produktową żeglugi (klasa C przeznaczona jest do żeglugi morskiej, a D śródlądowej). Ważna jest ładowność konstrukcji, długość, waga, a także typ podłogi: rolowana, pełna podłoga (w aluminiowych ramach) oraz VIB (kil). Rozmiar pontonu także ma znaczenie przy wyborze silnika zaburtowego - im większy ponton, tym większej mocy silnik można zastosować.

W ofercie naszego sklepu posiadamy także sprzęt wędkarskiego dopasowany dla każdego wędkarza. Zarówno początkujący amator, jak i zawodowiec znajdzie odpowiadający mu sprzęt wędkarski począwszy od wędki, poprzez spławiki, haczyki i akcesoria, kończąc na zanętach i przynętach. Posiadamy szeroki wybór tak akcesoriów, jak i cen w poszczególnych kategoriach. Staramy się jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom i wymogom zarówno pod względem sprzedaży sprzętu wędkarskiego i akcesoriów, doradztwa (co, gdzie, kiedy i jak można złowić), jak i opowieści o wielkich rybach (przy czym nie tylko opowiadamy, ale również słuchamy opowieści jak wielka ryba się urwała i pocieszamy).

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym otrzymują Państwo korzyści takie jak darmowa dostawa już od 199zł, stały system rabatowy zależny od ceny zamówienia, prezent niespodzianka do każdego zamówienia. Dodatkowo przeprowadzamy na naszej stronie oraz fanpegu facebook liczne promocje oraz tymczasowe atrakcyjne rabaty dla naszych klientów.

Wysyłkę otrzymujecie Państwo już na drugi dzień, a na zwrot towaru przysługuje Wam, aż 100 dni.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę "BREMS" wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

 

KONTAKT :

PONTONY -wędkarstwo, turystyka

"BREMS"

al. Tadeusza Rejtana 53 FULL MARKET STOISKO 19

35-326 Rzeszów

Skontaktuj się z nami: 796 366 798

E-mail: skleppontony@wp.pl, galileum@hotmail.com

Profil na facebooku - kliknij

www.firmbook.eu/pontony-wedkarstwo-turystyka-sklep-online

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.