PLATYNOWY

PORWIT Firma Remontowo - Budowlana

Nazwa: PORWIT Firma Remontowo - Budowlana Kraj:
Polska
NIP: 6462416040    Sprawdź rejestry   
Miasto: Bieruń Ulica: Oświęcimska 362 Kod pocztowy: 43-150
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma Remontowo - Budowlana PORWIT Dawid Porwit

jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług remontowo-wykończeniowych. Zajmujemy się wykonywaniem ociepleń budynków, kompleksowym wykańczaniem wnętrz oraz remontami budynków i mieszkań. Nasza specjalność to suche zabudowy z karton gipsu.

Gipsowo kartonowe zabudowy i sufity.

Dysponujemy wszechstronną wiedzą z zakresu technologii budowlanych, wysokimi umiejętnościami, a także świetnie wyposażonym zapleczem narzędziowym. Bierzemy ponadto pełną odpowiedzialność za wykonywane prace, udzielając klientom długoterminowych gwarancji. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy systematycznie podnoszą swą wiedzę i umiejętności nie tylko podczas wykonywania codziennych obowiązków, lecz także poprzez branie udziału w szkoleniach personalnych.

Jakie są zalety systemów suchej zabudowy? - Firma remontowa – Wojciech  Gośliński

Naszym atutem jest dbałość o szczegóły i czas realizacji. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, tak aby spełnić jego oczekiwania.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Przez lata doświadczeń i podnoszenie kwalifikacji pracowników wykonujemy najtrudniejsze zadania inwestycyjne, doradzamy inwestorom w doborze materiałów oraz technologii. W trakcie tych lat wykonaliśmy dziesiątki inwestycji. Do najważniejszych możemy zaliczyć domy jednorodzinne, rezydencje, obiekty gospodarcze i przemysłowe, suche zbudowy i sufity podwieszane.

Sucha zabudowa – płyty gipsowo-kartonowe, płyty budowlane

Sucha zabudowa

System suchej zabudowy oferuje nam nieograniczone możliwości wykańczania wnętrz. Stanowi on doskonałą alternatywę dla tradycyjnych tzw. mokrych technologii. Do zalet suchej zabudowy należy suchy i czysty montaż oraz ekologiczność produktu.

Płyty gipsowo-kartonowe lub gipsowo-włóknowe pozwalają stworzyć projekt mieszkania dopasowany do naszego gustu. Zapewniają także świetną izolację cieplną oraz akustyczną. Płyty nadają się także do pomieszczeń wilgotnych i stanowią odpowiednie podłoże pod glazurę, tapety i powłoki malarskie.

Wszystko, co warto wiedzieć o remontach w zabudowie suchej

Konstrukcja poddaszy w starych domach z reguły wykonana jest z drewna, którego największym wrogiem jest wilgoć. Do adaptacji takich poddaszy wyśmienicie nadają się suche technologie, tzn. płyty gipsowo-kartonowe i profile, tworzące łatwe i szybkie w montażu systemy. Dzięki suchej technologii nie będzie też problemu z wykonaniem podłogi czy ścian. Stosując systemy suchej zabudowy nową powierzchnię mieszkalną można uzyskać w naprawdę bardzo krótkim czasie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych i sprawdzonych firm, takich jak: Ecophon, Europrofil, Fermacell, Knauf, OWA, Rigips, Siniat

Produkt Sucha zabudowa – płyta karton gips | Izolacje.com.pl

Poziom kreatywności jaki daje system suchej zabudowy jest właściwie ograniczony wyłącznie wyobraźnią projektanta. Stosowany jest we wszystkich możliwych dziedzinach moderujących wnętrza właśnie dzięki swojej uniwersalności oraz względnej czystości prowadzonych prac. Poprzez szereg dostępnych rozwiązań jest również wykorzystywany w pomieszczeniach wymagających wyższych parametrów niż tylko estetycznych jak np. odporność na wilgoć, ogień czy promieniowanie Roentgena.

 

KONTAKT :

PORWIT Firma Remontowo - Budowlana

Firma Remontowo - Budowlana PORWIT Dawid Porwit

ul. Oświęcimska 362

43-150 Bieruń

tel. 570 606 991

e-mail: dawidporwit@poczta.onet.pl

www.firmbook.eu/porwit-wykonczenia-wnetrz-regipsy-bierun-tychy

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.