Adaś KOP Łukasz Nowak

Nazwa: Adaś KOP Łukasz Nowak Kraj:
Polska
NIP: 1251584878    Sprawdź rejestry   
Miasto: Małopole Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 23 Kod pocztowy: 05-252
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Adaś KOP Łukasz Nowak

Realizujemy wszelkie roboty ziemne, wyburzenia, rozbiórki dla firm i osób prywatnych. Wszelkiego rodzaju usłgi minikoparką oraz koparką na terenie Radzymina, Wołomina, Warszawy i okolic.

Roboty ziemne – Usługi minikoparką – Przekopy, wykopy, niwelacje

Firma Adaś KOP Łukasz Nowak zajmuje się usługami w zakresie robót ziemnych, wyburzeniowych oraz wynajmem sprzętu mechanicznego dla przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych. Oferujemy profesjonalną realizację wszelkich robót ziemnych. Głównym celem, jakim sobie stawiamy jest fachowe i solidne wykonanie usługi oraz zadowolenie naszego klienta. Szerokie grono naszych klientów jest już zadowolona z naszych usłucz czego dowodza nasze referencje. Oferujemy wynajem minikoparek oraz koparek z doświadczonym operatorem, dzięki temu gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację usługi.

ROBOTY ZIEMNE - Przedsiębiorstwo Drobny SK

Oferta naszej firmy jest skierowana do każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i rzetelnej usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja do naszej pracy, to gwarancja zadowolenia z naszych usług.

Firma Adaś KOP Łukasz Nowak w swojej ofercie posiada kompleksowe roboty ziemne, których realizacja możliwa jest przy wykorzystaniu profesjonalnych maszyn i urządzeń. Zlecenia są realizowane z ogromną starannością i zapewnieniem najwyższej jakości, a w ich skład wchodzą wszelkiego rodzaju wykopy, roboty ziemne, w tym także te przygotowujące plac pod budowę, wyburzenia, rozbiórki, niwelacje, korytowania pod budowę rozmaitych obiektów, prace sezonowe, a także załadunek i transport materiałów sypkich i kruszyw.Koparko-ładowarka – sprawne i kompleksowe prace ziemne, drogowe - RADOMYŚL  NAD SANEM

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do zapoznania się z naszym portfolio, w którym można zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nasze usługi

Roboty ziemne

Usługi koparko-ładowarką – jakie prace ziemne wyróżniamy?

Roboty ziemne to przebudowa terenu za pomocą koparki. Koparka umożliwia szybkie i efektywne wykonanie prac takich jak: kopanie dziur, wykopywanie i przenoszenie ziemi

Transport i usługi

PERFEKT POSESJA - zakładanie ogrodów, prace ziemne, usługi koparko -ładowarką,

Oferujemy transport materiałów sypkich, różnego rodzaju kruszyw od 1- 26 ton. Wykonując prace na obiektach przemysłowych jak i mieszkaniowych. Posiadamy pojazdy mechaniczne spełniające wymogi powierzonych przez Państwa zleceń.

Rozbiórki i wyburzenia

Profesjonalne maszyny wyburzeniowe | Budostrada

Wymagają one wiedzy i doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i technologii, aby zapewnić bezpieczne i efektywne wyburzenie.

Sprzedaż kruszywa

Firma Merkam – usługi transportowe i sprzedaż kruszywa

Sprzedajemy różnego rodzaju materiały budowlane, takich jak żwir, kamień, piasek i beton, potrzebnych do budowy i remontu.

Posiadamy pełną gamę minikoparek od 1,6 do 8,3 tony wraz z pełnym wyposażeniem w łyżki w tym skarpowe hydrauliczne oraz młoty wyburzeniowe. Dysponujemy również maszynami pomocniczymi tj. wozidła budowlane, płyty wibracyjne.

Koparki i minikoparki — różnice i funkcje - 100 Obwodnic

Nasz profesjonalny park maszynowy umożliwia nam prace ziemne w każdych warunkach. Adaś KOP Łukasz Nowak nie ogranicza się wyłącznie do wykonawstwa i drobnych prac takich jak wykopy. Prowadzimy również aktywny wynajem sprzętu budowlanego. Dzięki kompleksowej obsłudze i realizacjom jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających klientów – zarówno firm remontowo-budowlanych, jak i klientów indywidualnych. Nasze prace ziemne wykonujemy na terenie całego województwa mazowieckiego.

Prace ziemne - usługi z użyciem koparko-ładowarki i koparki | Stare Babice

 

Zakres usług:

wykopy pod fundamenty budynków i ogrodzeń,

wykopy pod instalacje elektryczne, sanitarne, gazowe,

wykopy pod kanalizacje teletechniczne,

melioracje i kompleksowe drenaże

odwodnienia terenu

niwelacje i kształtowanie terenu

wyburzenia

 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :
Adaś KOP Łukasz Nowak

Adaś KOP Łukasz Nowak

ul. Kardynała Wyszyńskiego 23

05-252 Małopole

woj. mazowieckie

tel. 502 939 187

e-mail: nowak.lukasz@vp.pl

www.firmbook.eu/prace-ziemne-uslugi-koparka-wolomin-warszawa

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.