EDI-TWORZY EDYTA LISEK

Nazwa: EDI-TWORZY EDYTA LISEK Kraj:
Polska
NIP: 8581326031    Sprawdź rejestry   
Miasto: Gryfino Ulica: Łużycka 125/7 Kod pocztowy: 74-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 63 1240 3855 1111 0010 7712 1674

Opis

EDI-TWORZY EDYTA LISEK

Miłość do kwiatów i fascynacja rękodziełem stały się początkiem dla Skrzydlatych Inspiracji – miejsca, gdzie powstają piękne kompozycje z kwiatów oraz dopracowane w każdym detalu dodatki z papieru.
 
O pracowni
Najważniejsze chwile w życiu wymagają specjalnej oprawy. To my możemy sprawić, by te okazje pozostały dla Was i Waszych gości niezapomniane. Stworzymy dla Państwa niepowtarzalny splendor uroczystości i nadamy jej wyjątkowy nastrój.
Kwiaciarnia : Bukiety na każdą okazję – klasyczne kompozycje | Białystok

Każda dekoracja jest wykonywana stosownie do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń klienta. Oferujemy Państwu wykonanie oprawy dekoratorskiej wszelkich uroczystości tj. śluby, wesela, komunie, chrzty, bale, bankiety, konferencje, przyjęcia urodzinowe itp. To Wy wybieracie styl, jaki wymarzyliście sobie w tym najważniejszym dla Was dniu, a my postaramy się ziścić Wasze marzenia.
 
bukiet róż z krepiny | Flowers, Candy, Cake
 
Brakuje Wam pomysłu? Nic się nie dzieje, możecie liczyć na fachową pomoc. Preferujemy staranne, niekonwencjonalne dekoracje- uwzględniając sugestie klienta. Do dekoracji używamy wysokiej jakości materiałów.

Nasze mocne strony to znajomość trendów w zakresie dekoratorstwa, profesjonalizm, indywidualne projekty aranżacji, współpraca z wieloma specjalistami z dziedziny aranżacji wnętrz oraz dekoracji okolicznościowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Bukiet "Łąkowy" - PoKwiaty

 

Jak pracujemy
 
pierwszy krok
Kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia terminu niezobowiązującego spotkania. Jeśli nie macie Państwo możliwości osobistego spotkania możemy przedstawić ofertę drogą mailową, po uprzednim uzyskaniu niezbędnych informacji.

drugi krok
Spotkanie, które służy poznaniu Państwa wizji uroczystości oraz oczekiwań. Na podstawie uzyskanych informacji przedstawiamy Państwu bezpłatne propozycje aranżacji wraz z wyceną.

trzeci krok
Szczegółowa wycena przedstawiona drogą mailową lub na spotkaniu. Na jej podstawie powstaje wzór umowy.
czwarty krok
Podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki- po akceptacji warunków finansowych i ustaleniach dotyczących wizji imprezy.

piąty krok
Realizacja założonego projektu. Tydzień przed przyjęciem ustalenie ostatecznego zakresu zamówienia.

szósty krok
Ostateczne rozliczenie- po wykonanej przez nas usługi.

Bukiet, Kwiatów
 
*Koszt dekoracji zależy od ustalonego zakresu dekoracji, poświęconego czasu na realizację projektu, wyboru elementów dekoracyjnych, gabarytów sali, rodzaju kwiatów i wielkości kompozycji kwiatowych oraz ich ilości.

 

EDI-TWORZY pracownia florystyczna to florystyka na najwyższym poziomie, dla osób oczekujących czegoś więcej niż tradycyjne bukiety. Pracujemy z pięknym materiałem roślinnym, niepowtarzalnymi kwiatami i dodatkami.

Forum Ogrodnicze Oaza :: Topic: Florystyka: bukiety i kompozycje z kwiatów  (2/4)

 

Specjalizujemy się we florystyce ślubnej, starając się, aby każdy bukiet ślubny był inny, indywidualnie dopasowany do gustu, upodobań i wymagań panny młodej. W swojej ofercie mamy mnóstwo wykonanych przez nas realizacji bukietów ślubnych, kwiatowych dekoracji sal weselnych i kościołów, przygotowania oprawy kwiatowej ślubów plenerowych i wiele innych.

 

W pracowni florystycznej EDI-TWORZY znajdziecie Państwo mnóstwo inspiracji i bardzo ciekawych realizacji kwiatowych dekoracji sal weselnych. Dysponujemy szeroką gamą różnorodnych naczyń, w których układamy niepowtarzalne kompozycje kwiatowe.

5 ważnych zasad podczas tworzenia bukietów okolicznościowych - Kwiaciarnia  Girlanda Białystok

 

W swojej ofercie mamy zarówno aranżacje kwiatowe w wysokich szklanych naczyniach, na srebrnych kandelabrach czy białych stojakach oraz w pucharkach w stylu vintage, słoiczki z koronką i wiele innych. Kwiatowa dekoracja sali weselnej jest niezbędnym elementem oprawy kwiatowej ślubu, kwiaty pięknie dopełniają wystrój sali, są klasą i elegancją. Wypożyczamy świeczniki, ramki na numery stołów, lampiony, ozdobne klatki i mnóstwo innych stylowych dekoracji.

Wiosenne bukiety z kwiatów cebulowych - kolorowe inspiracje | Zielony  Ogródek

 

Aranżacje ślubu plenerowego- pracownia florystyczna EDI-TWORZY przygotuje na Twój plenerowy ślub wymarzoną aranżację. Do dyspozycji młodej pary mamy: eleganckie, białe krzesła stół i godło dla urzędnika, biały dywan, niepowtarzalną, ornamentową pergolę oraz dekoracyjną bramę, lampiony i mnóstwo innych ozdób, które uświetnią ten najpiękniejszy dzień. Nieodłącznym elementem ślubu plenerowego są kompozycje z kwiatów ciętych, te wykonywane w pracowni Florystycznej EDI-TWORZY wykonane są z ciekawego materiału roślinnego najwyższej jakości i świeżości.

 

KONTAKT :

EDI-TWORZY EDYTA LISEK

EDI-TWORZY EDYTA LISEK

ul. Łużycka 125/7

74-100 Gryfino

tel. 786 162 730

e-mail: edytalisek77@poczta.fm

PROFIL NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/pracownia-florystyczno-dekoracyjna-rekodzielo-gryfino

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.