PLATYNOWY

PRANIE, CZYSZCZENIE I OZONOWANIE

Nazwa: PRANIE, CZYSZCZENIE I OZONOWANIE Kraj:
Polska
NIP: 8821160536    Sprawdź rejestry   
Miasto: Piława Górna Ulica: Piastowska 35 Kod pocztowy: 58-240
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PRANIE, CZYSZCZENIE I OZONOWANIE

 

Chcesz mieć czystą, odświeżoną kanapę, na której będziesz mógł odpocząć?
Chcesz pozbyć się uciążliwych plam na swoim narożniku?
Chcesz, by Twój dywan odzyskał swe kolory?
Chcesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu moczu swojego psa lub kota?
Chcesz odświeżyć materac, na którym śpi Twoje dziecko?
Chcesz pozbyć się roztoczy ze swojego dywanu?
Chcesz mieć pewność, że Twoja tapicerka meblowa czy samochodowa jest bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu podczas prania?
Chcesz profesjonalnej, rzetelnej usługi w rozsądnej cenie – bez przepłacania?

To jesteś we właściwym miejscu.

Pranie tapicerki meblowej | Ecorak | Mobilne czyszczenie parowe | Jarosław

Pranie tapicerki meblowej przywraca czystość tkanin: fotela, krzesła, kanapy, narożnika, materaca, wypoczynku usuwa bakterie i alergeny. Pranie tapicerki wykonujemy w: domu, biurze, urzędzie, szkole, przedszkolu, salonie, samochodzie metodą podciśnieniową . Usługę czyszczenia tapicerki wykonujemy na terenie Dzierżoniowa i okolic.

Pranie podciśnieniowe tapicerki meblowej usuwa brud, plamy jednocześnie przywracając kolor i świeżość tkaniny. Pranie realizowane jest metodą podciśnieniową(odkurzacz ekstrakcyjny PROFI) lub za pomocą pary(odkurzacz parowy MAREM) dzięki temu brud z tkaniny, jest dogłębnie usuwany. Jeśli zastanawiacie się Państwo jak skutecznie usunąć trudne zabrudzenia i plamy (z tłuszczu, soku, czerwonego wina, krwi, tuszu, atramentu itp.) z tapicerowanych mebli to proszę to zlecić naszej firmie.

Pranie tapicerki meblowej oraz czyszczenie kanap i narożnika Warszawa

Firma realizuje profesjonalne pranie, czyszczenie: wypoczynku, kanapy narożnej, łóżka, fotela, sofy, wersalki, krzesła, pufy, materaca, poduszki, narożnika, tapicerki samochodowej i innych tapicerowanych elementów wyposażenia wnętrza. W zależności od stopnia zabrudzenia i rodzaju tkaniny dobierana jest odpowiednia chemia, tak aby skutecznie usunąć brud i plamy. Przy tym zagwarantować bezpieczeństwo pranej powierzchni. Zastanawiacie się Państwo, jaka pogoda czy pora roku jest najlepsza, aby wykonać pranie tapicerki? Pogoda nie ma znaczenia. Technologia prania podciśnieniowego sprawia, że prana powierzchnia jest tylko lekko wilgotna.

 

Pranie tapicerki Warszawa - czyszczenie tapicerki meblowej z dojazdem

Zaletą tego procesu jest krótki czas schnięcia. Dlatego możecie Państwo użytkować już tego samego dnia. Warto regularnie prać tapicerkę, szczególnie w miejscach, z których często korzystają dzieci. Nawet jeśli użytkowane meble czy fotele auta nie są brudne, to mimo to na powierzchni gromadzi się kurz, w tkaninę wnikają roztocza, drobnoustroje. 

 

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej - Kielce świętokrzyskie

Pranie tapicerki meblowej przywraca czystość tkanin, usuwa również bakterie i alergeny, które mogą wywoływać uczulenie i choroby. Utrzymanie świeżości i czystości mebli w domu, w którym znajdują się zwierzęta to często duże wyzwanie. Pozostawiona na kanapie, fotelu: sierść zwierząt, nieprzyjemny zapach, brud lub inne nieczystości są trudne do usunięcia domowymi sposobami. W takim przypadku proszę skorzystać z profesjonalnego prania naszej firmy. Zastosowanie odpowiednich detergentów skutecznie usuwa zabrudzenia i zapachy pochodzenia zwierzęcego, które wniknęły głęboko w tapicerkę.

Skuteczne środki do czyszczenia tapicerki

W przypadku uporczywych zapachów możemy zastosować również ozonowanie. Posiadamy ozonatory firmy Korona. Proces ten neutralizuje skutecznie uciążliwe zapachy, usuwa bakterie, grzyby, wirusy, alergeny, roztocza. W wyniku zastosowania dezynfekcji metoda ozonowania nie powstają procesy uboczne. Nasza firma wykonuje pranie tapicerki meblowej, samochodowej, pranie dywanów i czyszczenie wykładzin na terenie powiatu dzierżonowskiego i okolic. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firm. Nasza firma to firma mobilna z dojazdem do Klienta w miejscowościach powiatu dzierżonowskiego i okolic.

Dlaczego pranie tapicerki samochodowej warto powierzyć specjalistom? | Eko  Błysk

Zajmujemy się praniem tapicerek meblowych i samochodowych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni np płytki,szyby itp. W trosce o wygodę naszych klientów wszystkie usługi wykonujemy u klienta lub stacjonarnie.Przy usługach prania tapicerek meblowych potrzebujemy jedynie dostępu do ciepłej wody i prądu.

 

Pranie tapicerki samochodowej | Czyszczenie Karcher Wrocław
 

Pierzemy metodą ekstrakcyjną i parową która polega na podaniu środka piorącego pod ciśnieniem na materiał, dzięki czemu skutecznie rozbijamy zabrudzenia zalegające zarówno na jak i wewnątrz materiału i natychmiastowym odessaniu rozbitych zabrudzeń do drugiego pojemnika w odkurzaczu piorącym dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć nawet bardzo uporczywe plamy bez użycia wybielaczy  oraz co najważniejsze - prany materiał nie jest przemaczany. Gwarantuje to bezpieczne wypranie danej powierzchni oraz krótki czas suszenia materiału.

OZONOWANIE - NOWOŚĆ DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH - Kompleks Zagroń Istebna

Natomiast jeśli szukasz najskuteczniejszej metody dezynfekcji, wybierz ozonowanie pomieszczeń. Ozon to gaz, który ma właściwości utleniające. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby, które mogą wpływać negatywnie na Twoje zdrowie. Poza tym doskonale usuwa z pomieszczeń brzydkie zapachy, które utrudniają przebywanie w danym pomieszczeniu. Zatem decydując się na ozonowanie zyskujesz komfort z przebywania w pomieszczeniu o świeżym zapachu oraz gwarancję ochrony zdrowia. A to wszystko dzięki temu, że nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych środków chemicznych.

 

Jak działa ozonowanie?

Czy ozonowanie jest bezpieczne?

Co istotne ozon nie oddziałuje znacząco na sprzęty elektroniczne, dzięki czemu można go stosować zarówno w mieszkaniach, przedszkolach, żłobkach i biurach. Jest to naturalny środek dezynfekujący, przez co ozonowanie jest uznawane za najbardziej ekologiczną metodę odkażania pomieszczeń i powietrza w pomieszczeniach. Jak wygląda usługa ozonowania wykonywania przez naszą firmę? Do tego rodzaju dezynfekcji wykorzystuje się urządzenia nazywane ozonatorami, które są dobrane do odpowiedniej kubatury i rozpylają ozon w wybranym pomieszczeniu.

 

Jest to bardzo skuteczna metoda, gdyż rozpylony gaz jest w stanie wniknąć nawet do niedostępnych dla innych metod zakątków, zabijając wszystkie drobnoustroje, zarodniki grzybów, wirusów oraz bakterii. Sam proces ozonowania pozwala nam pozbyć się uporczywych zapachów, nieczystości, oraz wpływa bardzo pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie.

Tak więc nasze generatory ozonu sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale i miejscach pracy takich jak biura, lokale usługowe, przychodnie, gabinety dentystyczne,przedszkola, żłobki.

 

Usuwanie zapachów

ozonowanie

Jeżeli zależy nam na nie tylko na skutecznej ale i bezpiecznej metodzie, warto rozważyć odkażanie przez ozonowanie. Jest to bardzo szybki proces, który zaledwie po kilkunastu minutach pozwala nam cieszyć się odczuwalnymi efektami oraz powietrzem wolnym od alergenów. To właśnie dlatego ozonowanie mieszkań oraz biur jest szczególnie polecane alergikom, dla których bardzo istotne jest przebywanie w czystych pomieszczeniach bez grzybów, roztoczy oraz bakterii.

 

Ozonowanie Samochodu w Katowicach | Ekomyjniaparowa.pl

Co więcej ozon nie pozostawia po sobie żadnych śladów, a jako dodatkowy efekt uboczny z pomieszczenia ulatniają się wszystkie niemiłe zapachy. Nie czekaj więc i skorzystaj z usług naszej firmy! Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, niezwykle wysoka skuteczność, oraz bezpieczeństwo pracy, przez co współpracując z nami masz pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Do ozonowania wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i w pełni bezpieczne technologie. Gorąco zapraszamy do kontaktu !

 

Czy ozon jest szkodliwy dla człowieka? Ozonowanie o ozonoterapia a zdrowie  - Choroby - Polki.pl

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 

  1. Oszczędzasz czas – zapomnisz o szorowaniu na kolanach i męczących próbach wlasnoręcznego odświeżenia go. Dysponujemy zarówno profesjonalnym sprzętem piorącym jak i renomowaną chemią,  które szybko i skutecznie upiorą Twój dywan bądź meble.

  2. Oszczędzasz pieniądze – Nie kupujesz środków chemicznych do usuwania plam, które i tak nie przyniosą efektu o którym marzysz, nie dopłacasz za dodatkowe usługi. U nas płacisz raz i jesteś zadowolony. Nie pobieramy dodatkowych opłat za odkurzanie, usuwanie przykrych zapachów czy suszenie. Wszystkie te usługi są wliczone w cenę prania.

  3. Twoje dywany, tapicerka meblowa i fotele samochodowe są bezpieczne — Nie ryzykujesz zniszczenia drogiej kanapy czy ulubionego fotela, ponieważ pierzemy sprawdzonymi, dedykowanymi preparatami renomowanych producentów,

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej z dojazdem z Gal Serwis - Gal  Serwis | Groupon

 

KONTAKT :

PRANIE, CZYSZCZENIE TAPICERKI I OZONOWANIE

PRANIE, CZYSZCZENIE I OZONOWANIE

ul. Piastowska 35

58-240 Piława Górna

tel. 609 558 433

e-mail: maestro74@poczta.fm

NASZ FACEBOOK - PRANIE, CZYSZCZENIE - KLIKNIJ

NASZ FACEBOOK - PIZZERIA MAESTRO - KLIKNIJ

NASZ KANAŁ NA YOUTUBE - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/pranie-czyszczenie-ozonowanie-dzierzoniow-i-okolice

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.