PRAWER - MASZYNY PRZEMYSLOWE

Nazwa: PRAWER - MASZYNY PRZEMYSLOWE Kraj:
Polska
Miasto: Mogilno Ulica: Powstańców Wielkopolskich 28a Kod pocztowy: 88-300
Telefon: +48 661 268 939 Email: prawer@prawer.pl Strona WWW: prawer.eu/

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 38 1020 1505 0000 0402 0121 1085

Płatność gotówką

Opis

O nas

Naszymi klientami są głównie firmy z branży metalurgicznej oraz reklamowej mieszczące się na terenie Polski oraz Europy. Firmy z wypracowaną i ugruntowaną pozycją na rynku, które poprzez doskonałą jakość oferowanych produktów i usług pozyskują z każdym dniem kolejnych klientów.

Zaufali nam ponieważ stawiamy na jakość!

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko wydajne maszyny zapewniające wysoką jakość obróbki w konkurencyjnie hurtowych cenach – bezpośrednio od producentów. Dodatkowo współpracujemy z sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami maszyn na rynku europejskim, przez co jako nieliczni dostarczamy maszyny nawet do 10 dni roboczych. Każda maszyna dostarczana przez nas do klienta jest przed wysyłką sprawdzona oraz przygotowana do uruchomienia. Gwarantuje to zadowolenie z pracy urządzenia już od pierwszego dnia po instalacji maszyny u odbiorcy.

 Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie kupującego oraz dalsza współpraca na wysokim poziomie. Osiągamy to poprzez wsparcie projektowe dla naszych klientów, profesjonalny serwis jako nieodzowną gałąź związaną z obsługą posprzedażową maszyn, atrakcyjne ceny gwarantowane przez promocje, oraz dostępność maszyn z magazynu i krótkie terminy realizacji zamówień.

 

Serwis

Wieloletnia praca przy różnego rodzaju maszynach umożliwiła nam rozwój serwisu gotowego rozwiązać wszelkie problemy związane z automatyką przemysłową.

Naprawy i modernizacje układów hydraulicznych maszyn, pneumatyki elektryki a nawet sterowań numerycznych nie stanowią dla nas żadnych przeszkód.

Wykonujemy kapitalne remonty maszyn jak i pomniejsze działania serwisowe. Prosimy o kontakt celem omówienia Państwa potrzeb.

Gwarancja

Maszyny sprzedawane przez nas objętę są naszą obsługą serwisową. Gwarantuje to państwu krótki czas odpowiedzi na wypadek usterki, a także daje gwarancję wysokiej efektywności poprzez natychmiastową interwencję i przywrócenie maszyny do prawidłowego działania.

Dysponując własnym serwisem, wiele napraw możemy wykonać sami nie oczekując na pomoc wykwalifikowanych (a zarazem drogich serwisów) firm zewnętrznych. Nie musimy czekać na części zapasowe wysłane od producenta, dysponujemy szeroką wiedzą na temat ogólno pojętej automatyki przemysłowej dlatego wymiana części przebiega u nas bez zbędnych opóźnień i ku zadowoleniu klienta.

Dysponujemy różnymi rodzajami umów serwisowych, które zagwarantują dodatkową i tym samym maksymalną ochronę państwa produkcji.

Kontakt

PRAWER
Szymon Wereski
ul.Powstańców Wielkopolskich 28a
88-300 Mogilno

Tel: 0048 661 268 939

e-mail: prawer@prawer.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.