PLATYNOWY

PRO-BUD Piotr Danieluk

Nazwa: PRO-BUD Piotr Danieluk Kraj:
Polska
NIP: 6331825217    Sprawdź rejestry   
Miasto: Jastrzębie Zdrój Ulica: Wielkopolska 25/20 Kod pocztowy: 44-335
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PRO-BUD Piotr Danieluk

Jesteśmy firmą, której możesz zaufać!

Świadczymy kompleksowe usługi budowlano – remontowe od drobnego malowania po wykonanie pełnych instalacji elektrycznych, instalacji gazowych czy ociepleń budynków. Głównym celem naszej firmy jest komfort i satysfakcja Klientów. Najlepsi specjaliści, ogromne doświadczenie i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że nasze realizacje zadowalają nawet najbardziej wymagających Kontrahentów. Nasze usługi cechują się najwyższą jakością – są doskonale zaplanowane, zarządzane i koordynowane. Taki sposób realizacji inwestycji, a także terminowość, bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów obsługi dają rezultaty, na których można budować swoją przyszłość.

Liczby mówią same za siebie:

12
Lat na rynku
+ 200
Wykonanych realizacji
100 %
Zadowolonych klientów

Nasze usługi

ProBud Piotr Danieluk to firma dopasowana do wymagań klienta. Wykonujemy szereg usług budowlano remontowych, jednak specjalizujemy się w:

Kafelkowanie

Specjalizujemy się w łazienkach - czyli najczęściej użytkowanych pomieszczeniach, o które trzeba zadbać.

Malowanie i tapetowanie

Sprawiamy, że każde pomieszczenie nabiera charakteru. Używamy najwyższej jakości farb i tapet w trosce o długotrwałe i efektowne wykonanie.

Gładzie gipsowe

Idealne wykonanie pozwoli na zadowalający efekt przez lata.

Montaż płyt gipsowych

Płyty gipsowo-kartonowe to jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w budownictwie.

IMG-20211103-WA0027

Montaż okien i drzwi

Dzięki poprawnemu montażowi drzwi i okien, zapewnisz prawidłową termoizolację budynku.

Ocieplenia budynków

Ocieplenie Twojego domu pozwoli ci zaoszczędzić na kosztach ogrzewania oraz zapewni lepszą paraprzepuszczalność.

Wylewki tradycyjne i samopoziomujące

Nasze doświadczenie pomaga nam przy stworzeniu idealnie zatartej i równej posadzki. Taka wylewka redukuje koszty przy późniejszym kładzeniu płytek oraz pomaga przy układaniu paneli i parkietów.

Zabudowa karton gips

Płyty gipsowo-kartonowe dają nam wiele możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Z ich pomocą można wykonać między innymi ścianki działowe o lekkiej konstrukcji, sufity podwieszane, a nawet zbudować praktyczny regał na książki.

Montaż paneli ściennych i podłogowych

Ułożenie paneli ściennych stanowi jedną z możliwości wykończenia ścian w naszych wnętrzach. Do ich zalet należy przede wszystkim łatwy montaż.

Zabudowy z oświetleniem LED

Wierzymy że oświetlenie może wprowadzić magiczny nastrój do Twojego mieszkania! Dlatego pomagamy Ci wybrać najciekawsze rozwiązania, najlepiej pasująca barwę światła, która będzie pasowała do kolorów ścian, a całość stworzy niesamowity klimat!

Instalacje elektryczne

Wykonujemy profesjonalne usługi w zakresie instalacji elektrycznych, alarmowych oraz monitoringu. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych od przyłącza po biały montaż wraz z pomiarami i pełną dokumentacją do odbioru budynku.

Instalacje gazowe

Wykonujemy kompleksowe usługi związane z instalacją gazową. Instalacja gazowa umożliwia nie tylko wygodne ogrzewanie domu, ale i wody użytkowej oraz pozwala przygotować smaczny posiłek dla naszej rodziny.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacja wodno-kanalizacyjna to układ przewodów służący do zaopatrywania budynków w ciepłą i zimną wodę. Instalacja wodna to układ przewodów podłączony ze studni lub wodociągu do domu. W domu taką instalację rozprowadza się do każdego punktu poboru wody.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na pierwszym miejscu podczas naszej pracy stawiamy na solidne i staranne wykonanie. Jest to fundament do budowanie stabilnej i prestiżowej marki, jaką jest ProBud Piotr Danieluk.

Dokładność wykonania

Jesteśmy pewni, że wszystko co wychodzi z naszych rąk jest gotowe do użytku i nie wymaga poprawek.

Terminowość

Dzięki skoordynowanej pracy nie musisz się martwić o opóźnienia. Działamy strategicznie, co pozwala nam wykonać prace w terminie.

Doświadczenie

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w usługach budowlanych i remontowych. Nasze kwalifikacje to potwierdzają.

Galeria

ProBud Piotr Danieluk to firma dopasowana do wymagań klienta. Wykonujemy szereg usług budowlano remontowych. Zapraszamy do kontaktu

 
 

 

Skontaktuj się

Adres

ul. Wielkopolska 25/20
44-335 Jastrzębie Zdrój

Nr. tel: +48 724 052 724

Email: kontakt@firma-probud.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.