PLATYNOWY

PRO-REMONTER Damian Wiśniewski

Nazwa: PRO-REMONTER Damian Wiśniewski Kraj:
Polska
NIP: 7282686643    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Gustawa Morcinka 2/32 Kod pocztowy: 93-217
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PRO-REMONTER Damian Wiśniewski

jest profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowymi remontami oraz wykańczaniem mieszkań i domów dostosowując się do wymagań klienta. Działamy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie dbając o każdy szczegół. Nowoczesne zaplecze techniczne daje nam wiele możliwości.


DZIAŁAMY:

Profesjonalnie

Sprawnie

Dokładnie

Na czas

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dotyczącą wykończenia wnętrz. Do każdego zlecenia przykładamy wszelkiej staranności, by spełnić oczekiwania klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

DS Budowa
 • Gładzie, szpachlowanie

Gładź szpachlowa to popularny materiał budowlany, bez którego właściwe wykończenie domowych ścian byłoby wręcz niemożliwe.

 
DS Budowa
 • Malowanie i malowanie natryskowe
Dobre przygotowanie ścian i sufitu do malowania to połowa sukcesu, a odpowiednie zabezpieczenie jest kluczem do mniejszej ilości sprzątania. Malowanie natryskowe polega na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem na przygotowaną powierzchnię. Strumień farby jest przy tym rozproszony.
 
 • Tynki dekoracyjne
Tynki dekoracyjne to rozwiązanie, które sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu, a także pasuje do aranżacji w dowolnym stylu.
 
DS Budowa
 • adaptacje poddaszy
Adaptacja każdego z poddaszy to wyzwanie, a sprostanie mu daje wiele satysfakcji. W większości przypadków adaptacja poddasza jest możliwa.
 
 • Zabudowy z płyt g-k
Odsłonięte rury instalacyjne nie są ozdobą żadnej kuchni czy łazienki. Za pomocą płyt gipsowo-kartonowych możemy pomóc Ci je zakryć.
 
 • Łazienki - kompleksowe remonty i przebudowy
Remont łazienki to realizacja prac o wielu profilach. DS Budowa proponuje kompleksowy remont łazienki w atrakcyjnej cenie.
 
DS Budowa
 • Układanie glazury
Asortyment naszych usług jest bardzo szeroki. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.
 
DS Budowa
 • Płytki wielkoformatowe

Płytki wielkoformatowe to nowoczesny wygląd wnętrza domu oraz niesamowity efekt wizualny. Kompleksowo wykończymy Twoje mieszkanie.

Korzyści naszych usług

Długoletnie doświadczenie i kontakt z setkami klientów przekłada się na doskonałość naszej pracy. Setki wspaniałych projektów jakie mieliśmy zaszczyt wykonać z pewnością wpłynęły na nasz rozwój. Jednakże umiejętności jakie posiadamy z pewnością nie mają sobie równych.

KONTAKT :

PRO-REMONTER Damian Wiśniewski

PRO-REMONTER Damian Wiśniewski

ul. Gustawa Morcinka nr 2, lok. 32

93-217 Łódź

tel. 570 770 018

e-mail: wisniadnb@gmail.com

www.firmbook.eu/pro-remonter-wykonczenia-remonty-lodz

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.