PLATYNOWY

MASSIMO POLI

Nazwa: MASSIMO POLI Kraj:
Polska
NIP: 9490309116    Sprawdź rejestry   
Miasto: Częstochowa Ulica: Brzeźnicka 46B/9 Kod pocztowy: 42-215

Opis

MASSIMO POLI

 

O mnie

Nazywam się Ewa Krause i od kilkunastu lat zajmuję się projektowaniem obuwia damskiego. Buty, które kobieta codziennie zakłada na swoje stopy są i były dla mnie zawsze wyznacznikiem czegoś więcej niż tylko komfortu oraz wygody chodzenia.

Na bazie takiej właśnie idei wyrosła stworzona przeze mnie autorska marka Massimo POLI. Inspirację do swoich projektów czerpię z otaczającego mnie świata pulsującego chwilami wartymi uchwycenia. Inspirują mnie także moja wyobraźnia oraz bieżące trendy w modzie.
 

Podstawą tworzonych przeze mnie modeli obuwia jest najwyższej jakości włoska skóra, odpowiednio dobrane komponenty, dbałość o detale oraz przywiązanie do właściwej jakości wykonania każdej pary butów opuszczających moją Pracownię.
 

Massimo POLI oferuje modele zarówno klasyczne jak i te przesiąknięte nutą obuwniczej awangardy na każda porę roku. Znaleźć wśród nich można m.in. szpilki, botki (także letnie), baleriny, trzewiki czy kozaki w zróżnicowanych formach, liniach oraz kolorach. Aktualnie naszą nowością są skórzane damskie sneakersy Massimo POLI w czterech fascynujących odsłonach.
Massimo POLI to także obuwie ślubne, obuwie w małych rozmiarach (32-35) i obuwie wykonywane na indywidualne zamówienie.

Obuwie sygnowane logiem Massimo POLI wytwarzane jest zawsze w krótkich, niepowtarzających się seriach, zaś wysoka jego jakość oraz unikalne wzornictwo sprawiają, że zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Francji czy w Rosji.

Zapraszam do świata Massimo Poli,
Ewa Krause
 

Oferta

Zobacz najpopularniejsze modele obuwia Massimo POLI

 

Skórzane wygodne szpilki Massimo POLI, w których poczujesz swoją kobiecość.

 

Eleganckie i szykowne botki Massimo POLI doskonale uzupełniające Twój ubiór.

 

Komfortowe kozaki Massimo POLI, w których chodzenie jest przyjemnością.

 

Autorskie sneakersy Massimo POLI, w których każdemu dniu dodasz sportowego czadu.

  

Projektując i wytwarzając przez wiele lat buty mojej autorskiej marki Massimo POLI zawsze starałam się być wierna idei, iż kobieta w butach Massimo POLI ma wyglądać po prostu pięknie i by to właśnie buty były jej najbliższym modowym przyjacielem. Jednak przełożenie tej idei na konkretny model nie zawsze było łatwe i uchwytne, albowiem dobre projektowanie jest dla mnie zawsze zmaganiem się z samą sobą. Modele Massimo POLI dokładnie to oddają.
Jednak jak każda kobieta pragnę więcej. Lata moich doświadczeń projektowych skłoniły mnie jakiś czas temu do podjęcia decyzji o powstaniu marki premium EVA KRAUSE, która dokładnie odzwierciedlałaby ukształtowany we mnie pogląd, iż buty dla kobiet to przede wszystkim idealnie zamknięta forma użytkowa nierozerwalnie związana z istotą kobiecości, jej siłą i tajemnicami; forma związana z pragnieniami i marzeniami samej kobiety, która pragnie czegoś więcej niż tylko dobrych butów.
W swoim założeniu obuwie sygnowane logiem EVA KRAUSE wytwarzane będzie zawsze w krótkich, niepowtarzających się seriach wiosna/lato oraz jesień/zima z najlepszym włoskich materiałów oraz komponentów przy wykorzystaniu umiejętności najlepszych szewców.


obuwie-damskie-szpilki-Massimo-Poli-Ewa-Krause
 

Buty marki EVA KRAUSE te mają być po prostu crème de la crème obuwia dla kobiet dostępnego w Polsce.

 

Kontakt
 

MASSIMO POLI

MASSIMO POLI
 

ul.Brzeźnicka 46B lok.9
42-215 Częstochowa

Tel. 501 216 231

E-mail: ewa@massimopoli.com

sklep@massimopoli.com
 

Moja strona – Kliknij

Mój Fanpage – Kliknij

Mój kanał na Youtube – Kliknij

Mój Instagram – Kliknij

Mój Firmpage – Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.