CREOCRAFT SOLUTIONS

Nazwa: CREOCRAFT SOLUTIONS Kraj:
Polska
NIP: 8862655619    Sprawdź rejestry   
Miasto: Jelenia Góra Ulica: Wodna 4/2 Kod pocztowy: 58-560
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Opis

CREOCRAFT SOLUTIONS

Kasjan Zarzycki

 

Firma CREOCRAFT SOLUTIONS to zespół ekspertów specjalizujących się we wdrażaniu technologii druku 3D i skanu 3D w usługach dla odbiorców indywidualnych i firmowych. Oferujemy profesjonalne doradztwo zarówno w wyborze pojedynczych urządzeń dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego jak i przy budowie całych zestawów. Zapewniamy kompleksowe wdrożenia i wysokiej jakości szkolenia, które przyczynią się do pełnego wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w rozwoju Twojej firmy. Wspieramy również w doborze odpowiednich akcesoriów i urządzeń peryferyjnych do pracy z wydrukami, dedykowanych do wybranego modelu drukarki 3D.

 

 

Współpraca

Nasza firma bardzo prężnie rozwija się w zakresie usług 3D. Jako oficjalny i autoryzowany dystrybutor urządzeń i akcesoriów marek wiodących producentów, mamy możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów z zakresu skanu i druku 3D. Naszą domeną jest podniesienie świadomości jak drukowanie 3D wpływa na współczesny rynek, stwarzając tym samym wiele możliwości i korzyści wynikających z zastosowania tej nowoczesnej, rozwojowej, przyszłościowej oraz wciąż rozwijającej się technologii.

 

 

NASZ SKLEP INTERNETOWY - KLIKNIJ

 

CREOCRAFT SOLUTIONS wykorzystuje technologię do wspierania przedsiębiorstw. Drukujemy 3D prototypy i funkcjonalne części w technologii 3D. Nasza drukarnia 3D w Jeleniej Górze tworzona jest przez pasjonatów, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności. Dzięki czemu każdy projekt, który przygotowujemy, jest dopracowany pod każdym względem.

 

 

Druk 3D na zamówienie – jak to u nas wygląda?

Druk 3D w CREOCRAFT SOLUTIONS jest przez nas z powodzeniem stosowany od wielu lat. Przez ten czas zaufało nam już wielu klientów, którzy powierzyli CREOCRAFT SOLUTIONS realizację swoich projektów. W ofercie znajduje się między innymi:

 • projektowanie 3D CAD;

 • prototypowanie;

 • skanowanie 3D;

 • wydruk 3D.

Jak wygląda wydruk 3D i w jaki sposób poznać jego cennik? Prześlij do nas projekt w formacie *.stl, a bezpłatnie otrzymasz wycenę druku w optymalnych parametrach. Usługa druku 3D obejmuje również pomoc w wyborze materiału oraz optymalizację modelu. Chcemy, by każdy nasz klient był zadowolony, dlatego też dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy w dopracowaniu projektu. Dla klientów indywidualnych drukujemy 3D i udostępniliśmy błyskawiczny druk 3D na zamówienie.

 

 

Drukujemy 3D – produkcja jednostkowa i niskoseryjna

Produkcja jednostkowa – na czym polega?

Wydruki 3D na zamówienie umożliwiają produkcję nawet pojedynczych egzemplarzy. Niewątpliwie jest to najtańsza metoda na produkcję jednostkową. Drukujemy w technologii 3D na przykład dekoracje, donice i wazony do domu oraz części do maszyn, które nie są już dostępne. Pozwala to na dalsze użytkowanie urządzeń bez konieczności zakupu nowych maszyn. Jak poznać wycenę druku 3D pojedynczego elementu? Jeśli posiadasz model do wydruku 3D, to przejdź na stronę naszego sklepu i skorzystaj z automatycznej wyceny kosztu druku 3D.

 

 

Produkcja niskoseryjna – jak wygląda?

Wydruk 3D w CREOCRAFT SOLUTIONS, który proponujemy, umożliwia również większą produkcję. Wykorzystując duże zaplecze drukarek 3D w szybkim czasie, jesteśmy w stanie przygotować pilotażowe serie wyrobów lub niskoseryjną produkcję wyrobów gotowych. Druk 3D na zamówienie z pewnością jest podstawową dziedziną działalności naszej firmy. Przy zamówieniu większej ilości wyrobów możemy połączyć technologię druku 3D z innymi technologiami (np. z odlewnictwem żywic technicznych czy form piaskowych).

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

 

 

Druk 3D CREOCRAFT SOLUTIONS Jelenia Góra

Nasza firma znajduje się w Jeleniej Górze. Oczywiście zapraszamy do skorzystania z usług bez konieczności wizyty w naszej firmie. Jelenia Góra jest też miejscem, do którego dowozimy nasze produkty, jak również oferujemy usługi skanowania 3D w Jeleniej Górze i okolicach.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA DRUKU 3D - KLIKNIJ

 

Druk 3D na zamówienie – rodzaje technologii

Drukowanie 3D to doskonała technologia do szybkiego tworzenia prototypów oraz produkcji nisko oraz średnio seryjnej. Przemysłowy druk 3D oferuje bardzo atrakcyjną cenę oraz szybkość prototypowania, o jakiej pomarzyć można, stosując inne technologie.

Istnieje wiele technologii druku 3D, najbardziej popularną jest FDM (Fused Deposition Modeling). Polega ona na nanoszeniu kolejno warstw roztopionego tworzywa (ABS, PLA, PET, TPU, NYLON), spajanego następnie z poprzednią warstwą w wysokiej temperaturze. Na jakość finalnego wydruku 3D na zamówienie największy wpływ ma grubość (wysokość) warstwy, która najczęściej wynosi 0,1, 0,15 lub 0,2 mm.

 

 

Nasza drukarnia 3D w Jeleniej Górze podczas przygotowywania wyceny zawsze proponuje kilka propozycji relacji jakości do ceny wydruku 3D.

Zalety druku 3D na zamówienie w technologii FDM:

 • wysoka udarność i wytrzymałość drukowanych elementów;

 • szybki czas druku, nawet elementów z dużą ilością detali;

 • wysoka tolerancja wymiarów drukowanych elementów.

Kolejną coraz bardziej popularną technologią druku 3D jest SLA. Charakteryzuje się on użyciem żywic światłoczułych. Umożliwia precyzyjny druk bardzo złożonych elementów, ponieważ drukarki SLA oferują bardzo wysoką rozdzielczość wydruków 3D.

Dostępna jest oczywiście duża gama żywic o najróżniejszych właściwościach.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !

 

 

KONTAKT :

CREOCRAFT SOLUTIONS

CREOCRAFT SOLUTIONS

Kasjan Zarzycki

ul. Wodna 4/2

58-560 Jelenia Góra

e-mail: creocraft.kontakt@gmail.com

tel. 570 048 283

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.