PLATYNOWY

DE. BEST TRAVEL AGENCJA TURYSTYCZNA

Nazwa: DE. BEST TRAVEL AGENCJA TURYSTYCZNA Kraj:
Polska
NIP: 8861564010    Sprawdź rejestry   
Miasto: Wałbrzych Ulica: Hetmańska 80G Kod pocztowy: 58-316
Telefon: 795 446 906 Email: biuro@debesttravel.pl Strona WWW: debesttravel.pl/

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 95 1020 5095 0000 5202 0208 9084

Płatność gotówką

Opis

DE. BEST TRAVEL

AGENCJA TURYSTYCZNA

 

Kompleksowa i profesjonalna organizacja podróży służbowych, obejmująca między innymi: załatwianie formalności paszportowych i wizowych, a także dostarczanie dokumentów podróży pod wskazany adres. to obszar działalności firmy DE. BEST TRAVEL działającej w miejscowości Wałbrzych. Sprawdź informacje o tej firmie w naszym serwisie.

Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Na zwiększający się popyt odpowiadają różne rodzaju agencje oraz firmy świadczące usługi wszelkiego typu. Do takich usług zaliczyć należy między innymi Organizacja podróży służbowych.

 

Find your home away from home in the heart of the slopes

 

Co o nas warto wiedzieć?

Podróże smakiem malowane - pomagając realizować wakacyjne marzenia!

„Kiedy załapiesz bakcyla podróżowania, nie ma na to żadnego lekarstwa. Już wiem, że będę szczęśliwie chory do końca życia.” – Michael Palin

Od lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta. Zdajemy sobie sprawę że każdy z nas ma indywidualne potrzeby i oczekiwania przez co chce być traktowany wyjątkowo. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom stworzyliśmy salon podróży De. Best Travel, aby świadczyć usługi turystyczne na najwyższym poziomie.

 

Podróże dookoła świata - Pani Monia

 

Jesteśmy częścią europejskiej sieci biur podróży. Naszą Markę tworzymy przy współudziale najwyższej klasy specjalistów, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu służą profesjonalnym doradztwem i odpowiedzią nawet na najbardziej wymagające pytania. Przynależność do sieci to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa ale także gwarancja dostępu do ogromnej liczby ofert największych touroperatorów na rynku.

 

Jak sprawdzić biuro podróży przed zakupem wycieczki? - Podróże

 

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

De. Best Travel ma dostęp do ofert wszystkich znaczących organizatorów, a oferty aktualizowane są 24h/dobę. Dzięki temu mamy możliwość wyboru dla Państwa najlepszej wycieczki niezależnie od miejsca wyboru w najatrakcyjniejszej smacznej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

 

ZWIEDZAJ ŚWIAT - KLIKNIJ

 

Jak rezerwować?

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

Podróże dla singli: 6 rad jak podróżować w pojedynkę. Gdzie pojechać samemu na wakacje? - Traveler

 

 • Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

 • Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.

 • Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu rezerwacji w danym biurze podróży nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.

 • Dokonaj opłaty – na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.

 • Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.

 • Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.

 • Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z naszym call center numer podany w zakładce Kontakt.

 

Skąd brać pieniądze na podróże? 10 sposobów - TeraSfera
 

Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

 

 

DE.BEST TRAVEL - BEZPIECZNE PARKINGI LOTNISKOWE - KLIKNIJ 

WYCIECZKI OBJAZDOWE - KLIKNIJ

SPA I ZDROWIE - KLIKNIJ

 

 

KONTAKT :

DE. BEST TRAVEL BIURO PODRÓŻY

DE. BEST TRAVEL

AGENCJA TURYSTYCZNA

ul. Hetmańska 80G

58-316 Wałbrzych

tel. 795 446 906

e-mail : biuro@debesttravel.pl

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.