PLATYNOWY

SKOR BUD

Nazwa: SKOR BUD Kraj:
Polska
Miasto: Brzesko Ulica: Barona Jana Gotza 2/5 Kod pocztowy: 32-800
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

SKOR  BUD

O nas

Nasza firma budowlana działa w oparciu o doświadczenie. To ono pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług i wykorzystywanie najnowszych technologii remontowo – budowlanych. Nasze doświadczenie przejawia się w wysoko wykwalifikowanej, kompetentnej kadrze oraz zawsze gotowych do ciężkiej pracy fachowców.

Wiadra Farby Na Podłodze

 

Prace budowlane wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także elastyczności w działaniu. Zakres prac jest bowiem szeroki, nasza firma oferuje wszechstronność działania. Świadczymy usługi budowlane, jak i remontowe. Wszystkie usługi świadczone przez  naszą firmę są wykonane ze starannością i z zachowaniem wysokiej jakości. Jesteśmy otwartą i szybko rozwijającą się firmą gotową by świadczyć nasze usługi. Gwarantujemy sumienne wykonanie zlecenia i zakończenie pracy w określonym terminie. Na każdym etapie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie, otwarci na konsultacje.

Niebieski Nadruk I Rozmieszczenie żółtych Narzędzi Naprawczych

 

Wartościami którymi kierujemy się prowadząc nasza działalność jest uczciwość, zaangażowanie oraz bezpieczeństwo. Wiemy że czas to pieniądz, dlatego wszystkie nasze realizacje kończymy w ustalonym wcześniej terminie z dbałością o każdy szczegół. Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy – od projektu, przez zakup i dowóz materiałów, do terminowego zakończenia prac remontowych z zamierzonym i w pełni satysfakcjonującym efektem wykończenia. Przy realizacji zleconych projektów służymy radą i fachową pomocą w doborze najbardziej korzystnych dla Klienta rozwiązań.

 

Model Domu Według Planów Projektu

 

Ponadto, stawiamy na transparentność i uczciwość wobec naszych klientów, dlatego przed rozpoczęciem prac dokładnie omawiamy zakres zlecenia i koszty, aby uniknąć nieporozumień i nieprzyjemnych niespodzianek. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, aby sprostać ich wymaganiom. Podczas prac remontowo - wykończeniowych dbamy o każdy, najmniejszy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że drobne nie dociągnięcia mogą popsuć końcowy efekt.

Obraz Spotkania Inżyniera Dla Projektu Architektonicznego.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług remontowych i zapewniamy, że zadbamy o to, aby Państwa wymarzone przestrzenie stały się rzeczywistością. Świadczymy szereg usług remontowych, przygotowujących podłogi, ściany i sufity do późniejszego użytkowania. Każdy z etapów remontu i wykończenia wnętrz wykonujemy z dużą starannością, by uzyskać trwały efekt prac.

 

Nasza oferta

  • Wykończenia wnętrz

  • Remonty

  • Budownictwo

 

Naszym celem jest stanie się prawdziwymi ekspertami i oferowanie jak najlepszych usług dla każdego klienta. Zapraszamy do współpracy!

Elektryk Instalator Z Narzędziem W Rękach, Pracujący Z Kablem Na Budowie

Pomiędzy kolejnymi zleceniami znajdujemy czas by poszerzać naszą wiedzę podczas licznych szkoleń. Wolne chwile to również możliwość zgłębiania informacji na temat nowych materiałów, rozwiązań czy nowinek sprzętowych. Wszystko po to, aby zlecone prace wykonywać zgodnie z najnowszymi trendami, jednocześnie służąc radą inwestorom.

 

Remonty i wykończenia wnętrz - kompleksowa obsługa

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którym słowo remont czy wykończenie mieszkania kojarzy się z katastrofą, rozwodem z mężem czy żoną, bezsennymi nocami czy leczeniem w szpitalu psychiatrycznym. Robimy to na co dzień i żadne z powyższych póki co nie miało miejsca.

Aby skorzystać z naszej oferty wykończenia wnętrz wystarczy umówić się na spotkanie i zdecydować się na remont czy wykończenie pod klucz. Takie wykończenie to wygoda i oszczędność czasu oraz możliwość cieszenia się z nowego mieszkania.

Remonty mieszkań Warszawa - Adrem

Wykończenie pod klucz to przygotowanie mieszkania od stanu deweloperskiego do stanu gotowego do przeprowadzki. W naszym zakresie może być szpachlowanie i malowanie ścian, położenie płytek na podłogach i w łazienkach, montaż ceramiki i armatury, położenie paneli lub podłogi drewnianej i listew przypodłogowych, montaż drzwi, montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego. Możemy również zająć się meblami na wymiar. Możemy zamówić i zamontować meble, dekoracje okienne i inne wyposażenie w mieszkaniu czy domu. Na koniec każde mieszkanie jest posprzątane i gotowe do zamieszkania.

Remonty i wykończenia – Ellwarth Usługi Remontowo-Budowlane

Na każdym etapie prac Nasi fachowcy służą cenną radą oraz doświadczeniem zdobytym przy realizacji wielu projektów związanych z wykończeniem wnętrz. Współnie zaplanujemy podział pomieszczeń, wykonanie elementów funkcjonalnych oraz dobierzemy najlepsze materiały budowlane. Stale obserwujemy i nadążamy za panującymi trendami. Jesteśmy w stanie wykończyć wnętrze w każdym stylu wybranym przez klienta.

NOWOCZESNE WYKONCZENIA I REMONTY WNETRZ

Dla kogo są nasze usługi?

Swoją ofertę kierujemy zarówno na rzecz odbiorców indywidualnych jak i komercyjnych. Stale działamy na terenie miasta Brzesko i okolicznych miejscowości.
Wykonujemy remonty domów, mieszkań, a także budynków użyteczności publicznej, np. hal, budynków wielkopowierzchniowych, biur, banków, hoteli, szkół, urzędów.
Podejmujemy się wykonywania remontów na wielu płaszczyznach pokój, całe mieszkanie, dom wolnostojący, biuro usługowe czy lokal gastronomiczny.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

Kontakt

SKOR BUD

SKOR  BUD

ul. Barona Jana Gotza 2/5 

32-800 Brzesko

Tel. 573 103 131

E-mail: pieroskornog09@gmail.com

Nasz Firmpage - Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.