PROPAREA. BUDOWA DOMÓW SZKIELETOWYCH

Nazwa: PROPAREA. BUDOWA DOMÓW SZKIELETOWYCH Kraj:
Polska
NIP: 7010955968    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Aleje Jerozolimskie 81 lok 7 Kod pocztowy: 02-001
Telefon: 661 474 474 Email: kontakt@proparea.pl Strona WWW: proparea.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PROPAREA Sp. z o.o.

Czym się zajmujemy?

Od lat budujemy z pasją domy szkieletowe oraz inne konstrukcje drewniane, które charakteryzują się przede wszystkim trwałością, nowoczesnością i rozwiązaniami przyjaznymi środowisku. 

Zbuduj z nami swój dom marzeń!

Domy szkieletowe zyskały na popularności dzięki swojej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne. Ekologiczne rozwiązania w naszych domach, zapewniają oszczędność energii elektrycznej przy zachowaniu designu na wysokim poziomie, odmieniając w ten sposób rynek budownictwa drewnianego w Polsce.

Nasze domy budowane są z bardzo dobrej jakości drewna. Każda konstrukcja jest odpowiednio zaizolowana i zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych, dlatego przetrwają dziesięciolecia. 

Zespół Proparea tworzą profesjonaliści z doświadczeniem w swoim fachu, sumienni i rzetelni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów szkieletowych, potwierdzone opiniami zadowolonych klientów z Niemiec oraz referencjami z krajów skandynawskich, które chętnie udostępnimy przed powierzeniem nam budowy. Współpracujemy z wybranymi projektantami, architektami i wykonawcami w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii.

Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy narzędzi bezprzewodowych firmy „Milwaukee”, które pozwalają nam na budowę domów od projektu aż po klucz, nawet w najcięższych warunkach, bez konieczności używania prądu sieciowego. Dlatego z powodzeniem realizujemy projekty w górach, lasach, nad jeziorami, gdzie nie ma dostępu do prądu, a nasi klienci w wybudowanych domach stosują inne źródła energii. Jest to również wielki atut dla klientów, którzy nie mają jeszcze dostępu do prądu na placu budowy, a chcą już rozpocząć prace budowlane.

Budujemy z pasją. Od projektu aż po klucz
Dom na pokolenia

Domy w technologii szkieletowej STEICO.
Jesteśmy Certyfikowanymi instalatorami systemów Steico.
Doświadczony mistrz ciesielstwa, dekarstwa, blacharstwa budowlanego jest cały czas obecny na placu budowy w celu kontroli jakości przy każdym etapie prac zanikających, do momentu przekazania budynku inwestorowi.

Czym się zajmujemy w proparea?

Czym jest dom pasywny?

Koniec z rachunkami. Efektywność energetyczna, energooszczędnosć, otwartość dyfuzyjna, najwyższa ochrona akustyczna

Dom pasywny to obiekt z wdrożonymi rozwiązaniami technologicznymi, których zadaniem jest minimalizacja zapotrzebowania na energie. Zapotrzebowanie na energię pierwotną w standardowym domu wynosi nawet 20 kWh/(m2/rok), dom pasywny poniżej 15 kWh/(m2/rok). Domy pasywne powinny być doskonale izolowane termicznie, by ograniczać zapotrzebowanie energetyczne.

Czym jest dom pasywny?
 

Jak budujemy?

Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy narzędzi bezprzewodowych firmy „Milwaukee”

Pozwalają nam na budowę naszych domów od projektu aż po klucz nawet w najcięższych warunkach bez konieczności używania prądu sieciowego. Dlatego realizujemy projekty w górach, lasach, nad jeziorami, gdzie dostępność prądu jest znikoma lub zerowa.

Ekologiczna inwestycja

Prefabrykaty STEICO dobre dla ochrony klimatu, najlepsze dla zdrowia

Oszczędzaj dzięki systemom STEICO

Produkt o najwyższych parametrach cieplnych. Termoizolacje STEICO charakteryzują się większą gęstością oraz zdolnością do magazynowania ciepła, niż wiele konwencjonalnych materiałów izolacyjnych. Dzięki temu zapewniają znacznie większą ochronę przed upałami. Ciepło w ciągu dnia jest gromadzone w materiale izolacyjnym, aż do chłodniejszych godzin wieczornych. Niezależne badania pokazują, że użycie materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych może zredukować liczbę dni o podwyższonej temperaturze w budynku prawie o połowę!

 
Drewno konstrukcyjne C24

Czterostronnie strugane

Drewno konstrukcyjne w klasie C24 to drewno świerkowe o dużej wytrzymałości i jest drewnem litym

Gładki, strugany i fazowany produkt. Wilgotności drewna konstrukcyjnego wynosi 15% do 18%.
W zależności od wymagań statycznych lub specjalnych zamówień przekroje te mogą być inne . (Przekroje z drewna C24 w razie potrzeby statycznej budynku, zamieniane są na przekroje HVH lub BSH).

Realizacje domów

Realizacja domu w Szwecji

 

Realizacja w Świebodzicach Ciernie elewacja Kebony

Proparea realizacja dom pasywny 140 m2

 

Realizacja w Świebodzicach Ciernie

 

Realizacja w Lutomi Górnej

KONTAKT :
PROPAREA. BUDOWA DOMÓW SZKIELETOWYCH
 
 
 
 
 
Ul. Aleje Jerozolimskie 81 lok 7.10
02-001 Warszawa
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.