PROPERTY BIURO NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN

Nazwa: PROPERTY BIURO NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN Kraj:
Polska
NIP: 7391507467    Sprawdź rejestry   
Miasto: Olsztyn Ulica: .Aleja Warszawska 71 B lok. 2 Kod pocztowy: 10-083
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PROPERTY BIURO NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN
W pełni zaangażowani i do Państwa dyspozycji, staramy sie aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie.
 

Staramy się zrozumieć, czego szukają i co cenią najbardziej nasi Klienci, następnie realizujemy strategię dostosowaną do ich celów. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w dziedzinie pośrednictwa sprzedaży nieruchomości oraz powiązanym zagadnieniom z zakresu prawa, podatków oraz inwestycji, jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości w Olsztynie a nasz zespół nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje, dostarczając Państwu zawsze oczekiwany rezultat.

Biuro nieruchomości — Katowice, Siemianowice Śląskie

Wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kompetencji przez pracowników firmy jest gwarancją znajomości rynku oraz profesjonalnej obsługi klienta. W naszej ofercie znajdują się: domy, mieszkania, lokale oraz działki. Przeprowadzamy transakcje kupna, sprzedaży, a także dzierżawy nieruchomości dla klientów indywidualnych, instytucji, koncernów i firm. Gwarantujemy wsparcie nie tylko podczas pośrednictwa nieruchomościami, ale również w czasie ubiegania się o kredyt hipoteczny czy w zakresie obsługi prawnej lokali. Współpracujemy z olszyńskimi radcami prawnymi, kancelariami notarialnymi, bankami oraz domami kredytowymi – zawsze dbamy o maksymalną ochronę interesów naszych klientów.

Biuro Nieruchomości Property w Olsztynie

Przeprowadziliśmy kilka tysięcy transakcji, wśród których znalazły się m.in. sprzedaż/wynajem/dzierżawa nieruchomości. Z naszych usług korzystali zarówno klienci indywidualni, jak i znane instytucje ubezpieczeniowe, bankowe, a także państwowe.

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na warmińsko-mazurskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług. PROPERTY BIURO NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów. W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Biuro nieruchomości bez licencji - czy to możliwe?

Oprócz pośrednictwa nieruchomościami pomagamy naszym klientom w ich obsłudze prawnej – współpracujemy z radcami prawnymi i kancelariami notarialnymi zlokalizowanymi na terenie Olsztyna. Dzięki współpracy z bankami i domami kredytowymi jesteśmy też w stanie wspomóc naszych klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę na temat naszej branży, bierzemy udział w seminariach organizowanych przez środowisko pośredników nieruchomościami. Sami prowadzimy także kursy przygotowujące kandydatów do naszego zawodu.

Zapraszamy do skorzystania z usług PROPERTY BIURO NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN.

Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm obsługi.

 Zapewniamy wszystkim naszym Klientom miłą, kompetentną i profesjonalną obsługę w komfortowych warunkach.

PIOTR PŁOSKI PROPERTY

ul.Aleja Warszawska 71B lok. 2

10-083 Olsztyn

696 402 623

piotr.ploski@wp.pl

www.firmbook.eu/property-biuro-nieruchomosci-olsztyn

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.