PLATYNOWY

PROSECHMA-KARAWAN. Kompleksowe usługi pogrzebowe

Nazwa: PROSECHMA-KARAWAN. Kompleksowe usługi pogrzebowe Kraj:
Polska
NIP: 7591131831    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kraków Ulica: Spytka z Melsztyna 3 Kod pocztowy: 31-839
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Zakład pogrzebowy PROSECHMA-KARAWAN, którego właścicielem jest Mariusz Marcichów, znajduje się w Krakowie. Zaprasza do sprawdzenia szczegółów oferty.

Śmierć bliskiej osoby przynosi wiele bólu i cierpienia. W tych trudnych chwilach dom pogrzebowy zapewnia wsparcie oraz pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Zajmie się załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności. Zaproponuje przystępne cenowo rozwiązania.

W naszym zakładzie pogrzebowym mogą Państwo nie tylko liczyć na wsparcie przy przygotowaniu uroczystości pogrzebowych, ale także na profesjonalną pomoc w załatwieniu wszelkich niezbędnych w takich przypadkach formalności urzędowych i cmentarnych. Oferujemy możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu. W Państwa imieniu występujemy o wypłatę zasiłku z ZUS i KRUS.

 

Nie żyjemy aby umierać;

ale umieramy, aby żyć wiecznie.
— Michael Buchberger


 

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Staramy się, w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Nasz wykwalifikowany personel, charakteryzujący się życzliwością oraz wysoką kulturą osobistą, jest gwarantem rzetelnej profesjonalnej obsługi i organizacji pogrzebu. Rozumiemy potrzeby rodzin osób zmarłych i wychodząc Państwu naprzeciw organizujemy pogrzeby kompleksowo.

Przez lata działalności na krakowskim rynku wypracowaliśmy sobie wizerunek firmy godnej zaufania. Nasze usługi pogrzebowe charakteryzuje indywidualne podejście, szacunek i życzliwość.

PROSECHMA – kompleksowa obsługa pogrzebowa

Wiemy, że utrata bliskiej osoby to bardzo ciężki okres w życiu, dlatego pragniemy nieść jak najlepszą pomoc rodzinie zmarłego w organizacji pogrzebu. W naszym zakładzie pogrzebowym w Krakowie świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe. W szeroki zakres prowadzonej przez nas działalności wchodzi m.in. odbiór ciała z domów, ośrodków pomocy czy szpitali, możliwość ubioru zmarłego, zamówienia wieńców i nekrologu, a także duży wybór trumien lub urn na prochy w przystępnych cenach. Nasza kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowej obejmuje również nastrojową muzykę.

Pomoc w pogrzebach

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizowanie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Nasz zakład pogrzebowy realizuje pogrzeby różnych wyznań na terenie cmentarzy komunalnych oraz parafialnych w Krakowie i okolicach. Oferujemy najlepsze karawany, baldachimy i windy, a także mistrza ceremonii czy organistę. Gwarantujemy profesjonalną oraz kompleksową obsługę pogrzebową z poszanowaniem dla zmarłego i jego bliskich. Jeśli szukają Państwo specjalistów od organizacji pogrzebów, zapraszamy do naszego zakładu w Krakowie.


 

Oferta zakładu obejmuje transport osób zmarłych, sprzedaż trumien, sprzedaż urn, kremację, a także klepsydry, oprawę muzyczną uroczystości żałobnej i wiele innych.

Dom pogrzebowy PROSECHMA-KARAWAN Mariusz Marcichów w Krakowie prosi o kontakt telefoniczny. Jest do Państwa dyspozycji o każdej porze.


Kontakt z nami

PROSECHMA-KARAWAN. Kompleksowe usługi pogrzebowe.

ul. Spytka z Melsztyna 3

31-839 Kraków

tel. 793 877 430

e-mail: prosechmakarawan@interia.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/prosechma-karawan-kompleksowe-uslugi-pogrzebowe-krakow-nowa-huta

Godziny otwarcia

pon.:

Czynne całą dobę

wt.:

Czynne całą dobę

śr.:

Czynne całą dobę

czw.:

Czynne całą dobę

pt.:

Czynne całą dobę

sob.:

Czynne całą dobę

niedz.:

Czynne całą dobę

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.