3D SYSTEM - PRODUCENT REKLAM ŚWIETLNYCH

Nazwa: 3D SYSTEM - PRODUCENT REKLAM ŚWIETLNYCH Kraj:
Polska
NIP: 9522091822    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Aksamitna 16 Kod pocztowy: 02-287
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

3D SYSTEM - PRODUCENT REKLAM ŚWIETLNYCH

3D SYSTEM jest firmą produkcyjno-usługową w branży reklamy świetlnej, reklamy zewnętrznej. Od ponad 25 lat profesjonalnie zajmujemy się reklamą.

Przez ten czas nabyliśmy niezbędne doświadczenie potrzebne do realizacji powierzonych nam projektów. Specjalizujemy się w liternictwie przestrzennym, znakach graficznych oraz innych formach przestrzennych. Zależnie od potrzeb możemy dla Państwa zaprojektować, wykonać i serwisować wspomniane litery przestrzenne oraz kasetony i pylony świetlne różnych typów, wolnostojące tablice informacyjne, banery, siatki promocyjne, grafikę na samochodach jak również prace konstrukcyjno-montażowe na terenie całego kraju. Do Państwa dyspozycji pozostaje park maszynowy w postaci ploterów drukujących, tnących i frezujących. Oferujemy kompleksowy i profesjonalny serwis  reklamowy, obejmujący projekt, wykonawstwo, obsługę logistyczną oraz montaż i konserwację. Naszymi klientami są międzynarodowe sieci handlowe, firmy polskie i zagraniczne, małe i i średnie przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy.

Litery, znaki przestrzenne

Blokowe LITERY PRZESTRZENNE 3D LED to efektowna identyfikacja świetlna firmy . Firma 3D System na bazie produktu jakim jest konstrukcyjna taśma aluminiowa do liter i znaków przestrzennych specjalizuje się w ich wykonywaniu.

Jest to standardowa i najbardziej popularna forma, ale w zależności od wielkości znaków, formy graficznej oraz docelowej lokalizacji stosuje się również inne odpowiednio dobrane technologie…. 

 

Kasetony swietlne

Kaseton świetlny to uniwersalny nośnik reklamowy, ze względu na cało powierzchniową ekspozycję  doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Wykonany na bazie tradycyjnej technologii opartej o profil aluminiowy daje ogromne możliwości prezentacji.

Kasetony dzielimy na standardowe z licem z pleksi, vinylowe tzw. wielkoformatowe z licem elastycznym , z tłoczona płytą pleksi oraz wykonywane wg indywidualnych projektów z wykorzystaniem m.in.  takich materiałów jak blacha aluminiowa czy Dibond.

Standardowe kasetony wykonane są na bazie aluminiowego profila kasetonowego grubości 100, 140 lub 180 mm, malowanego proszkowo na dowolny kolor w systemie RAL. Część ekspozycyjna to najczęściej płyta pleksi wyklejona grafiką translucentną z folii wycinanych ploterowo lub drukowanych solventowo.

Kasetony o wymiarze przekraczającym dostępne arkusze pleksi tzw. wielkoformatowe wykonywane są w systemie elastycznego lica, gdzie elementem ekspozycyjnym jest tkanina vinylowa drukowana solventowo lub wyklejana foliami translucentnymi, odpowiednio naprężona w ramie napinającej typu Bleed, Signtech lub innymi.

Niestandardowym rozwiązaniem są kasetony z tłoczoną płytą pleksi i grafiką nanoszoną sitodrukiem. Ze względu na uwarunkowania technologiczne wykonywane są najczęściej jako dwustronne i w dużych nakładach.

Kasetony indywidualne to najczęściej wykonywane na  podstawie indywidualnego projektu, oparte na konstrukcji aluminiowej z częścią ekspozycyjną z blachy aluminiowej lub Dibondu, bryły o różnych kształtach z elementami świetlnymi w postaci wyfrezowanej i podświetlonej indywidualnej grafiki we wspomnianych materiałach, tworzących korpus kasetonu.

Oświetlenie kasetonu stanowi z reguły energooszczędne źródło LED.

Wszystkie w/w wymienione reklamy świetlne mogą być zamontowane jako naścienne, podwieszane, semaforowe oraz na konstrukcji nośnej jako wolnostojące. Trwałe, estetyczne, odporne na warunki atmosferyczne są uniwersalnym środkiem przekazu reklamowego.

Ogromny postęp dostępnych technologii, profili, rodzajów druku, podłoży i tkanin oraz możliwości podświetleń powoduje pojawianie się na rynku co raz to nowych  kasetonowych form reklamowych. Poniżej kilka standardowych rozwiązań…

 

Totemy oraz pylony

Producent reklam świetlnych | Reklama 3d Warszawa

Pylony reklamowe inaczej zwane totemami to zazwyczaj wolnostojące, stale związane z gruntem , reklamy o różnej wielkości i formie. Pylony wielkogabarytowe to najczęściej funkcjonujące przy wjazdach do centrów handlowych kilku lub kilkunastometrowe konstrukcje stalowe, na których umieszczone są logotypy, reklamy świetlne najemców.

Konstrukcje tego typu pylonów wykonywane są na podstawie projektu budowlanego i montowane na podstawie wydanego przez odpowiednie urzędy pozwolenia na budowę.

Pylony o znacznie mniejszych wielkościach to standardowe nośniki informacyjne umieszczane najczęściej przy wjazdach do firm, w pasach drogowych, służą m.in. identyfikacji wizualnej stacji paliw czy  salonów samochodowych. 

Każdy z pylonów zbudowany jest w oparciu o konstrukcję stalową, wykonaną i montowaną jako wolnostojąca ( samonośna ) lub stale związanego z gruntem fundamentu. Odpowiednio dobrana konstrukcja i fundament to baza , na której wykonuje się wszelkiego typu pylony.

Najczęściej spotykane to tzw. pylony eliptyczne, oparte na standardowych profilach aluminiowych dających w rzucie z góry efekt "elipsy". Lico pylonu to zazwyczaj podświetlana płyta pleksi lub poliwęglanu litego z dowolną grafiką. Innym rozwiązaniem jest płyta Dibondu z wyfrezowaną grafiką podklejoną pleksi, jako elementem świetlnym.

Dostępność na rynku dużej gamy materiałów umożliwia wykonywanie pylonów o bardzo indywidualnej stylistyce i formie.

Do ich budowy wykorzystuje się takie materiały jak pleksi, stal nierdzewna , aluminium, Dibond czy inne. Tylko wyobraźnia projektanta ogranicza formę ich wykonania. Poniżej kilka przykładów projektów zrealizowanych przez naszą firmę.

 

Tablice, szyldy, otoki

Firma 3D System specjalizuje się głównie w produkcji  liter przestrzennych , kasetonów świetlnych , ale kompleksowa obsługa zwłaszcza firm sieciowych to również proste , standardowe rozwiązania: tablice, billboardy, szyldy , otoki czy grafika na witrynach. Poniżej kilka przykładów tego typu realizacji.

 

Siatki bannery wydruki

SIATKI, BANERY to najekonomiczniejsza forma ekspozycji…z szerokim zastosowaniem do montażu na elewacjach, rusztowaniach i wszelkiego typu nośnikach krótkookresowych. Doskonale sprawdza się jako element

kampanii promocyjnej, dekoracji czy krótkoterminowych oznakowań imprez sportowych czy wydarzeń kulturalnych. Łatwy w montażu i demontażu, lekki i elastyczny z możliwością dowolnej wielkości tworzy uniwersalną formę reklamy…

 

Konstrukcja montaże

KONSTRUKCJA wsporcza to bardzo często nieodłączny element wszelkiego typu reklam. Wymagania związane z rodzajem reklamy, docelowym miejscem montażu oraz estetyką to główne czynniki jakie decydują o rodzaju i formie podkonstrukcji. Dachowe, wolnostojące czy inne konstrukcje nośne są funkcjonalne i bezpieczne, wykonane na podstawie projektu budowlanego uprawnionego konstruktora spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

 

Grafika na pojazdach

REKLAMA NA ŚRODKACH TRANSPORTU to najbardziej mobilna forma przekazu reklamowego. Grafika drukowana lub wycinana ploterowo odporna jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz innych czynników

zewnętrznych. Stosowana na wszelkiego typu samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, autobusach, pojazdach szynowych oraz samolotach spełnia wszystkie normy jakościowe i wizualne tworząc skuteczną formę prezentacji i identyfikacji firmy.

 

Wizualizacje, projekty

Firma 3D System mając na celu kompleksową obsługę firm w swojej ofercie ma również możliwość przeprowadzenia pełnej procedury pozwoleniowo-zgłoszeniowej. W ramach otrzymanego pełnomocnictwa przygotowujemy projekty, dokumentację powierzonej realizacji…Składamy i procedujemy w zależności od wymagań pozwolenie na budowę lub  zgłoszenie danej reklamy, nośnika czy akcji promocyjnej.

 

GALERIA NASZYCH REALIZACJI - KLIKNIJ

Osłony antywirusowe

Osłona z plexi- wspomaga ochronę przed wirusami i bakteriami umożliwia pracę w bezpiecznych warunkach.

Realizujemy osłony w różnej formie:

- osłona na zlecenie indywidualne klienta

- osłona mocowana do biurka ( do samodzielnego montażu )

- osłona wolnostojąca

- osłona wisząca ( mocowana na linkach do sufitu )

Cechy osłon z plexi:

Bardzo dobra przejrzystość oraz brak zniekształceń pola widzenia, dzięki czemu nie utrudnia to kontaktu wizualnego

sprzedawcy z klientem.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

3D SYSTEM - PRODUCENT REKLAM ŚWIETLNYCH

3D SYSTEM - PRODUCENT REKLAM ŚWIETLNYCH

Ul. Aksamitna 16

02-287 Warszawa

tel 22 391 52 20, gsm. 0-604 402 603 
e-mail biuro@3dsystem.eu

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/reklamy-swietlne-zewnetrzne-warszawa-polska

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.