PLATYNOWY

USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN Kraj:
Polska
NIP: 7292751715    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Wdzięczna 6A Kod pocztowy: 90-001
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN

Firma wykończeniowa, kompleksowe usługi, remonty, wykończenia mieszkań - Łódź i okolice

Prace remontowo-budowlane na terenie Łodzi i okolic

USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN - firma remontowo budowlana oferująca kompleksowe i solidne remonty mieszkań, domów, biur, lokali firmowych, łazienek, kuchni, instalacji elektrycznych, wodno kanalizacyjnych, a także malowanie, nakładanie gładzi, tapetowanie, układanie płytek ceramicznych i wiele innych usług remontowych i budowlanych na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Wykańczanie wnętrz Katowice i Śląsk - A.W. Construction

Wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty i materiały. Zapewniamy fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej.

Każdą realizację wykonujemy w sposób fachowy, profesjonalny i terminowy, o czym świadczą pozytywne opinie klientów na temat naszej firmy. Podstawa, na której zbudowaliśmy naszą firmę, to profesjonalizm.

NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

Wykończenie mieszkania pod klucz – Łódź

Bonse Manor House: Wykańczanie wnętrz, jakie prace obejmuje?

Jako ekipa remontowa z wieloletnim doświadczeniem, zajmujemy się wykańczaniem wnętrz i przygotowywaniem ich do zamieszkania. Szeroka gama prac instalatorskich oraz innych usług remontowo-budowlanych pozwala nam z surowych ścian i posadzek uczynić wnętrza kompletne, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia przez lokatorów. Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi, jak i deweloperami oraz firmami z branży budowlanej. Chętnie podejmujemy się prac wykończeniowych pod klucz jako podwykonawca.

Wykończenie wnętrz – od czego zacząć, a na czym skończyć - Inspiracje i  porady

Od czego zacząć? Jak wygląda współpraca?

Na samym początku istotne jest ustalenie budżetu. Wiemy jak ważna jest precyzyjna wycena remontu. Przed podpisaniem umowy klient otrzymuje pełny kosztorys do wglądu. Nie ma w nim żadnych ukrytych kosztów i dodatkowych wydatków pojawiających się w najbardziej nieprzewidzianym momencie. Ustalona cena jest dla nas świętością, nasze doświadczenie i umiejętne korzystanie ze statystyki ułatwia nam przewidzenie kosztów materiałów i wykonania prac.

 

Wykończenie wnętrz biurowych, aranżacja wnętrz Warszawa | Tomasz Graff

Usługi malarskie

Zajmujemy się malowaniem ścian, elewacji oraz okien mieszkania, używając najlepszych farb i podkładów. Każde malowanie poprzedzone jest odpowiednim przygotowaniem podłoża, w celu zapewnienia trwałego i spektakularnego efektu kolorystycznego.

Wykończenie wnętrz – glazurnictwo, tynkowanie, malowanie

Układanie podłóg i glazury

Realizujemy kompleksowe usługi parkieciarskie, montaż paneli podłogowych oraz desek. W pełnym zakresie świadczymy również usługi glazurnicze oraz płytkarskie na ścianach i podłogach w dowolnym pomieszczeniu, a także na zewnątrz budynków.

5 najczęstszych błędów podczas układania płytek i jak ich uniknąć?

Kompleksowe remonty mieszkań

Chcesz całkowicie odnowić swoje mieszkanie lub odświeżyć aranżacje? Prowadzimy prace remontowo-budowlane w pełnym zakresie, zapewniając naszym Klientom fachowe doradztwo, pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań i materiałów do wykończenia wnętrz.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów – Rynek wtórny i pierwotny

Tynki i dekoracje ścienne

Specjalnością naszej ekipy remontowej jest również dekorowanie ścian mieszkań. Oferujemy m.in. profesjonalne nakładanie tynków gipsowych, strukturalnych oraz ozdobnych: akrylowych i mineralnych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe związane z aplikacją gładzi gipsowych.

Tynk dekoracyjny – jak wybrać tynk dekoracyjny wewnętrzny?

Zabudowy lekkie

Ścianki z płyt gipsowo-kartonowych oraz podwieszane sufity to nasza specjalność. Wykonujemy zabudowy lekkie w domach i mieszkaniach, biurach, obiektach firmowych oraz dowolnych, innych lokalizacjach.

Sufit podwieszany halogenowy GKL2540 - sucha zabudowa z gk

Dlaczego my?

Nasza firma to więcej niż tylko ekipa budowlana obsługująca Łódź i okolice. Zbierane przez lata doświadczenie oraz stosowanie najlepszych jakościowo materiałów sprawiają, że wykonywane przez nas kompleksowe remonty mieszkań odznaczają się starannością oraz dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół inwestycji.

Usługi wykończeniowe mieszkań – domów i biur

Zajmujemy się wykończeniem mieszkań w Łodzi i okolicach pod klucz. Oznacza to dla klienta tyle, że po zakończeniu prac w lokalu, od razu będzie można w nim zamieszkać. Zrealizujemy wszystkie zaplanowane prace i pozostawimy miejsce w pełni gotowe do użytku. Wykańczamy mieszkania każdym stylu – od surowych, industrialnych po dużo bardziej wymagające precyzji wnętrza glamour.

Wykończenie mieszkania – koszt robocizny 2022 - Aktualności - Grupa  Moderator

Wiemy, jak ważny jest porządek w miejscu pracy. Specyfika naszej branży polega na tym, że piękno wyłania się powoli. Żeby było ładnie, najpierw musimy zrobić bałagan. Jednak po zakończeniu prac nie pozostawiamy za sobą brudnych śladów. Zorganizujemy również transport wielkogabarytowych odpadów, jeśli będzie to konieczne. Na czas wykańczania mieszkania oddzielamy również strefy czyste od roboczych, dzięki czemu zmniejsza się ilość kurzu w gotowych już przestrzeniach. Korzystamy też z innowacyjnego sprzętu, śledzimy nowinki technologiczne, dlatego do każdego wyzwania podchodzimy z dużą dawką zaangażowania.

100% - Kompleksowe-Remonty Gdańsk i okolice • Oferia.pl

Zbuduj z nami wysoką jakość wnętrz w Twoim mieszkaniu i spraw, by twoje życie nabrało kolorów!

Usługi wykonujemy kompleksowo - czyli w jednym miejscu otrzymasz projekt, fachową pomoc i gwarancję na wykonaną usługę. Do remontów używamy materiałów zatwierdzonych przez klienta.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

KONTAKT :

USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN

USŁUGI BUDOWLANE ANDRII AKHMETSHYN

ul. Wdzięczna 6A/41

90-001 Łódź

tel. 792 754 969

e-mail: andrejahmetsin8@gmail.com

NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/remonty-wykonczenia-instalacje-lodz-i-okolice

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.