REMONTY RYSZARD SZMYT

Nazwa: REMONTY RYSZARD SZMYT Kraj:
Polska
NIP: 7781303005    Sprawdź rejestry   
Miasto: Poznań Ulica: Nadolnik 17A Kod pocztowy: 61-012
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

REMONTY

RYSZARD SZMYT

 

Problemem aktualnych czasów jest wielka ilość firm remontowych i niestety niewielka liczba wykonawców którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności pozwalające poprawnie wykonać każde zlecenie – czy to remont, czy wykończenia wnętrz czy instalację elektryczną czy dowolną inną usługę budowlaną. Ponadto często słyszymy od naszych zleceniodawców historie o niesumiennych wykonawcach którym powierzenie zlecenia wiąże się z dużym ryzykiem.

Remonty mieszkań. Ile wydajemy na remont mieszkania? Jak często  remontujemy? - muratorplus.pl

 

Firma Remontowa REMONTY RYSZARD SZMYT jest inna

Przede wszystkim czujemy się w obowiązku zadbać o dobre samopoczucie naszych zleceniodawców, dlatego jakiekolwiek odstępstwa od najwyższych standardów świadczonych usług są niedopuszczalne. Dbamy, by remont był przyjemnym wyzwaniem bez konieczności brania urlopów, jeżdżenia po sklepach i załatwiania dziesiątek małoistotnych spraw. Dopilnujemy również by Twój dom posiadał bezpieczną, dopracowaną i nowoczesną instalację elektryczną czy wod-kan zgodną ze wszelkimi wymaganiami… A wszystkim zajmiemy się sami.

Krzyżak - remonty Szczecin || www.remonty-szczecin.eu

Przede wszystkim sami przygotujemy miejsce realizacji zlecenia do dalszych prac, zakupimy wszelkie niezbędne materiały oraz posprzątamy po zakończeniu inwestycji. Podsumowując – TY, Drogi Inwestorze musisz jedynie powiedzieć nam czego chcesz, a resztę wykonamy my z najwyższą starannością.

Remonty i wykończenia wnętrz mieszkań Gdańsk

 

Chcemy być najlepszą firmą remontową na poznańskim rynku, a następnie w całym regionie. Dlatego chcemy by jak największa liczba osób mogła zobaczyć, że perfekcję można osiągnąć w każdej realizacji. Bez znaczenia czy to remont łazienki, remont kuchni czy remont całego domu. Jeśli Wasz wykonawca powiedział, że nie da się wykonać usługi idealnie – prawdopodobnie się mylił. My pracujemy dopóty, dopóki efekt  końcowy nie odbiega od ideału, a wymagamy od siebie bardzo dużo. Jeśli my będziemy zadowoleni z efektu to jesteśmy pewni, że Wy również.

Usługi Remontowo Budowlane Piosicki: remonty i wykończenia wnętrz

 

Kompleksowe Wykańczanie Wnętrz - Pomagamy spełnić Twoje

marzenia!

Na rynku istniejemy od kilku już lat, niezmiennie oferując naszym klientom profesjonalne usługi remontowo – wykończeniowe. Szeroki zakres działania, doświadczenie oraz wysoka jakość pozwoliły nam zyskać zaufanie wielu klientów. Nasza podejscie do zleceń to jest to dzięki czemu nawet skomplikowane zlecenia jesteśmy w stanie wykonać sprawnie i terminowo.

Remont mieszkania – CREATOR | Wykończenia wnętrz

 

Jesteśmy specjalistami w wykańczaniu wnętrz. Działamy głównie na teranie Poznania i okolic lecz zdarzały się wyjazdy do Estonii, Anglii, Niemiec, czy też niedaleko sięgając Wrocław czy Warszawa. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej sypialni, przestronnej łazience czy ciekawie wykonanym salonie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

 

Wykończenia Pod Klucz

Wykończenie mieszkania po zakupie bywa często skomplikowane i czasochłonne. Poszukiwania produktów, zakupy, zmagania z ekipa remontową a na końcu sprzątanie. Można to zrobić szybciej i przyjemniej dzięki naszej firmie która ci pomoże

GAB-MAR BUD Sławomir Więcek - Firmbook

 

Wykonujemy:

*Instalacje Elektryczne
*Instalacje Hydrauliczne
*Glazura, terakota, gres
*Układanie paneli
*Szpachlowanie, malowanie, tapety
*Zabudowy, ściany, sufity z płyt G-K
*Montaż stolarki drzwiowej
*Montaż sprzętu AGD oraz RTV
*Biały montaż
*Nietypowe prace remontowe

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Wykonujemy prace remontowe zgodnie z wytycznymi od naszych klientów i ich projektantów.

 

KONTAKT :

REMONTY RYSZARD SZMYT

ul. Nadolnik 17A, lok. 7

61-012 Poznań

tel. 788 496 916

e-mail: ryszard97546@gmail.com

www.firmbook.eu/remonty-wykonczenia-wnetrz-poznan-i-okolice

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.