PLATYNOWY

Restauracja "Przepis Na..."

Nazwa: Restauracja "Przepis Na..." Kraj:
Polska
Województwo: Podkarpackie Miasto: Boguchwała Ulica: Akacjowa 50 Kod pocztowy: 36-040

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Restauracja "Przepis Na..."

Profesjonalnie przygotowanymi daniami, podanymi w najnowocześniejszej odsłonie możesz cieszyć się w gronie najbliższych i znajomych nie tylko w otoczeniu naszej restauracji ale także w zaciszu własnego domu czy dowolnie wybranego miejsca. Nasi kucharze pomogą Ci uświetnić każdą uroczystość. W zależności od charakteru wydarzenia oferujemy zupełnie niekonwencjonalne jak i tradycyjne przystawki, dania ciepłe oraz desery.
Spiszemy z pomocą także wtedy kiedy goście Cię zaskoczą, zawsze wtedy możesz skontaktować się z nami telefonicznie i wybrać dania z naszego stałego menu.

 
Jeżeli zafascynował Cię klimat jaki panuje w naszej restauracji i chciałbyś przeżywać w niej tak ważne momenty dla Ciebie i Twoich bliskich jak chrzciny, komunie czy urodziny oraz wiele innych imprez okolicznościowych pomożemy uświetnić Ci ten dzień.
 
 
Uroczystości mogą być organizowane w naszej sali restauracyjnej, w której w sumie dostępnych jest 70 miejsc oraz w specjalnie przygotowanej sali bankietowej. W drugim z wymienionych pomieszczeń jest 150 miejsc, a ponadto ma ono dodatkowe udogodnienia w postaci wyjścia na taras, nagłośnienia oraz klimatyzacji. Pragniemy także podkreślić, że podczas uroczystości z udziałem dzieci oferujemy dla nich kącik zabaw, a po ustaleniu z menadżerem istnieje także możliwość wynajęcia animatora.
 
 
 
 

ul. Akacjowa 50

36-040 Boguchwała

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt. 12-22, Sb.-Nd. 12-22

Telefon: +48 739 177 900

info@przepisna.com.pl

www.firmbook.eu/restauracja-przepis-na-boguchwala-rzeszow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kuchnią
Jesteśmy w centrum Boguchwały - zobacz jak łatwo do nas trafić.
Masz pytania lub chcesz dokonać rezerwacji? - skontaktuj się z nami.
 
Manager:
Mateusz Mac
mateuszmac@przepisna.com.pl
 
Elżbieta Świstak
elzbietaswistak@przepisna.com.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.