PLATYNOWY

ROBI MEBLE - PSZCZYNA, TYCHY

Nazwa: ROBI MEBLE - PSZCZYNA, TYCHY Kraj:
Polska
NIP: 6381502812    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kobiór Ulica: Błękitna 26 Kod pocztowy: 43-210
Telefon: 604 625 448 Email: biuro@robi-meble.pl Strona WWW: robi-meble.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Projektujemy meble z pasją!

Stworzymy dla Ciebie meble, które pokochasz

Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na wymiar. Od lat wyróżniamy się wysokim standardem świadczonych usług. Bogate doświadczenie, wysoka klasa wykonania, jakość stosowanych materiałów – to wszystko pomogło nam na realizację już ponad setki projektów.

Tworzymy niemal wszystkie elementy wyposażenia do domów i mieszkań (w szczególności kuchnie, garderoby i meble łazienkowe). W trosce o kompleksową obsługę naszych Klientów, stale współpracujemy ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi podwykonawcami, a każdy projekt poprzedzamy wykonaniem dokładnej wizualizacji.

Nasze działania zostały dostrzeżone i nagrodzone. Otrzymaliśmy m.in. certyfikat Firmy Godnej Zaufania wystawiony przez Instytut Badań Konsumenckich. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom świadczącym usługi na najwyższym poziomie, ceniącym uczciwość i wysoką jakość w biznesie. W Robi Meble perfekcyjne rzemiosło i profesjonalizm w podejściu do relacji z naszymi Klientami jest dla nas priorytetem.

Indywidualne projekty

Mamy możliwości i umiejętności, które pozwalają na realizację każdego indywidualnego projektu i zamówienia. Nie boimy się rozwiązań nietypowych! Projektujemy meble, a dla każdego nowego zadania przygotowujemy wizualizacje, które pomagają określić wygląd wyposażenia jeszcze przed rozpoczęciem zasadniczej pracy.

Najwyższa jakość

Wykonując meble wykorzystujemy sprawdzone materiały o najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych producentów. W trosce o klasę wykonania, sami lakierujemy fronty meblowe. To dzięki temu wyposażenie Państwa domów i mieszkań będzie wyjątkowe i sprawdzi się przez wiele lat!

Firma Godna Zaufania

Uczciwość i wysoka jakość w biznesie to dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań, by Klienci byli zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. Potwierdzeniem naszego zaangażowania jest certyfikat Firmy Godnej Zaufania, który otrzymaliśmy z ramienia Instytutu Badań Konsumenckich.

Firma ma siedzibę w Kobiórze, ale działamy na terenie całego regionu, m.in. w Katowicach, Bielsku-Białej, Pszczynie. Zachęcamy do kontaktu, razem zrealizujmy Państwa wymarzony projekt!

Przedstawiamy nasze realizacje frontów:

     

     

 

     

   

 

Przedstawiamy nasze realizacje kuchni:

 

     

     

 

Przedstawiamy nasze realizacje mebli łazienkowych:

 

Skontaktuj się z nami

Aby się z nami skontaktować mogą Państwo wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie, zadzwonić na wskazany numer telefonu lub odwiedzić nas osobiście. Lokalizacja naszej firmy na mapie znajduje się w dziale kontaktowym.

Robi Meble - Meble na wymiar

ul. Błękitna 26,

43-210 Kobiór

Telefon: 604 625 448

E-mail: biuro@robi-meble.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.