ROBO-BUD Firma Ogólnobudowlana

Nazwa: ROBO-BUD Firma Ogólnobudowlana Kraj:
Polska
NIP: 6981613046    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kościan Ulica: Śmigielska 64 Kod pocztowy: 64-000
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

ROBO-BUD Firma Ogólnobudowlana

Siedziba naszej firmy ogólnobudowlanej Robo-Bud znajduje się w Kościanie, w woj. wielkopolskim. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i właścicielami firm z pobliskich okolic. Zajmujemy się świadczeniem usług malarskich, parkieciarskich, montażowych, wykończeniowych, murarsko-tynkarskich oraz budowlanych.

Robo Bud. Usługi remontowo- budowlane – recenzje, zdjęcia, numer telefonu i  adress – Budownictwo w Województwo małopolskie – Nicelocal.pl

Nasza szczegółowa oferta obejmuje montaż kabin prysznicowych, budowę altan, układanie płytek podłogowych i ściennych, stawianie ścianek działowych i adaptację poddaszy czy szpachlowanie ścian i sufitów.

Robo Bud. Usługi remontowo- budowlaneJaroszowice 238, 34-100 Wadowice
Ponadto zajmujemy się układaniem terakoty, montażem schodów strychowych, wykańczaniem kuchni oraz budową garaży. Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. W pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, dzięki którym możemy uzyskać estetyczny efekt końcowy, np. docinając płytki i szpachlując ściany.

Firma ogólnobudowlana Roberta Kubiaka w Kościanie – Robo-Bud

Podpowiadamy Klientom z jakich metod warto skorzystać, a których lepiej unikać. Dzięki temu współpraca zawsze przebiega miło i pomyślnie. Jesteśmy w stanie wykonać różnorodne prace w obrębie domów, mieszkań, biur i terenów zewnętrznych. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb w tym zakresie.

 

Nasza oferta

Usługi ogólnobudowlane i wykończeniowe

Usługi montażowe

Chcą Państwo skorzystać z profesjonalnych usług montażowych? Zachęcamy do kontaktu. Zajmujemy się montowaniem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, zlewów, brodzików, wanien, umywalek, paneli ogrodzeniowych i płytek.

Montaż drzwi - ile kosztuje? | Pan Wygodny

Usługi malarskie i parkieciarskie

W ramach usług malarskich i parkieciarskich zajmujemy się malowaniem oraz tapetowaniem ścian, układaniem mozaiki podłogowej, paneli podłogowych, parkietu oraz podłóg drewnianych.

USŁUGI MALARSKIE, Malowanie ścian, mieszkań, biur - Gratka.pl - Oferta  archiwalna

KONTAKT :

ROBO-BUD Firma Ogólnobudowlana

Robo-Bud Firma Ogólnobudowlana Robert Kubiak
ul. Śmigielska 64

64-000 Kościan
(wielkopolskie)ikona telefonu

Telefon +48 609 102 754ikona maila

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.