PLATYNOWY

Atrium Sp. J. M.T. Piechowicz

Nazwa: Atrium Sp. J. M.T. Piechowicz Kraj:
Polska
NIP: 6340021820    Sprawdź rejestry   
REGON: 27196073    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000096718 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: śląskie Miasto: Siemianowice Śląskie Ulica: Konopnickiej 11 Kod pocztowy: 41-100

Opis

Firma ATRIUM specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości schodów oraz balustrad. Celem firmy jest sprawne dostarczenie uniwersalnych, bezpiecznych w użytkowaniu schodów, które każdy może łatwo samodzielnie zmontować. Do grona kontrahentów ATRIUM należą sieci marketów, biura architektoniczne, deweloperzy oraz odbiorcy indywidualni. Firma współpracuje z wieloma partnerami handlowymi, którzy zlokalizowani są w wielu krajach europejskich a także w USA, Izraelu i RPA. Jakość i bezpieczeństwo schodów ATRIUM poparte są certyfikatami i aprobatami technicznymi wydanymi przez Instytut Techniki Budowlanej. Firma posiada także certyfikat organizacji FSC, który potwierdza, że drewno użyte podczas produkcji schodów pochodzi z odpowiedzialnych źródeł.

Schody ATRIUM przeznaczone są do montażu wewnątrz budynków i na zewnątrz. W ofercie znajdują się modele, które mają szerokie i uniwersalne zastosowanie. Można je zauważyć w wielu miejscach użyteczności publicznej, firmach, pomieszczeniach biurowych, domach mieszkalnych i wielu innych. Firma ATRIUM oferuje swoje produkty również w sprzedaży internetowej. Sklep ze schodami modułowymi, kręconymi oraz prostymi znajduje się pod adresem https://atriumshop.eu.

W razie niepewności przy wyborze schodów oferujemy profesjonalne wsparcie. Skontaktuj się z nami i umów się na konsultacje z architektem. Bez wychodzenia z domu, całkowicie za darmo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z doborem schodów, to chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedzi.
A może masz własny pomysł na schody? Chcesz by były niepowtarzalne i wyjątkowe? Możemy pomóc w realizacji najbardziej nietypowych planów.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.