Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych we Wrocławiu

Nazwa: Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych we Wrocławiu Kraj:
Polska
Miasto: Wrocław Ulica: Szewczenki 26a
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych we Wrocławiu

Każdy sklep spożywczy wyposażony jest w różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. Służą one do przechowywania artykułów spożywczych w niskich temperaturach. Ich obecność jest niemalże niezbędna i każdorazowa awaria tego typu sprzętu może okazać się bardzo kosztowna, bowiem narażeni jesteśmy nie tylko na koszta związane z serwisem sprzętu chłodniczego, ale także zepsutych produktów spożywczych. 

Urządzenia gastronomiczne we Wrocławiu potrafią przysporzyć wiele kłopotów nawet co bardziej wprawionemu użytkownikowi. Ich skomplikowana konstrukcja oraz mnogość układów elektronicznych wewnątrz urządzenia niemalże uniemożliwia ich samodzielną naprawę. 

Nie chcąc narażać się na dodatkowe koszta związane z zakupem nowego sprzętu, skorzystaj z prezentowanej przez nas oferty serwisu urządzeń gastronomicznych oraz urządzeń chłodniczych. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy profesjonalną i kompleksową naprawę również w tym zakresie. Bez względu na to, czy uszkodzeniu uległa lada, regał lub szafa chłodnicza, dokonamy wszelkich starań by zminimalizować czas oraz koszty reperacji. Chłodnictwo to nasza specjalność już od 1991 roku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające prace. Naprawiamy oraz serwisujemy różnego rodzaju sprzęt chłodniczy, włącznie z klimatyzatorami, lodówkami oraz urządzeniami gastronomicznymi.

Oferowany przez nas serwis urządzeń gastronomicznych we Wrocławiu oraz okolicy to najlepsze rozwiązanie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś.

Montaż klimatyzacji

Idealnym rozwiązaniem na zniwelowanie problemu doskwierających wysokich temperatur w domu lub innych pomieszczeniach gospodarczych jest montaż klimatyzacji.

czytaj więcej

Naprawa i serwis klimatyzacji

Dla tych, którzy nieustannie borykają się z problemem wadliwych urządzeń chłodniczych polecamy nasz serwis klimatyzacji we Wrocławiu.

czytaj więcej

Agregaty chłodnicze

Psujące się agregaty chłodnicze we Wrocławiu oraz w okolicy już nigdy nie będą waszym problemem. Skorzystaj z oferty już dziś.

czytaj więcej

Naprawa i serwis lodówek

Jeśli borykasz się z problemem niedziałającego poprawnie sprzętu chłodniczego, solidny i sprawdzony serwis lodówek we Wrocławiu jest tym czego potrzebujesz.

czytaj więcej

Wrocław, ul. Szewczenki 26a

tel.: (071) 330 56 20
tel.: (071) 330 56 21
tel.: 602 791 038
e-mail:

dariusz.czyrny@poczta.onet.pl

dariusz.czyrny@gmail.com

Prace wykonujemy na obszarze - Wrocław oraz w okolicach Wrocławia.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.