2 KOŁA SERWIS ROWERÓW

Nazwa: 2 KOŁA SERWIS ROWERÓW Kraj:
Polska
NIP: 5681415382    Sprawdź rejestry   
Miasto: Pułtusk Ulica: 17 Sierpnia 3c Kod pocztowy: 06-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

2 KOŁA SERWIS ROWERÓW PIOTR JASZCZUŁT

Naszą pasją są rowery, dlatego działamy kompleksowo w zakresie budowy i naprawy oraz renowacji rowerów. Nasz serwis znajduje się w Pułtusku natomiast zamówienia na rowery według indywidualnego projektu realizujemy z całej Polski.
Skupiamy się głównie na serwisie rowerów. Przyjmujemy do serwisu każdy model i jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszelkimi usterkami. Dokładnie zdiagnozujemy Twój rower, zaproponujemy działania mające na celu jego naprawę, usprawnienie, a także nadamy mu zupełnie nowy design - zajmujemy się przecież nie tylko serwisem, ale rowerami w ogóle.

Samodzielny serwis roweru – przegląd niezbędnych narzędzi - Allegro.pl
 
"Rower to nie tylko pojazd, to wolność, lepsze zdrowie, czystsze powietrze i bliskość z otoczeniem”.  

Jesteśmy serwisem rowerowym całorocznym. Naprawiamy wszystkie typy rowerów.

W ofercie posiadamy podstawowe części rowerowe.
Oferujemy okresowe przeglądy, naprawy, regulacje, czyszczenie, smarowanie, centrowanie kół oraz wymiana części koniecznych do poprawnego działania poszczególnych elementów roweru (klocki, pancerze, łańcuch, zębatki, linki, itp.)  
Możliwość odbioru roweru od klienta.

Naprawa rowerów elektrycznych - Eladowarki.com

 

2 KOŁA SERWIS ROWERÓW – warsztat rowerowy to miejsce, w którym stworzymy rower specjalnie dla Ciebie. Budujemy rowery na indywidualne zamówienie. Ty projektujesz, my zajmujemy się resztą. Składanie rowerów to nasza pasja, którą chcemy się z Wami podzielić, dlatego w naszej pracowni złożymy rower według Twojego indywidualnego projektu, dobierzemy ramę do Twojego wzrostu oraz doradzimy, które komponenty wybrać. Wjedź z nami na ścieżkę rowerową!

W 2 KOŁA SERWIS ROWERÓW specjalizujemy się w rowerach typu single speed, ostre koło, szosowych i miejskich. Składamy rowery zarówno z jednym przełożeniem, jak i z systemami biegowymi. Zajmujemy się również renowacją rowerów, przywracając im dawną świetność, którą utraciły z biegiem czasu. Przyprowadź do nas swój rower, a my dokonamy kompleksowej renowacji zgodnie z Twoim życzeniem. 

ROKO | sklep i serwis rowerowy

 

Oprócz budowania rowerów i renowacji prowadzimy także serwis rowerowy. Wykonujemy wszystkie możliwe naprawy od regulacji przerzutek czy hamulców, wymiany zużytych podzespołów po generalne przeglądy wszystkich typów rowerów. Masz problem, ze swoim jednośladem? W 2 KOŁA SERWIS ROWERÓW na pewno pomożemy go rozwiązać :)

Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu piaskowania oraz szkiełkowania elementów metalowych oraz drewnianych.

 

Oferujemy usługi serwisowo-naprawcze rowerów każdego typu.

Posiadamy lata doświadczenia i aktywnego rowerowania, czym chcemy podzielić się oraz przysłużyć innym.

Posiadamy dostęp do szerokiego asortymentu części w przystępnych cenach.

Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży używanych rowerów zapewniając im przegląd oraz niezbędne przygotowanie.

Dla stałych klientów atrakcjne rabaty.

Naprawy, konserwacje i przeglądy rowerów w SERWISIE U MICHA

 

Wybierając nasz serwis macie możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Chętnie podpowiemy co zrobić, aby korzystanie z roweru było jeszcze bardziej komfortowe. Przeprowadzamy zarówno roczne przeglądy, przygotowujemy rowery do sezonu, dokonujemy prostych napraw, jak i tych bardziej skomplikowanych. Pęknięta dętka nie jest problemem, podobnie jak złamany pedał, czy rozregulowane przerzutki. Zapraszamy również, jeśli hamulce nie działają, jak należy, gdyż stanowią one podstawę bezpieczeństwa na jednośladzie. Niekiedy wystarczające będzie ich wyregulowanie, jednak w innych sytuacjach trzeba będzie dokonać wymiany określonego podzespołu.

Naprawy rowerów Katowice ※TOP 10※

 

Usługi z zakresu naprawy rowerów stały się początkiem rozwoju naszej firmy. Ich naturalną konsekwencją jest sprzedaż części i akcesoriów do różnych rowerów. Dbamy o to, aby klienci znaleźli u nas wszystko to, co będzie im potrzebne do sprawnego przemieszczania się na rowerze, do zapewnienia mu sprawności, czy sobie wygody użytkowania. Oferuje sprawdzone części, wysokiej jakości, które są w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Naprawa Rowerów Młoda Dziewczyna Naprawiająca Rower Górski Na Zielonych Wzgórzach | Zdjęcie Premium

 

W ramach usług serwisowych rowerów oferujemy:

 • naprawa rowerów
 • regulacje
 • wymiana części
 • przegląd
 • serwis
 • przygotowanie do sezonu

 

Godziny funkcjonowania nie są stałe, wiec wystarczy zadzwonić aby dowiedzieć się o możliwość wizyty lub zamówić serwis mobilny.

Sklep i serwis rowerowy w Jaworznie – Korczyk Sport - Jaworzno - Portal Społecznościowy - jaw.pl
 
Dlaczego warto wybrać 2 KOŁA SERWIS ROWERÓW Pułtusk

Nowoczesny warsztat

W serwisie rowerowym używamy jedynie najlepszych narzędzi, bo dzięki nim możemy zagwarantować wyjątkową precyzję i skuteczność każdej operacji przeprowadzanej na Twoim rowerze.

Przejrzysta formuła

W naszym serwisie rowerowym za nim przystąpimy do pracy informujemy klienta o wysokości ceny serwisu dzięki czemu zawsze wiesz ile dokładnie wyniesie naprawa.

Cannondale Trail 5 29" | Rower górski Rowery górskie Cannondale Trail

Wykwalifikowana kadra

W naszym serwisie rowerowym mechanicy to ludzie, którzy pasję i hobby przekuli w wykonywany zawód. Kochają rowery i każdy serwis wykonują z taką samą starannością jakby pracowali przy swoim rowerze.

Szybki kontakt

W serwisie rowerowym 2 KOŁA SERWIS ROWERÓW stawiamy na szybki i konkretny kontakt z klientem.

KONTAKT :

2 KOŁA SERWIS ROWERÓW

2 KOŁA SERWIS ROWERÓW PIOTR JASZCZUŁT

ul. 17 Sierpnia 3c

06-100 Pułtusk

tel. 662 216 165

e-mail: pjaszczult@op.pl

www.firmbook.eu/serwis-naprawa-rowerow-pultusk

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.