SEWIA SERGIUSZ WIŚNIEWSKI

Nazwa: SEWIA SERGIUSZ WIŚNIEWSKI Kraj:
Polska
NIP: 7431254772    Sprawdź rejestry   
Miasto: Toruń Ulica: Janiny i Eugeniusza Przybyłów 4A/26 Kod pocztowy: 87-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

SEWIA SERGIUSZ WIŚNIEWSKI

Remonty, wykończenia wnętrz

W mieszkaniu, domu, sklepie, hali, lokalu usługowym, w obiekcie przemysłowym czy użyteczności publicznej – to nie ma znaczenia, bo od wielu lat w Toruniu wykonuję wszystko, co się wiąże z adaptacją, przebudową lub odświeżeniem lokali – od murowania, przez zabudowy G-K, podwieszane sufity aż po malowanie i montaż lamp. Z powodzeniem – bo stale polecają mnie nasi klienci.

Jak wyremontować mieszkanie niskim kosztem? Remont za 1000, 3000 i 6000  złotych : aleBank.pl – Portal ekonomiczny – Najbliżej Finansów

SEWIA SERGIUSZ WIŚNIEWSKI na polskim rynku budowlanym istnieje od kilkudziesięciu lat. Na początku naszej działalności postawiliśmy na „Przede wszystkim jakość”, tej dewizy przestrzegamy po dziś dzień. Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy.

Remont w Krakowie - gdzie są wszystkie sklepy z wyposażeniem wnętrz

W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców, którzy budują z nami od lat. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie będzie się uczył na Państwa wymarzonym domu.

 
 

Kompleksowa obsługa

Świadczac nasze usługi skupiamy się na bezpieczeństwie, spokoju i wygodzie naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników nawet najbardziej wymagający Klienci mają pewność, że zaufali właściwym ludziom.

Adres

ul. Janiny i Eugeniusza Przybyłów 4A/26
87-100 Toruń
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.