PLATYNOWY

Ship Center Zielona Góra

Nazwa: Ship Center Zielona Góra Kraj:
Polska
Miasto: Zielona Góra Ulica: Wiśniowa 46c Kod pocztowy: 65-540
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O nas

Najlepszy i tani kurier online – poznaj Ship Center

 

Ceny niektórych przesyłek kurierskich przyprawiają Cię o zawrót głowy?
Zamawianie kuriera nie musi jednak wiązać się ze stresem i oczekiwaniem na rachunek za usługi opiewający na spore kwoty.

 

Nasza firma Ship Center powstała w 2013 r. w Katowicach, od samego początku wyróżniając się interesującą ofertą aż 12 firm, dopasowaną do potrzeb rynku.
Proponujemy najtańsze przesyłki w branży, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. W ciągu kilku lat intensywnej działalności udało nam się otworzyć 110 prężnie działających oddziałów na terenie całej Polski. Przykładamy wielką wagę zarówno do wysokiej jakości usług, jak i atrakcyjnych cen. Dzięki nam “tani kurier” to usługa funkcjonująca w takich miastach jak m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, czy Gdynia.

 

Zamów kuriera z Ship Center

 

Bardzo cenimy sobie przystępność usług Ship Center. Nasza strona internetowa w prosty sposób podpowie Ci: “Jak zamówić kuriera?”, a także wskaże przykładowo, jak cenowo wygląda wysyłka za pobraniem.
Znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje, również te dotyczące oferty. Proponujemy przesyłki paletowe, pocztowe, zagraniczne i krajowe.
To, co wyróżnia nas na tle innych firm kurierskich to atrakcyjny i przejrzysty cennik. Dzięki nam Twoja paczka do Anglii, Niemiec, czy USA zostanie nadana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a co więcej, nie nadweręży Twojego budżetu.

 

Oczywiście, jako w pełni profesjonalna firma kurierska umożliwiamy Ci skorzystanie z takiego udogodnienia jak śledzenie przesyłek.
Sprawia to, że w każdym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka zagraniczna lub krajowa i zawsze trzymać rękę na pulsie. Ship Center to solidny partner i tani kurier.

 

Tanie przesyłki kurierskie i nie tylko

 

Oferujemy nie tylko najtańsze przesyłki na rynku. Ship Center to również sieć punktów, świadczących usługi: poligraficzne, drukarskie, stemplarskie oraz możliwość rejestracji firmy i realizacji innowacyjnych wydruków 3D.
Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy również nowych partnerów franczyzowych, którzy poprowadzą własną placówkę Ship Center w swoim mieście. Przesyłki kurierskie to obecnie biznes stwarzający ogromne możliwości rozwoju.
Nasza oferta franczyzowa zdecydowanie różni się od konkurencji. Jako nieliczni spośród firm kurierskich oferujemy najtańszą możliwość otwarcia sprawdzonego biznesu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ship Center – to tani i sprawdzeni kurierzy. Zapraszamy do współpracy!

Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy nowych partnerów franczyzowych, którzy poprowadzą własną placówkę Ship Center w swoim mieście.

Nasza oferta franczyzowa zdecydowanie różni się od konkurencji.
Jako nieliczni oferujemy najtańszą możliwość otwarcia sprawdzonego biznesu

 

Wysyłasz więcej, niż 10 paczek?

Zamawiaj, wysyłaj i oszczędzaj!

Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było takie proste, wystaczy, że zgłosisz się do nas, a my przedstawimy Ci znakomitą ofertę na wysyłkę paczek krajowych i międzynarodowych z minimum formalności - wystarczy, że posiadasz u nas konto!

 

Dlaczego zaufały nam miliony wysyłając paczki?
Paczka
 

Gwarantujemy najlepsze ceny dostawy paczek w Polsce i Europie

Współpracujemy tylko z niezwodnymi, najlepszymi firmami kurierskimi, które dostarczają paczki prosto pod drzwi odbiorcy.

 

Dodatkowe narzędzia; szablony przesyłek i wiele innych

Prowadzisz sklep internetowy lub wysyłasz dużą liczbę paczek? Skorzystaj z naszych narzędzi, które ułatwią nadawanie paczek np. integracje ze sklepami lub allegro.

 

Przejrzyste ceny, bez ukrytych kosztów

U nas masz czarno na białym co ile kosztuje. Bez podpisywania umów nadasz paczkę w mniej niż 2 minuty.

 

Ponad 100 punktów nadań w całej Polsce

Jeżeli chcesz osobiście zanieść nam paczkę, a przy okazji zobaczyć jak sprawnie działamy - udaj się do jednego z naszych 100 punktów w całej Polsce.

 

 

 

Ship Center Zielona Góra 2

 
Wiśniowa 46c,
65-540 Zielona Góra
 
Tel. +48 798 121 634
 
zielonagora2@shipcenter.pl
 

Godziny otwarcia:
PN-PT 7-19 Sobota 9-13

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.