Sileman Biznes

Nazwa: Sileman Biznes Kraj:
Polska
NIP: 6412315845    Sprawdź rejestry   
REGON: 278244726    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000207875 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: Śląskie Miasto: Ruda Śląska Ulica: Dąbrowskiego 35 Kod pocztowy: 41-710
Telefon: 32 789 08 51 Email: biznes@sileman.pl Strona WWW: biznes.sileman.pl

Opis

Rozwiązania biznesowe dopasowane do Twoich potrzeb!

Sileman  Sp. z o.o. powstał w 2004 roku. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych dla biznesu na terenie Śląska i Zagłębia.

Świadczymy swoje usługi w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tworzymy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług telefonicznych, transmisji danych, dzierżawy światłowodów, Internetu dla biznesu i ISP oraz monitoringu. Naszym celem jest dostarczanie usług niezawodnych i zintegrowanych, co gwarantuje naszym Klientom bezpieczeństwo i efektywność pracy.
 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Doświadczenie oraz niezbędne zaplecze techniczne i organizacyjne: własna sieć transmisji danych, 15 lat na rynku, ponad 650 Klientów biznesowych w 16 miastach Śląska i Zagłębia
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku. Przygotowujemy oferty dopasowane specjalnie do potrzeb Klientów
  • Atrakcyjne ceny za nasze usługi. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną wycenę w oparciu o realne koszty świadczenia usługi. Optymalizując koszty własne, optymalizujemy też koszty Klienta
  • Opieka osobistego konsultanta
  • Profesjonalne wsparcie techniczne. Nasze centrum nadzoru sieci i serwis działają w systemie 24/7/365

Z naszych usług z powodzeniem korzystają placówki administracyjne i samorządowe, firmy prywatne o bardzo zróżnicowanych profilach oraz konsumenci.

Naszą misją jest ciągły rozwój i podążanie za najnowszymi trendami w branży. Nasze kompetencje i pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań gwarantuje obsługę telekomunikacyjną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy korporacje, placówki administracji publicznej, lokalnych operatorów telekomunikacyjnych oraz małe i średnie firmy!

Obecnie nasze usługi świadczymy na terenie: Katowic, Mikołowa, Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Bytomia, Piekar Śląskich, Radzionkowa, Zabrza, Gliwic, Pyskowic, Mysłowic, Sosnowca, Czeladzi, Siemianowic Śląskich oraz Dąbrowy Górniczej. 

Więcej: biznes.sileman.pl

Rozwijaj swój Biznes z Sileman Biznes!

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.