PLATYNOWY

77 SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Nazwa: 77 SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Kraj:
Polska
NIP: 5911709065    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kościerzyna Ulica: Drogowców 10 Kod pocztowy: 83-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

77 SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Poszukujesz solidnej firmy, która zajmie się Twoim poprzednim TIRem?
Oferujemy skup samochodów ciężarowych, naczep i ciągników siodłowych.  Dodatkową zaletą naszych usług jest to, że płacimy zawsze gotówką. Dzięki temu nasi Klienci mają pieniądze do swojej dyspozycji w chwili sprzedaży danego pojazdu – bez zbędnego przeciągania i czekania na wpłynięcie kwoty na konto!


Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w świadczeniu usług najwyższej jakości. Służymy profesjonalnym doradztwem, starając się dobrać rozwiązania idealne dla potrzeb naszych klientów, jak również poszerzać zakres wykonywanych przez nas usług.

SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH Jasło
Skupujemy samochody ciężarowe na dogodnych warunkach. Jeśli chcesz sprzedać używany samochód ciężarowy, profesjonalni doradcy zajmujący się skupem samochodów ciężarowych są do Twojej dyspozycji.
Jednak skup naczep, ciągników siodłowych oraz samochodów ciężarowych to nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy. Jeżeli sami nie będziemy zainteresowani skupem posiadanego przez Państwa pojazdu zaoferujemy pomoc przy sprzedaży – nigdy nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie!

Skup Samochodów ciężarowych oraz naczep! NAJLEPSZE CENY W POLSCE! Katowice  Bogucice • OLX.pl
Od lat zajmujemy się skupem używanych, uszkodzonych i powypadkowych samochodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy usługi indywidualnie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów.
Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nie czekaj i sprawdź nasze usługi, które są zawsze świadczone na wysokim poziomie – dzięki czemu masz pewność, że zrobimy wszystko abyś był zadowolony!

Skup samochodów ciężarowych DAF | Auto-Kurek
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na skup używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep w bardzo atrakcyjnych cenach.

KONTAKT :

77 SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

77 SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

ul. Drogowców 10

83-400 Kościerzyna

tel. 790 751 616, 500 477 772

e-mail: auta77@op.pl

www.firmbook.eu/skup-samochodow-ciezarowych-pomorskie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.