PLATYNOWY

PRZEWÓZ TOWARÓW Tomasz Słania

Nazwa: PRZEWÓZ TOWARÓW Tomasz Słania Kraj:
Polska
NIP: 6431695777    Sprawdź rejestry   
Miasto: Siemianowice Śląskie Ulica: Jana Pawła II 17/2 Kod pocztowy: 41-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

USŁUGI TRANSPORTOWE TOMASZ SŁANIA

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2014 roku i od początku istnienia specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na pełne zrozumienie potrzeb każdego Klienta. Wiemy, że lata doświadczeń zdobywanych na drogach całej Europy jest gwarancją zrealizowania przez naszą firmę powierzonych zleceń w sposób bezpieczny i sprawny.

Obowiązek posiadania uprawnień transportowych w przewozie ładunków do 3,5 t  | Fakty - gielda.furgonetka.pl

Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów i realizacja zleceń w sposób profesjonalny i terminowy. Zapewniamy usługę transportową na najwyższym poziomie.

Firma nasza zajmuje się przewozem materiałów standardowych, specjalistycznych, odpadów oraz materiałów niebezpiecznych ADR.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego ale też całej Unii Europejskiej.

Usługi transportowe 3,5 transportowe. Pleszew • OLX.pl

Transport wykonujemy zgodnie z konwencją CMR.

Posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu krajowym i międzynarodowym oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego z tytułu wykonywania kabotażu.

Zapewniamy szybką, terminową i profesjonalną realizację przyjętych zleceń transportowych.

Zatrudnieni kierowcy mają długoletnie doświadczenie w realizacji przewozów międzynarodowych i wymagane szkolenia.

Przewóz towarów - usługi transportowe na Allegro.pl

Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki, a starannie wyszkoleni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wykonają każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Przedstawiciele oraz pracownicy naszej firmy posiadają dużą wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy. Udzielają wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zlecenia.

Znani jesteśmy z: Rzetelności, Dokładności i Punktualności Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszego klienta. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i przede wszystkim Państwa satysfakcję z dokonania właściwego wyboru firmy transportowej.

Tani Transport - usługi transportowe, Warszawa

Specjalizujemy się w każdym przewozie ładunków, zarówno całopojazdowych jak i drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru.
Nie ma transportu, którego się nie podejmiemy.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom teleinformatycznym dla transportu, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia przewozowe towarów i produktów na terenie całej Europy z wykorzystaniem własnej floty. Inwestujemy wyłącznie w nowe samochody. Optymalnie skonfigurowane jednostki transportowe pozwalają podjąć większą ilość towaru z korzyścią dla klienta i przewoźnika.

Zwiększające się oczekiwania przewozowe pozwalają podzielić się nadmiarem zleceń z profesjonalnymi i lojalnymi podwykonawcami godnie reprezentującymi trzy strony (własną, klienta oraz naszej firmy). W zamian zainteresowane strony mogą oczekiwać uczciwości, terminowych rozliczeń i partnerskiego podejścia z elastycznym portfelem zleceń.

Licencja transportowa do 3,5T DMC - ile kosztuje licencja? - OCRK

Przewozimy różne produkty, również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach.

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych usług. Naszym klientom daliśmy się poznać zarówno jako godny zaufania partner, oraz zwykli ludzie, którym można zaufać.

Mamy nadzieję, że Państwo zaufają właśnie nam, powierzając własne mienie oraz czas, a my go nie zmarnujemy i odwdzięczymy się rzetelnością, dokładnością i punktualnością.

Zapraszamy do kontaktu – to szansa na wspólny rozwój.

KONTAKT :

PRZEWÓZ TOWARÓW Tomasz Słania

USŁUGI TRANSPORTOWE TOMASZ SŁANIA

ul. Jana Pawła II, nr 17, lok. 2

41-100 Siemianowice Śląskie

tel. 663 660 933

e-mail: tomasz.s.1988@wp.pl

www.firmbook.eu/slania-przewoz-towarow-siemianowice-slask

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.