BIURO RACHUNKOWE SŁAWIŃSCY Sp. z o.o.

Nazwa: BIURO RACHUNKOWE SŁAWIŃSCY Sp. z o.o. Kraj:
Polska
NIP: 9592030547    Sprawdź rejestry   
Województwo: świętokrzyskie Miasto: Kielce Ulica: Stefana Okrzei 64/3 Kod pocztowy: 25-526
Telefon: 41 341 57 94 Email: biuro@slawinscy.pl Strona WWW: slawinscy.pl/

Opis

Biuro Rachunkowe Sławińscy Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości usługi rachunkowe w Kielcach. Klienci mogą zdecydować się także na doradztwo podatkowe oraz wirtualne biuro, w którego ramach uzyskuje się indywidualny numer telefonu i adres firmy. Pracownicy mogą liczyć na sprawne sporządzanie deklaracji podatkowych, obsługę kadrowo-płacową i prowadzenie ewidencji środków trwałych.

BIURO RACHUNKOWE SŁAWIŃSCY

Posiadamy długoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny.

Zapewniamy pełnomocnictwo we wszystkich sprawach, jak również zobowiązujemy się do całkowitej poufności oraz bezpieczeństwa danych.

Relacje, które tworzymy z naszymi klientami są trwałe, a przede wszystkim oparte na pełnym zaufaniu, ponieważ staramy się działać w jak najlepszym interesie dla Naszego Klienta.

Ponadto pomagamy w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej tj. oferujemy kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych i organizacyjnych, jak również przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem wymaganej dokumentacji i przekazaniem jej do odpowiednich instytucji.

Szczycimy się licencją Ministerstwa Finansów nr 17761/2007 oraz posiadamy ubezpieczenie OC, które chroni od nieprzewidzianych sytuacji.

Od końca lat 90-tych do chwili obecnej przeszliśmy wiele kontroli w różnym zakresie, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości.

Jesteśmy firmą rodzinną, nie “sieciówką”. Mamy doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej – dbamy o każdą firmę.

Rozliczamy firmy między innymi z Warszawy Krakowa i Opola.

Stawiamy na komfort i terminowość

 
Mostowa
Kielce, Świętokrzyskie
 
 

kom. 500 172 200

E-mail: biuro@slawinscy.pl

ul. Okrzei 64/3 Kielce

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.